Haber Sony Mobile, Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Xperia'ları açıkladı!

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Resmi açıklama değil ama tahminen doğru mi 5 için gelir. Diğerlerine gelmez gibi. Bakalım

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Şimdi snapdragon 801 var diye güncelleme mi vermiyorlar saçmalık resmen. Z3 serisine verirler gibi geliyordu o kadar beta test yaptılar z3 e falan. Şuan kitkat kullanıyorum gerçi verdikleri marshmallow sorunlu olduğu için. 7 den umutluydum biraz oda yattı. Güncelleme için illa google ın saf android telefonu mu almak lazım general mobile android one falan. Şahsen hiç hoşuma gitmiyor. General mobile markasını zaten sevmiyorum. Nexus serisi 5 ten sonrası gelmedi zaten. Motorola droidlerde yok.
Güncelleme desteği kesilecek haberi yayılmadan satsam mı telefonu gerçi satsam ne alacağım ztn fiyat düşük baya 700 anca eder sanırım z3c [emoji1]
Gittiği yere kadar kitkat ile kullanıp sonunda ya eve atarım durur bi kenarda ya da ölü fiyata gider sanırım bu telefon.
Zaten hangi telefonu alsam ya 1 güncelleme alıyor ya da hiç almıyor. O aldığı güncellemede sorunlu oluyor [emoji19]

byAndroid

byAndroid

Üye
Qualcomm kodları yayınlamıyorsa o zaman geliştirici ler de avcunu yalar demi. Kod olmadığı için onlar bile nougat rom yapamaz. Yapsalar bile uğraştirici ve hata dolu olur. Stabil çıkması çok zaman alır vs

byAndroid

byAndroid

Üye
Tek snapdragon değil, exynos, mediatek, kirin işlemcili cihazlar dan da güncelleme yi alamayacak üst düzel modeller var

Bülent872

Bülent872

Üye
Özür için Z3 göndermişlerdi sağolsunlar şimdide güncelleme vermiyorlar :)

Üst Alt