Haber Sony Xperia Z5 ve Z4 (Z3+) için Marshmallow dağıtım tarihi belli oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z5 ve Z4 (Z3+) için Marshmallow dağıtım tarihi belli oldu!
Sony'nin beta programında devam ettiği Marshmallow güncellemesinin ne zaman dağıtıma başlanacağı artık belli oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bir Xperia Z3 kullanıcısı Twitter'da Marshmallow güncellemesinin ne zaman geleceğini sordu ve Sony Xperia GB verdiği cevap ile dağıtım tarihi belli oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sony Xperia Z5 serisi, Xperia Z4 Tablet ve Xperia Z4 (Z3+) için Android 6 Marshmallow güncellemesinin dağıtımı 7 Mart'ta başlayacak. Eğer yine bir aksilik olmazsa güncelleme bu tarihte başlayacak. Mart'ın sonuna kadar ise Xperia Z3 ve Xperia Z2'nin de bu güncellemeyi alması bekleniyor.

Ekli dosyalar

kralberk13

kralberk13

Üye
yol uzun güzel stabil olsun

stfm

stfm

Üye
Xperia Z3 Dual için hiç açıklama yapılmıyor bu ne ya :D Bu telefonu kullanan bi ben mi varım :D

phasan

phasan

Üye
Sony m4 agua için nezaman gelir scaba

phasan

phasan

Üye
Z3-Z3 Dual aynı sayılır. Dual'de çift sim kart var sadece. :)
umarım erken gelir guncelleme 25 uygulama var guncelleme bekleten 1 aydır
O belki Nisan'ı bulur. Belli olmaz yinede.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
geç olsun güç olsun ama sorunsuz olmasın temiz olsun :)

kralberk13

kralberk13

Üye
herzaman demişimdir busefer ertelenme olmaz büyük ihtimal öyle hissediyorum hayırlısı olsun arkadaşlar bakalım bizi yeni yeni güncellemerle ne bekliyo umarım değer beklediğimize gazamız mübarek olsun.

cyber

cyber

Üye
Xperia Z2 ye de inş yakın tarihlerde verilir bu sefer geç kalındı

phasan

phasan

Üye
Z3+ için guncelleme sertifikası

stfm

stfm

Üye
Z3 ile Dual farklı, evet sadece çift sim kart olayı var ama yazılım olarak orasından dolayı farklı olmuş oluyo aynı tarihte güncelleme gelmiyor. Ama muhtemelen Z3e geldikten 2 3 hafta sonra bana da gelir :D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Hadi hayırlısı 1.5 ay daha bekleriz :eller:

Üst Alt