Sony xperia arc s mi samsung galaxy nexusmu veya galaxy s 2 mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayhan_44

ayhan_44

Üye
    Konu Sahibi
Sony xperia arc s mi samsung galaxy nexusmu veya galaxy s 2 mi
Açikcasi samsung telefon almaktan çekiniyorum çünkü iki tane samsung telefonum oldu ikisindede kapanip açilmalar donmalar oluyodu yinede size sormak istiyorum belki benim şansima bozuk telefonlar denk gelmiştir sony ericssonda kullandim hiç sorun yaşamadim sony biraz daha yakin gibi ama özellik olarakta samsung daha iyi kararsiz kaldim yorumlarinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.....

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
arc s i çıkar aradan 512 ram var :l

furkey

Üye
biraz senin isteğine göre değişir. Arc s daha küçük, kamerası daha iyi, bravia teknolojisini kullanan ve seste olağanüstü sonuçlar alabileceğin bir telefon. Nexus ise daha büyük, direk google tarafından desteklenen ve güncellemeleri hemen alan, amoled hd ekrana sahip, daha iyi batarya süresine sahip, seste gayet tatmin edici sonuçlar veren ve arc s den çok daha hızlı bir telefon.

Bana kalsa ben nexus derim. Ama kişisel tercihlerine göre olay değişir tabii. Ben diğerine göre + olabilecekleri yazdım. Oradan seç işte :)

avcitalip

avcitalip

Üye
o eski samsung'larda öyleydi örneğin star'da falan bunlar s2 bu telefonu kasmaz :oke: nexus'ta alabilirsin ama s2 daha iyi emin ol s3 e hiç bulaşma s4 ü bekle :oke:

- - - Eklendi - - -

(s2 daha güçlü)

enterneoll

enterneoll

Üye
sony xperia s veya nexus al bu arada neden s3 e bulaşmasın ?

avcitalip

avcitalip

Üye
sony xperia s veya nexus al bu arada neden s3 e bulaşmasın ?

s2 ile aralarında çok fazla fark yok bence değmez yani ama benim gibi yurt dışından getirtebilirse s3 alsın :)

s4 2013'ün haziran,temmuz ayı gibi gelecek tahminimce s3 gibi :oke:

Türe

Türe

Üye
Nexus tabiki :yuru

MasteLaa

MasteLaa

Üye
S II derim ben sırf güncelleme için alınmaz bence Nexus sonuçta JB'yi Gs2 de alacak.

avcitalip

avcitalip

Üye

Süleyman sen yapma bari nexus birtek güncellemeleri çabuk alıyor onun haricinde hiçbir artısı yok ki,güncelleme önemliyse stock rom kullanırsın olur biter :) :oke:

Türe

Türe

Üye

Süleyman sen yapma bari nexus birtek güncellemeleri çabuk alıyor onun haricinde hiçbir artısı yok ki,güncelleme önemliyse stock rom kullanırsın olur biter :) :oke:

Arayüzü görmüş olup da bu yorumu yapmamalısın :hmmm

Türe

Türe

Üye
Öyle ama sürekli 60 fps veriyo dur bak video linki atayım.

-S2'ye gelmediği için bilemiyorum ama Nexus'taki kadar akıcı olacağından şüpheliyim.-

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

http://www.youtube.com/watch?v=W-cwLFnYvLw&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=zk2CUO8ycoU&feature=plcp

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
bende s2 derim

furkey

Üye
s2 ile s3 arasında çok fark yok diyen arkadaşa biraz insaflı olmasını talep ediyorum :)

Türe

Türe

Üye
s2 ile s3 arasında çok fark yok diyen arkadaşa biraz insaflı olmasını talep ediyorum :)

İnsaflılıkla alakası yok. Yazılımsal farklar haricinde bana fark gösterir misin ? Bir işlemci Farklı gpu overclock edildi sadece ? Kullanan arkadaş da pişman oldum fark yokmuş dedi ? Herkes söylüyorsa var bir bildiğimiz.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Öyle ama sürekli 60 fps veriyo dur bak video linki atayım.

-S2'ye gelmediği için bilemiyorum ama Nexus'taki kadar akıcı olacağından şüpheliyim.-

Kardom 60 fps'yi Project Butter veriyor ki bunu Galaxy S'e de atsan Cm10 veya Aosp fark etmeden aynı fps yi veriyor merak etme :)

Türe

Türe

Üye

Kardom 60 fps'yi Project Butter veriyor ki bunu Galaxy S'e de atsan Cm10 veya Aosp fark etmeden aynı fps yi veriyor merak etme :)

Tamam da kardo S3'e de geldi ben hiçbir fark göremedim :) Bunu diyorum o gözle görülür hızlanma yalnız android arayüzünde oluyor :hmmm :evet:

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Tamam da kardo S3'e de geldi ben hiçbir fark göremedim :) Bunu diyorum o gözle görülür hızlanma yalnız android arayüzünde oluyor :hmmm :evet:
Evet o hızlanma Wallpaper ile gidiyor yani :) S3 ün zaten şu anki arayüzde hızlı olduğunu biliyoruz tabii ki de normal JB yi beklemek lazım.Nexus donanım olarak da ve optimizasyon açısından da hem eski mimari hem de geride bu cihazlardan.Jb de bu kadar iyi ise s3 veya s2 de çok daha iyi olur kanısındayım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt