Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy S4 mü LG G2 D802 mi

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
One in Hoparlöru çok iyi gelmişti bana.

Invoke

Invoke

Üye
Bana da. =P Küçük bir alanda da değildik bayağı geniş ortamdı, iyiydi bence.

enterneoll

enterneoll

Üye
Ben kulaklık ile hiç denemedim. eternollde kulaklık kötü diyor. :hmmm
bi isim ancak bu kadar güzel yazılır :D

bu arada ben dış sesini çok beğendim çok yüksek değil ama çok kaliteli fakat kulaklık hiç beklediğimi alamadım

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
Invoke

Invoke

Üye
bi isim ancak bu kadar güzel yazılır :D

bu arada ben dış sesini çok beğendim çok yüksek değil ama çok kaliteli fakat kulaklık hiç beklediğimi alamadım

Bayağı bir yanlış yazmışım. :DKendimi güldürdüm ya gece gece :D

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
avcitalip

avcitalip

Üye
G2 her türlü alır fakat hafıza sorunu baş gösterebilir 16GB ve 32GB versiyonları var.32GB versiyonunu alırsanız size rahatlıkla yetecektir yetmezse 10 liraya bir otg kablosu alırsınız yanına da bir flash disk bulursunuz yine kral siz olursunuz ;) arka tuşu da sorun etmeyin aslında o dışarıdan kötü gibi görünüyor ama iyi birşey kullandıkça anlarsınız...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gereksiz yorumlarda bulunmayin tekrar uyarmam.

• Beğen
Tepkiler: mahmut-kys, boran9999 ve esmeran3
mahmut-kys

mahmut-kys

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle herkeze teşekkürler.
Bütçem max. 1500 Tl Lg G2 in 16 GB lığını alabilirim 32 GB liği ne kadar bilmiyorumda.Bu aralar Fiyatlar uygun S4 ün fiyati daha iyi gibi ve daha çok tercih ediliyor.En iyi çözüm bir mağzaya gibip ikisini karşılaştırıp birini elemek :)
LG in cazip özellikleri batarya daha uzun gidiyor,daha dayanıklı ekran,İşlemci hızı biraz daha yüksek.
Samsung un cazip özellikleri : Kendine has stili ve görsellik,Akıllı sensörleri hafifliği gibi
Sizden ricam bu Samsungun kronik sorunlari varsa S4 kullananlarin başına batarya şişmesi,Andrid 4.2 den 4.3 geçildiğinde sorunlar oluyor mu ve oyunlarda kasmalar donmalar oluyor mu özeillkle pilin ne kadar süre gittiğini ve cihazin ne kadar ısındığını özellikle oyunlarda ısınmasini belirtirse sevinirim

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
kardeşim benim telefon servise gitti batarya problemi yüzünden sadece şikayetim vardı o da değişti bataryası rutin kullanımda 1.5 gün rahat çıkartıyor tabi bataryan şişmedi ise ;) oyunların çoğunu oynadım gta rr3 gt racing2 nfs most wanted vs. hiç bir kasma görmedim sadece iron man3 oyununda china yazan bölgede kasma yapıyor sadece bunda kasma yapıyor :) belirtiyim.

eğer alırsan kılıfda almanı öneririm Neo hybrid çok güzel duruyor helede kırmızısı

sadece rehbere geç giriyor buda bu touchwiz '(doğrumu yazdım bilmiyorum) arayüzü yüzünden kaynaklanıyor

Son düzenleme:
beytullah6767

beytullah6767

Üye
kardeşim benim telefon servise gitti batarya problemi yüzünden sadece şikayetim vardı o da değişti bataryası rutin kullanımda 1.5 gün rahat çıkartıyor tabi bataryan şişmedi ise ;) oyunların çoğunu oynadım gta rr3 gt racing2 nfs most wanted vs. hiç bir kasma görmedim sadece iron man3 oyununda china yazan bölgede kasma yapıyor sadece bunda kasma yapıyor :) belirtiyim.

eğer alırsan kılıfda almanı öneririm Neo hybrid çok güzel duruyor helede kırmızısı

sadece rehbere geç giriyor buda bu touch wizt '(doğrumu yazdım bilmiyorum) arayüzü yüzünden kaynaklanıyor
Touchwiz kardeşim.

• Beğen
mahmut-kys

mahmut-kys

Üye
    Konu Sahibi
Selam Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler
Bugün iki telefonu deneme fırsatım oldu
LG G2: Hız,Ekran,Kamera açısından bazı özellikleri hoşuma gitti misafir modu,kumanda özelliği ve kilit açma efekti gibi.
Ancak bir dezavantaj SD kart takılamıyor 16 GB veya 32 birisi tercih etmek lazım.Bulut özelliği iyi galiba sana çevirimçi 32 gb depolama hakkı veriyor.Bunlar çokta önemli değilde.
LG G2 yi büyük ihtimal alabilirim ama şu dezavanlar kafamı karıştırdı:
1-Görüntü Konuşma Özellikliği Yok(3G var Ama görüntülü konuşma şebeke üzerinden olmuyor,İnternet ve 3G aracılığı ile skype,facebook,tango vs..) yapılıyor.Samsungta direk şebeke üzerinden sizce bu önemli mi?
2- Birde Güncelleme desteği şuan 4.2 sürümü kullanılıyor.4.4 Kitkat güncellemesi gelecek mi yoksa 4.3 mü sonra 4.4 mü bunun hakkında bilginiz varsa?
Aslında LG dünyada birçok yerde bu ay başlatacağını söyledi ama Türkiyede ne zaman belli değil
Lütfen LG kullanıcıları bu sorularıma cevap verirse sevinirim.Birde Hangi sensörler var G2 de onuda belirtirse
Samsung S4:
Kamerası sanki LG'den daha iyi gibi geldi.LG G2 nin kamerasına detaylıca bakmadım efektleri nasıl bilmemde Samsung S4 de panorama,hdr gibi çekim efektleri hoşuma gitti.Umarım LG de de vardır bu efektler.Önemli aslında
Samsung 4.3 sürümüne geçmiş bir alete baktım sanki görsellik,stil LG den biraz daha iyi gibi :) Güncelleme ile resmen çok güzel olmuş temalar vs. efekler biraz farklılık var.
Ancak Samsungun kronik sorunları çıkıyor.Pil şişmesi,çok ısınma,Kasmalar donmalar
Bürde S4 kullanıcıları bu sorularıma cevap verirse sevinirim.Birde Hangi sensörler var S4 de onuda belirtirse
İzlenimlerim böyle arkadaşlar.İki marka da çok iyi asla birini kötülemek gibi niyetim yok

Son düzenleme:
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Ön kamera koyup da şebeke üzerinden görüşme olmaması kadar saçma bişey yok şahsen ben kullanmam ama işin mantığını anlamadım. Sadece LG değil, Sony modellerinin de bazı gelişmiş modellerinde de durum böyle. Eğer kimseyle şebeke üzerinden görüntülü görüşmüyorsan bu olaya takılma şahsen ben takılmazdım, en kötü Skype'dan falan görüşürsün.
İki telefon da resmi olarak Android 4.4 Kitkat sürümü alacağı belirtilmiştir. Ancak sonrasında S4 kesinlikle bir sonraki sürüm olan Android 5.0(ya da başka bir isimle de gelebilir) alacaktır. LG konusunda garanti veremem tabi. Kamera olayına gelirsek de ben S4'ün o kameranın hakkını verebildiğini düşünmüyorum benim kuzenimde S4 var da hiç tatmin edici gelmedi bana kapalı ortam çekimleri belki de ayarlarıyla oynansa daha iyi çekimler yapabilir bilemicem LG hakkında bir fikrim yok. Her telefonda olan standart sensörler iki telefonda da mevcut bi de S4'te elini telefona değdirmeden galeride fotoğraflara bakabiliyorsun(bunu sensör sayesinde yapıyor diye hatırlıyordum) ve video izlerken eğer telefona bakmazsan telefon bunu çoğunlukla algılıyor ve videoyu o an durduruyor. Bu özellikler G2'de var mı bilemem ama bence sensör olayına pek takılma derim ;)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
G2 :oke:

avcitalip

avcitalip

Üye
N.A.W.Y hiç Htc One'daki beats'i denedin mi ben hiç beğenmedim nedense galaxy serisinden wolfson kullanan telefonlar çok daha iyi bence bide bizim beats'imiz var diye geçiniyorlar

saçmalamasak diyorum :D bırak one'ı ben one x'le bir denedim tabi orijinal Solo HD kulaklıkla,müziği youtube üzerinden açmama rağmen öyle birşey yok müthiş bir ses çıkışı vardı ama kulaklığına göre de değişir sen hangi kulaklıkla denedin ?

enterneoll

enterneoll

Üye
saçmalamasak diyorum :D bırak one'ı ben one x'le bir denedim tabi orijinal Solo HD kulaklıkla,müziği youtube üzerinden açmama rağmen öyle birşey yok müthiş bir ses çıkışı vardı ama kulaklığına göre de değişir sen hangi kulaklıkla denedin ?
iki telefondada creative ep-630 ile denedim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
5 sayfa mesaj yeterli sanırım :locked:

Üst Alt