Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy S4 mü LG G2 D802 mi

Sponsorlu Bağlantılar

Never Back Down

Never Back Down

Üye
yooo zoruma gitmiyor :) kardeş g2 hızlı ben her zaman diyorum bunu ama :)

Aynı segmentte bile değil :) hahaha adamların aklı hala almıyor ya işlemci aynı değil ayın değil aynı değil ama her zaman demişimdir g2 s4 çakması :)
bu dönemde ozaman çakmalar daha hızlı

• Beğen
Tepkiler: esmeran3

PriZm

PriZm

Üye
Haklısınız bende çok seçiciyim bu konuda az ve öz bir arşivim var uzun seyahatlerimde onları dinlerim kulaklık takıntımda yok değil suan shure se425 kullanıyorum ama hayalim Shure se846 inşallah bir kaç aya sahibi olacam :)
Bendede Creative EP-630 var 29 tl ye almıştım.Kulak içi olarak fiyatının en iyisi diyebilirim.Bir ara para biriktirdiğimde sağlam bir kafa bantlı kulaklık almayı düşünüyorum.En azından FLAC'leri kayıpsız aktarabilmeli.

Bu arada yukarıda yazmayı unuttum.Note 2'de 24 bit ve 96000 Hz'lik Flac denedim ve açıldı.Sanırım bu seviyeye kadar oynatmada sorun yok gibi.Belki daha fazlasını da açıyordur denemek lazım.

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
Never Sen kaç yaşındasın ? 8 yazıyor profilde ama :)

Türe

Türe

Üye
yooo zoruma gitmiyor :) kardeş g2 hızlı ben her zaman diyorum bunu ama :)

Aynı segmentte bile değil :) hahaha adamların aklı hala almıyor ya işlemci aynı değil ayın değil aynı değil ama her zaman demişimdir g2 s4 çakması :)

Ne yanu islemci ayni degilse kiyaslanamayacak mi ? E o zaman iPhonelari kiyaslamaya hicbir zaman tabii tutamayiz. Bu ne sacma tez. :zzz: Bir de neresinin cakma oldugu bilgisine vakif olmak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve ~N.A.W.Y~
Never Back Down

Never Back Down

Üye
8 değil 16 yaşındayım

esmeran3

esmeran3

Üye
bende diyorum ya baba parasıyla niye övünüyor diye :)

Herneyse kardeş tüm sensörler kamera özellikler video oynatma özelliklerine bakıp anlayabilirsin.

Never Back Down

Never Back Down

Üye
bende diyorum ya baba parasıyla niye övünüyor diye :)

Herneyse kardeş tüm sensörler kamera özellikler video oynatma özelliklerine bakıp anlayabilirsin.
rahat ol ramazanda okudugum mukabele parasıyla aldım baba parasıyla değil
herneyse sonuç olarak g2 daha iyi bir cihaz
bu sıkılma konu açma gereği duyma gönlün olucaksa tamam
s4 daha iyi

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
rahat ol ramazanda okudugum mukabele parasıyla aldım baba parasıyla değil
herneyse sonuç olarak g2 daha iyi bir cihaz
bu sıkılma konu açma gereği duyma gönlün olucaksa tamam
s4 daha iyi

kardeşim seni hiç kırmayıp 15 tatilinde daha fazla çalışıp bitanede g2 alacağım sırf senin için nedeni ise g2 iyi ama aynı işlemcili olmadığından s4 g2 den iyi değil diyorum daha inat ediyorsun :)
Ha bu arada özür dilerim bazıları var mesala staj yerimdede böyle övünüyorlar.

Herneyse bu konuda özür dilerim :(

boran9999

boran9999

Üye
Sakin olun gençler :box

• Beğen
enterneoll

enterneoll

Üye
N.A.W.Y hiç Htc One'daki beats'i denedin mi ben hiç beğenmedim nedense galaxy serisinden wolfson kullanan telefonlar çok daha iyi bence bide bizim beats'imiz var diye geçiniyorlar

Never Back Down

Never Back Down

Üye
kardeşim seni hiç kırmayıp 15 tatilinde daha fazla çalışıp bitanede g2 alacağım sırf senin için nedeni ise g2 iyi ama aynı işlemcili olmadığından s4 g2 den iyi değil diyorum daha inat ediyorsun :)
Ha bu arada özür dilerim bazıları var mesala staj yerimdede böyle övünüyorlar.

Herneyse bu konuda özür dilerim :(
al bitane g2 s4 ile yanyana koy sonra tekrar özür dilersin

• Beğen

MaxipmaN

Üye
bana da bi nexus5 lütfen :ehe

PriZm

PriZm

Üye
N.A.W.Y hiç Htc One'daki beats'i denedin mi ben hiç beğenmedim nedense galaxy serisinden wolfson kullanan telefonlar çok daha iyi bence bide bizim beats'imiz var diye geçiniyorlar
Kulaklığı denemedim ama Hoparlör sesini dinledim.Çok başarılı.

enterneoll

enterneoll

Üye
Kulaklığı denemedim ama Hoparlör sesini dinledim.Çok başarılı.
evet hoparlör iyi bulursan lütfen kulaklığını takıp dinle aşırı fazla tiz var temiz ama çok tizli bir ses çıkışı var hem kendi orjinal kulaklığı hem kendi kullandığım kulaklıkla denedim hiç beğenmedim ama stereo hoparlör gerçekten çok hoşuma gitti

Artles

Artles

Üye
HTC One hoparlörünü nedense fazla beğenemiyorum çok az ses veriyormuş gibi geliyor dış ortamda duyulması zor bile hatta bitek bana mi böyle geliyor

Invoke

Invoke

Üye
Benim sadece 1 kere dinleme imkanım oldu gayet iyiydi.

Artles

Artles

Üye
Kulaklık muazzam ona kesinlikle lafım yok inanılmaz güzel bir ses veriyor ama dış hoparlör, cık..

Invoke

Invoke

Üye

Üst Alt