Şık Hızlı Bir telefon Dokunmatik veya Tuşlu / Önerilerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Şık Hızlı Bir telefon Dokunmatik veya Tuşlu / Önerilerinizi bekliyorum
Arkadaşlar şimdi bende 5800 var dün akşam taktım bataryasını şarja birde bataryası çakma batarya idi sabah aldım telefonu bataryayı taktım çalışmadı sanırım batarya bozulmuş ama ben telefonu değiştireceğim çünkü bu 2.ci bataryası ve kendi kendine kapanmaya başladı yani uğraşmaktan bıktım şimdi iki tür telefon olabilir

1.ci tuşlu telefon daha önce 5130 kullandım bir kere bile bozulmadı birde farklı bir telefon denemek istiyorum yani kızaklı veya qwerty kalvye gibi birde kızaklı telefonları çok seviyorum kızaklı öneriniz olursa sevinirim
-kaliteli olmalı
-sorun çıkarmamalı

Aklımda olan telefonlar
Nokia x3-asha 303

Birde x3 de yavaşlama sorunu varmış diye okudum forumdan kullananlar varsa cevaplayabilirimi

2.Dokunmatik
Bu tür pahalı olduğu için pek düşünmüyorum ama şimdi s3 mini alıp keyfime bakmakta var çünkü tuşlu telefondan çabuk sıkılıyorum ama birde 13 yaşındayım 2-3 sene x3 türü birşey alsam daha sonra s3 türü bir telefon alabilirim

Arkadaşlar birde bizim dükkanın yanında bir telefoncuda gördüm x3 var sanırım sıfır kutusu falan duruyor bi bakıcam 100 tl kadar param var biraz daha koyup 5800 verip almalımıyım telefonun görünüşü çok hoşuma gidiyor birde android keydi s3 s4 gibi cihazlarda çıkıyor 500-600 tl lik telefonda kasa kasa oyunda oynayamam ama birde geniş dokunmatik ekranda nette gezmek var her iki telefon türününde avantajları ve dezavantajları var ama dükkana laptop alacağım için oyunla pek uğraşmayacağım x3 hakkında görüşleriniz nelerdir ve asha 303

Yorum yapacak ve ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :good:

- - - Eklendi - - -

Birde s40 daha önce kullandım s60v5 e göre daha sorunsuz oyunları atıyosun yüklemeye bile gerelk yok x3 ve asha 303 arasında kaldım şimdi

IVI-Elia

Üye
Eğer dokunmatik ve uygun fiyatlı bir cihaz istersen asha 501.Dsha uygun ve qwerty klavyeli istersen asha 303 daha uygun olur.Ama 501 sade küçük hızlı ve enteresan bir cihaz.Temel uyg. var..Whatsapp Facebook, twitter, skype vs...

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Eğer dokunmatik ve uygun fiyatlı bir cihaz istersen asha 501.Dsha uygun ve qwerty klavyeli istersen asha 303 daha uygun olur.Ama 501 sade küçük hızlı ve enteresan bir cihaz.Temel uyg. var..Whatsapp Facebook, twitter, skype vs...

Teşekkürler asha yı düşüneceğim peki x3 nasıl tasarımı çok hoşuma gidiyor

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar cevap yazabilirseniz çok sevnirim :good:

IVI-Elia

Üye

Teşekkürler asha yı düşüneceğim peki x3 nasıl tasarımı çok hoşuma gidiyor

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar cevap yazabilirseniz çok sevnirim :good:

Özelden dediğim gibi.Asha almak daha mantıklı..

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu gün okula arkadaşım asha 303 getirmişti yeni almış bende baktım telefonu çok beğendim tuşları falan süper ama sıkılırım diye korkuyorum tuşlu telefonlardan o yüzden dokunmatik bakmam lazım lumia 520 var birde 620 belki onları alırım para biriktireceğim artık ne yapalım

IVI-Elia

Üye
arkadaşlar bu gün okula arkadaşım asha 303 getirmişti yeni almış bende baktım telefonu çok beğendim tuşları falan süper ama sıkılırım diye korkuyorum tuşlu telefonlardan o yüzden dokunmatik bakmam lazım lumia 520 var birde 620 belki onları alırım para biriktireceğim artık ne yapalım

Özelden dediğim gibi en iyisini yapmışsınız.Fakat 620 daha iyi bir cihaz olmasına rağmen daha kalın ekranı küçük ve tasarımı daha kötü (520 ye göre).520 is daha uygun fiyatlı ekranı daha bıyık ama biraz daha kötü.Flash yok vs.Aslında 530 gibi ara bir model çıkmaza girenler için gerekli...Yani çıkmalı

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Özelden dediğim gibi en iyisini yapmışsınız.Fakat 620 daha iyi bir cihaz olmasına rağmen daha kalın ekranı küçük ve tasarımı daha kötü (520 ye göre).520 is daha uygun fiyatlı ekranı daha bıyık ama biraz daha kötü.Flash yok vs.Aslında 530 gibi ara bir model çıkmaza girenler için gerekli...Yani çıkmalı

Pekte fark etmez benim için öyle fazlada fotoğraş çekmem çeksemde genelde gündüz ve ışıklı ortamda çekiyorum sanırım 520 tam benlik bütçem yetseydi 720 alacaktım ama yetmedi :good:

IVI-Elia

Üye

Pekte fark etmez benim için öyle fazlada fotoğraş çekmem çeksemde genelde gündüz ve ışıklı ortamda çekiyorum sanırım 520 tam benlik bütçem yetseydi 720 alacaktım ama yetmedi :good:

İyi hayırlı olsun o zaman

• Beğen

Üst Alt