• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Sennheiser CX-500 kulaklık İncelemesi maxicep farkı (aNL)

Sponsorlu Bağlantılar

elend

Üye
Ben cx500 ün kulaklığı sardığın aparatı hiç beğenmedim daha doğrusu pek kullanışlı deil,bu arada hala hengi kulaklık başını kullanmalıyım onu seçemedim.Sen kulaklık başını seçerken neyi dikkate aldın? daha önce sennheiser kullanmadım

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben cx500 ün kulaklığı sardığın aparatı hiç beğenmedim daha doğrusu pek kullanışlı deil,bu arada hala hengi kulaklık başını kullanmalıyım onu seçemedim.Sen kulaklık başını seçerken neyi dikkate aldın? daha önce sennheiser kullanmadım
nsl kullanışlı degil bunu anlayamadım millet o aparatı tek saat bana diye pm atar sen kullanışlı degil diyorsun şaşırdım. O aparat sayesinde kullaklıgın cebinde veya çantanda zarar görmüyor.
Dışarıdan ses izolasyonu çok iyi olsun diyosan çift pedleri kullan ama normal diyosan normal pedleri.
kullaga göre hangisi iyi gelirse onu kullaan deneme yanılma yap

Cynical

Cynical

Üye
Zamanında Sennheiser CX-300 ve Creative EP 630 arasında kalmış, aradaki neredeyse 2 kat fiyat farkından dolayı EP 630'u seçmiştim. 2 seneden fazla bir zamandır kullanıyorum ve çok da memnunum. Çok hovarda kullanmama rağmen hala taş gibi. :) Ama bundan sonraki tercihim kesinlikle Sennheiser olacak.

thailan

Üye
Süperr inceleme tam da kulaklık alacağım zamana denk geldi.Kulaklığı (cx500) yurt dışından ısmarladım geldi ama daha almadım sizin resimlerden karşılaştırma yapacağım 90 tl gibi bir fiyat isteniyor.Paylaşım için teşekkürler elinize sağlık.

Progressivity

Progressivity

Üye
Sennheiser gerçekten müthiş kulaklıklar yapıyor özellikle sadece kulaklık üreten bir marka olduğu için bende Sennheiser marka bir kulaklık almayı planlıyorum sennheiser marka kulaklıkları daha çok electronic müzik dinleyicilerine tavsiye ederim, gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş emeğine sağlık arkadaşım ama kablolarını daha korunaklı ve kalın bir kılıf içine koysalarmış daha iyi olurmuş

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Zamanında Sennheiser CX-300 ve Creative EP 630 arasında kalmış, aradaki neredeyse 2 kat fiyat farkından dolayı EP 630'u seçmiştim. 2 seneden fazla bir zamandır kullanıyorum ve çok da memnunum. Çok hovarda kullanmama rağmen hala taş gibi. :) Ama bundan sonraki tercihim kesinlikle Sennheiser olacak.
bencede sennheiser al, pişman olmaycagın tek marka
Süperr inceleme tam da kulaklık alacağım zamana denk geldi.Kulaklığı (cx500) yurt dışından ısmarladım geldi ama daha almadım sizin resimlerden karşılaştırma yapacağım 90 tl gibi bir fiyat isteniyor.Paylaşım için teşekkürler elinize sağlık.
Yorumun için çok teşekkür ederim, kulaklıgı aldıgında ilk 2-3 ay ses oturma zamanıdır.En iyi ses 2 ay sonra verir aklında bulunsun.Mesal şuanda benimkinde harika bir bass var o bassları en ksısk ses te bile duyabilyorsun ve tizler hiç bozulmuyor yani Süperrr.
Sennheiser gerçekten müthiş kulaklıklar yapıyor özellikle sadece kulaklık üreten bir marka olduğu için bende Sennheiser marka bir kulaklık almayı planlıyorum sennheiser marka kulaklıkları daha çok electronic müzik dinleyicilerine tavsiye ederim, gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş emeğine sağlık arkadaşım ama kablolarını daha korunaklı ve kalın bir kılıf içine koysalarmış daha iyi olurmuş
kılıf yönünden bence pek bir sıkıntı yok kulaklık korumsaı olması süper gerçekten derbelerden etkilenmiyor...

Godfather

Godfather

Üye
Saolasın abi :)

youuu

Üye
ben bunu almak istiyorum ama ipod shuffle 3. nesil icin cipi varmı yokmu kimse bise dememis yada ben goremedim. Eger yoksa sanırım yok en az bu kalitede bir kulaklık almak istiyorum tavsiyede bulunabilirseniz gercekten iyi olur cunku ben bise bulamadım :/

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

youuu

Üye
Sende saol

cipi derken neyi kastetdigini açıklarsan yardımcı olayım.

shuffle nin kulaklıklarının icinde chip varmıs kulaklıktan kontrol etmek icin 3. nesil kullananlar bilir sarkıyı degistirmek ileri geri almak ses ayarı fln bunu yapabilicel baska kulaklık larda bu chip den lazım malesef :/

_dgncn_

_dgncn_

Üye
kulaklık hayırlı olsun abi bu sennheiser kulaklıkları biliyorum marka olarak çok kaliteliler bende daha 2 hafta önce 55 tlye cx-200 street II alacaktım ama pahalı gelince :ehe35 tlye creative ep-630 aldım
kulaklık hayırlı olsun

ftrpist

Üye
arkadaşlar bu kulaklıktan bende de var 1.5 ay önce ebay dan aldım. kargo dahil amerikadan toplam 37,5 dolara mal oldu. ucuza almak isteyenler bi bakabilirler. satıcının kullanıcı adı bu şekilde aratırsanız bakabilirsiniz. kesinlikle orijinal ürün satıyor. kulaklık siparişin ardından 13 gün sonra kapıma geldi.

--------------- Ekleme ---------------

kusura bakmayın bir önceki mesajda vermiş olduğum satıcı bu modeli satmıyormuş. mesajı yazdıktan sonra fark ettim. bu satıcı toplam kargo dahil 48 dolara satıyor (kargoyu USPS priorty mail international seçince). kargo diyince bir açıklık getireyim belki ebaydan alışveriş yapmak isteyenler olur diye. öncelikle amerikadan gönderilenleri tercih edin pek sorun olmasın die, express kargo en iyilerindendir internet üzerinden takip edebiliyorsunuz(ürün türkiyeye girince ptt den) ve 1 haftada elinizde oluyor, priorty de iyidir elinize ulaşır kaybolma riski azdır en geç 2 haftada elinize ulaşır internetten takibi bazı priorty lerin olmuyor, first class kesinle tavsiye etmiyorum ucuz bir kargo ama %50 kargonuzun kaybolma ihtimali var çünkü kayıtlı değil-bizim pttnin normal mektup şekli, express pahalıdır-priorty güvenli yani en makulu priorty dir, bunları kendi deneyimlerim ışığında yazıyorum, ha ayrıca aldığınız ürünler kargo dahil 150 euro yu geçmemeli yoksa vergiye tabi olur. her türlü sorunuza yanıt verebilirim bu ebay -kargo gümrük hakkında,

kusura bakmayın yanlış anlaşılma olmasın belki konu dışı gelmiş olabilir, ama türkiyede böyle ürünler haddinden pahalı daha uygun fiyata (tabi orijinal olarak) almak isteyen arkadaşlar olabilir. amacım yardımcı olmak.

kayaRock

kayaRock

Üye
vaybee baya güzel inceleme olmuş...eline saglık cx550 var çıktı onları biliyomusun farkı ne

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
vaybee baya güzel inceleme olmuş...eline saglık cx550 var çıktı onları biliyomusun farkı ne
Sennheiserın Yetkili Distribütörünü aradım ve sordum.
Ses kalitesinde hiç bir degişklik olmadıgını yalnızca dış tasrımının daha sportif hale getirildigini ve çantasının degiştirldigini söylediler.
Yani ses de degişiklik yok.Tasarımda var.

aykut_ksaa

aykut_ksaa

Üye
5800 uyumlumu..

destroy116

destroy116

Üye
Bilgi için teşekkürler

ces29

Üye
manyak gibi harika bişey bu alet bende ebaydan 13 $ aldım

zirk32

zirk32

Üye
5800 ile uyumlumu bende merak ediyorum bi açıklarsan anl_tr kardeşim ben pek anlamam ama bu bantlar yönünden fln bi değerlendirebilirseniz çünkü 5800 orinal kulaklığında o telefona giren ve şarkıları durdurup başlatcağımız aparat(adı her neyse) 3 bantlı ama o aparata giren kulaklık 2 bantlı tabi kafa karıştı

bu arada paylaşım için eywaalllaaaahh :D

abdül21800

abdül21800

Üye
emeğe saygı

OğuzcanAbi

Üye
175 lira tabi süper olacak