Aerial7 Tank Kulaklık İncelemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Özellikleri

Apple iPod, iPhone, BlackBerry veya diğer mp3 çalar, mobil cihaz ve müzik cihazlarından, en yüksek kalitede müzik dinleme deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.
Uzun süre dinleme için rahat, yumuşak ve esnek kafa bandı.
Standart müzik çalarlar için 2 kalın sarmal kablosu, iPhone , BlackBerry ve diğer mobil cihazlar için mikrofon ile ince düz kablo içerir.

Teknik Özellikleri

Sürücü Çapı: 57mm
Empedans: 64 ohm
Frekans Tepkisi: 5-20KHz
Hassasiyet (SPL): 108 ± 3dB (1kHz de)
Maksimum Güç Puanlama 3500mW olduğunu


İlk önce özellikler hakkında yorum yaparsak;

Ürün 5-20khz arasında bir frekansa araliğina sahip. Bu ne demektir. Şöyle açıklayayım, bu aralığın ne kadar geniş olursa o kadar geniş bir sahneye sahip oluruz. Buda nedir ki? O kadar sanatçıyı yakınımızda hissederiz, o kadar kaliteli sağ sol enstürüman oranına sahip oluruz. Bu kulaklıkta sınıfında yeterli olabilicek bir düzeyde mevcut.

Ürünün yapısına gelirsek;

Kulaklık,kapalı bir kafa üstü kulaklık, dışarıya ses veriyor özellikle otobüs tarzı yerlerde sıkıntı yaratabilir.

Ürünün sesine gelirsek:
Basslar hiç fena değil. Gayet yerinde ve tok. Midler terbiyeli ama daha iyi olabilirdi. Tizler ise bassların gerisinde kalmıyor.

Ürünün konforuna gelirsek:

Over ear olduğu için eğer kulağınız kepçeyse kulağınızda ağrı yapabilir. Ayrıca 2-3 saatten sonra boyunda ağrı yapıyor.

Sonuç olarak:

Pop, r&b, rap dinleyenlere tavsiye ederim ancak rock konusunda kuşkularım var.
Donanımhaber'den alıntıdır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt