Satılık N900 yada N900 Parçaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sallagitsin_

Üye
Gazi kardes usb soketini uzerindeki bacaklari kopunca anakart uzerine tekrar monte etmek icin o yuvalari tekrar aciyor. bacaklar yerlestirildikten sonra lehimleme yappiliyor. Suan Antalyadayim Sivasa yakinda gecerim gecince ozelden yazarim sana. Hallederiz.

komando04

komando04

Üye
900de gerçekten mükemmel bir cihaz

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gazi bende bir tane olacak n900 saglam ortalama bir fiyata satayim 400 emektar duruyor herseyiyle calisiyor.... xperia s kullaniyorum simdilik.... eger istersen satayim... yoksa bekletiyorum arada bende bakiyorum....

Sağolasın hocam bende zaten var :) N900 almak değilde elimdekini tamir ettirebilirsem daha makbule geçecek.

- - - Eklendi - - -

Gazi kardes usb soketini uzerindeki bacaklari kopunca anakart uzerine tekrar monte etmek icin o yuvalari tekrar aciyor. bacaklar yerlestirildikten sonra lehimleme yappiliyor. Suan Antalyadayim Sivasa yakinda gecerim gecince ozelden yazarim sana. Hallederiz.

Hocam sadece soket bacakları yerinden çıkmış değil. O bacaklara gelen devre yollarının bir kısmıda çıkmış. Yani USB Sokbet bacağına veri ileten kartın üzerindeki o bakır devre yolunda sıkıntı var. Herkes de bunu yapamıyor işte. Senden haber bekliycem. Bakalım deneriz şansımız :)

- - - Eklendi - - -

900de gerçekten mükemmel bir cihaz

Hocam sırf yazmış olmak için yazmayın lütfen.

asdewtr

asdewtr

Üye
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi bir zamanlar bende N900 kullanıcısıydım. USB Şarj soketi içine göçene kadar. Çok yere sordum danıştım ama yok çaresi bulunamadı. Bende olduğu gibi KVK' da bulunan arkadaşım vasıtası ile telefonu direk yurt dışına Nokia' ya gönderdim değişim için. Aradan 3 ay geçti ve bugün itibari ile cihaz elimde. Fakat ne tamirini yapmışlar ne de değişimini yapmışlar. Kullanıcı hatasıdır deyip üzerine yazısını koyup 3 Ay sonra gönderdiler. Sorun değil zaten N900 elimden çıktığı anda Android' e geçtim. HTC EVO 3D kullanıcısıyım artık. Şuan elimde sistem Bir N900 var. Aparatlı kutulu v.s. Sadece usb soketinden şarj edemiyorsunuz o kadar. Üzerinde body dediğimiz tam kasa jelatin koruması vardır. İlk gün bu korumayı yapmıştım çiziksiz bir alet. Demem o ki eğer parça arayışı içerisindeyseniz itina ile parçalara ayırır ve parça satışı yapabilirim. Yok tam istiyorum derseniz tam olarak gönderirim. Cihaz elimde çürümesin. En azından başka bir kardeşini canlandırsın. Bir nevi organ nakli :) İlginiz için teşekkür ederim. Görüşmek üzere.

İletişim : ue.gazi[at]gmail.com
bu haliyle kaca satarsın parçalanmış haliyle kaça satarsın bana arka kapak ve kızakla ekran paneli lazım fiyat ne olur

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu haliyle kaca satarsın parçalanmış haliyle kaça satarsın bana arka kapak ve kızakla ekran paneli lazım fiyat ne olur

Dün rast gele bir telefoncuya götürdüm ve bana söylediği şu ''Abi bu telefonun parçaları kıymetli, piyasada bunun parçalarını arayan çok dedi. Sana tavsiyem parç parça satman. Bütün olarak satarsan 400-450 arası şuan alayım yada bu fiyata satarsın.'' dedi. Ben parça satma taraftarı değilim elden çıkacaksa bütün olarak çıksın. Ben 350TL' fiyat biçtim. Yeteri kadar yattı cihaz.

asdewtr

asdewtr

Üye
Dün rast gele bir telefoncuya götürdüm ve bana söylediği şu ''Abi bu telefonun parçaları kıymetli, piyasada bunun parçalarını arayan çok dedi. Sana tavsiyem parç parça satman. Bütün olarak satarsan 400-450 arası şuan alayım yada bu fiyata satarsın.'' dedi. Ben parça satma taraftarı değilim elden çıkacaksa bütün olarak çıksın. Ben 350TL' fiyat biçtim. Yeteri kadar yattı cihaz.
hocam nerdeyse o telefoncu benımkınıde satalım o zaman ben keyfe keder kasa değiştirmek için istiyorum calısıyor hiç bir arızası da yok yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt