Satılık N900 yada N900 Parçaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Satılık N900 yada N900 Parçaları
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi bir zamanlar bende N900 kullanıcısıydım. USB Şarj soketi içine göçene kadar. Çok yere sordum danıştım ama yok çaresi bulunamadı. Bende olduğu gibi KVK' da bulunan arkadaşım vasıtası ile telefonu direk yurt dışına Nokia' ya gönderdim değişim için. Aradan 3 ay geçti ve bugün itibari ile cihaz elimde. Fakat ne tamirini yapmışlar ne de değişimini yapmışlar. Kullanıcı hatasıdır deyip üzerine yazısını koyup 3 Ay sonra gönderdiler. Sorun değil zaten N900 elimden çıktığı anda Android' e geçtim. HTC EVO 3D kullanıcısıyım artık. Şuan elimde sistem Bir N900 var. Aparatlı kutulu v.s. Sadece usb soketinden şarj edemiyorsunuz o kadar. Üzerinde body dediğimiz tam kasa jelatin koruması vardır. İlk gün bu korumayı yapmıştım çiziksiz bir alet. Demem o ki eğer parça arayışı içerisindeyseniz itina ile parçalara ayırır ve parça satışı yapabilirim. Yok tam istiyorum derseniz tam olarak gönderirim. Cihaz elimde çürümesin. En azından başka bir kardeşini canlandırsın. Bir nevi organ nakli :) İlginiz için teşekkür ederim. Görüşmek üzere.

İletişim : ue.gazi[at]gmail.com

murad1397

Üye
mrb ue,benim n900 ün ekranı biraz yıpranmış.sadece ekran değiştirilebilir miyim?

dogande

Üye
arkadaşım düşündüğün fiyatı söylermisin ona göre değerlendirelim

sabir25k

Üye
kardeş benimde n900 usb girişi gitti bi yere gittim bana bunu çok zor olsada yapdım dedi ama 50 lira istedi vermedim bi yere sordum orası 30 liraya yaparım dedi verdim yaptı sonra bi daha gitti bu şekilde 4. kere gitti en sonunda yollar da gitti şimdi belkide son kez verdim ektra yol çekecek sadece şarj için olursa bile sadece şarj edebilcem neyse şu 50 lira diyen kişi bence anlıyodu vermedip gibi pahalı diye telden oldum istanbul pendikde bi yer bence oraya gönder senin içiç istersen tam adresini öğrenirim 50 liraya yapılabilir cihaz yani ha bide benim n900 gitti artık yeni bi cep alcam htc 3d evo nasıl

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mrb ue,benim n900 ün ekranı biraz yıpranmış.sadece ekran değiştirilebilir miyim?

Tabiki sadece ekranda değiştirilebilir. Söker sana gönderirim montajını yapabilirmisin sen ? Çok zor değil montajı. Bana bütçeni söyle bende duruma göre tamam yada uymuyor diyeyim.

- - - Eklendi - - -

arkadaşım düşündüğün fiyatı söylermisin ona göre değerlendirelim

Hocam ihtiyacın varsa söyle ne istdiğini yaz duruma göre konuşuruz.

- - - Eklendi - - -

kardeş benimde n900 usb girişi gitti bi yere gittim bana bunu çok zor olsada yapdım dedi ama 50 lira istedi vermedim bi yere sordum orası 30 liraya yaparım dedi verdim yaptı sonra bi daha gitti bu şekilde 4. kere gitti en sonunda yollar da gitti şimdi belkide son kez verdim ektra yol çekecek sadece şarj için olursa bile sadece şarj edebilcem neyse şu 50 lira diyen kişi bence anlıyodu vermedip gibi pahalı diye telden oldum istanbul pendikde bi yer bence oraya gönder senin içiç istersen tam adresini öğrenirim 50 liraya yapılabilir cihaz yani ha bide benim n900 gitti artık yeni bi cep alcam htc 3d evo nasıl

Hocam teşekkür ederim tavsiyen için ama çok yere sordum. Türkiyede derman bulan olmadı ABD Noki' ya gitti geldi cihaz ama yok olmuyor. Ben zaten ümidimi kestim. Pili şarj edip kullanırsan sorun yok ama usb' den şarj olmuyor işte. HTC EVO 3D' ye de alıştım zaten. N900 kullanmam artık. Dolapta poşetine sarılmış kutulanmış bir vaziyette yatıyor emektar :)

NR6630

NR6630

Üye
gazi slmlar eee tabikide bozulur azmı bizim sorularımıza yanıt verdi (2010-2011 ne günlerdi ama:good: ) senin o n900 tabikide dayanmaz:naughty: arkadaşlar ue-gazi nin telefonu gibi parçalarıda kesinlikle temizdir çünki o n900 hocasıydı zaten..:oke: benide hatırladın sanırım bu arada.... htc hayırlı olsun kardeş..

murad1397

Üye
bütçe hakkında bir fikrim yok.sen az çok bilirsin,bir fiyat söyle anlaşırsak alırım.sökme işine gelince iki yıldır kullanıyorum cihazı biraz yıprandı ekran mypaint i fazla kullandım :)ama hiç sökmedim youtube de bir iki video izledim.sanırım sökmeyi deneyeceğim.bu arada son bir haftadır normal konuşurken seste bir bozulma oldu.herhalde normal konuşma kulaklığı da bozulmuş.uygun bir fiyata ikisini de alırım.henüz n900 den vazgeçemiyorum experi s almayı düşünüyorum ama n900 ü bir süre daha yanımda tutmayı düşünüyorum ilgin için şimdiden tşk.
bu arada cevap bekliyorum.:)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gazi slmlar eee tabikide bozulur azmı bizim sorularımıza yanıt verdi (2010-2011 ne günlerdi ama:good: ) senin o n900 tabikide dayanmaz:naughty: arkadaşlar ue-gazi nin telefonu gibi parçalarıda kesinlikle temizdir çünki o n900 hocasıydı zaten..:oke: benide hatırladın sanırım bu arada.... htc hayırlı olsun kardeş..

Selamlar :) Hatırladım hocam hatırlamam mı :) Est. elimizden geleni yapmaya çalıştık :) N900 konusunda zerre kadar faydam dokunduysa ne mutlu bana :) 2010 - 2011 hey gidi günler hey :) İyi dileklerin için teşekkür ederim. HTC' ye terfi ettik artık :) Kendine iyi bak görüşmek üzere.

- - - Eklendi - - -

bütçe hakkında bir fikrim yok.sen az çok bilirsin,bir fiyat söyle anlaşırsak alırım.sökme işine gelince iki yıldır kullanıyorum cihazı biraz yıprandı ekran mypaint i fazla kullandım :)ama hiç sökmedim youtube de bir iki video izledim.sanırım sökmeyi deneyeceğim.bu arada son bir haftadır normal konuşurken seste bir bozulma oldu.herhalde normal konuşma kulaklığı da bozulmuş.uygun bir fiyata ikisini de alırım.henüz n900 den vazgeçemiyorum experi s almayı düşünüyorum ama n900 ü bir süre daha yanımda tutmayı düşünüyorum ilgin için şimdiden tşk.
bu arada cevap bekliyorum.:)

Hocam tel piyasasından o kadar uzak kaldım ki özellikle N900 konusunda :) Fiyat vermek isterdim şimdi sana ama inan hiç fikrim yok. Sen bana biraz mühlet ver ben piyasayı bi öğreneyim piyasanın verdiği fiyata oranla uygun bir fiyat yaparım merak etme. Haziranın 30' unda Antalyaya gidiyorum tatile. Star Elektronik diye bir yer varmış orda. Baya met etmişler nette. Aradım durumu izah ettim ''abi gönder %100 yaparız 70-80 civarı ücret tutar'' dedi. Bende dedim hazır Antalyaya gidiyorum birde orda denerim şansımı diye düşündüm. Ay sonu gittiğimde götürücem eğer olmazsa kesin elden çıkartıyorum :) Hem sormuş olurum parça fiyatlarını. Eğer sökemem falan dersen gönder bana cihazı ben değiştirir geri kargo ile gönderirim yada ankaradaysan buluşuruz hallederim. N900' ün ayrı bir havası var :) İnsan kolay kolay vazgeçemiyor :) Tekrar haberleşicez kendien iyi bak.

murad1397

Üye
Selamlar :) Hatırladım hocam hatırlamam mı :) Est. elimizden geleni yapmaya çalıştık :) N900 konusunda zerre kadar faydam dokunduysa ne mutlu bana :) 2010 - 2011 hey gidi günler hey :) İyi dileklerin için teşekkür ederim. HTC' ye terfi ettik artık :) Kendine iyi bak görüşmek üzere.

- - - Eklendi - - -

Hocam tel piyasasından o kadar uzak kaldım ki özellikle N900 konusunda :) Fiyat vermek isterdim şimdi sana ama inan hiç fikrim yok. Sen bana biraz mühlet ver ben piyasayı bi öğreneyim piyasanın verdiği fiyata oranla uygun bir fiyat yaparım merak etme. Haziranın 30' unda Antalyaya gidiyorum tatile. Star Elektronik diye bir yer varmış orda. Baya met etmişler nette. Aradım durumu izah ettim ''abi gönder %100 yaparız 70-80 civarı ücret tutar'' dedi. Bende dedim hazır Antalyaya gidiyorum birde orda denerim şansımı diye düşündüm. Ay sonu gittiğimde götürücem eğer olmazsa kesin elden çıkartıyorum :) Hem sormuş olurum parça fiyatlarını. Eğer sökemem falan dersen gönder bana cihazı ben değiştirir geri kargo ile gönderirim yada ankaradaysan buluşuruz hallederim. N900' ün ayrı bir havası var :) İnsan kolay kolay vazgeçemiyor :) Tekrar haberleşicez kendien iyi bak.
Bekleyeceğim dostum,sen de kendine iyi bak

katliam_7789

katliam_7789

Üye
öncelikle merhabalar:) ben bu n900'e baya merak sarmaya başladım.bi yerde buldum hatta düşük fiyata...kasada biraz yıpranma war ve kamera sorunlu sanırsam...alsam iyi mi olur yoksa kötü mü tam karar weremedim:hmmm kullanan arkadaşlara bi sorayım dedim bide emektar kardeş parça fiyatlarını öğrenip banada haber werirsen sewinirim...kamera ve kasa lazım:sarıl: yardım edersen çok makbule geçer walla:bye2:

oktay2617

Üye
kamera önemli bence,cünkü 5mp olsa da gayet güsell çekimler yapıyor... Ve sunu söyleyeyim n900 bi baska cihaz! Yani tanışınca anlarsın beni... 2010 da üret?lipişimdiki teknolojiye kafa tutuyor...

katliam_7789

katliam_7789

Üye
kamera önemli bence,cünkü 5mp olsa da gayet güsell çekimler yapıyor... Ve sunu söyleyeyim n900 bi baska cihaz! Yani tanışınca anlarsın beni... 2010 da üret?lipişimdiki teknolojiye kafa tutuyor...
tmm kardeşim bu n900 dünyası ile tanışma wakti geldi sanırım;) kamerayı dert etmiyorum yaaa:naughty: zaten elimde yarı pro foto makinesi war...işimi yeterince görüyor...bi çok symbian tel kullandım ama maemo sanırsam çok farklı acaba başa çıkabilir miyim diye düşünüyorum...inşallah çabuk alışırım;) şimdiden herşey için tşk ederim,sanırım forumun maemo bölümüne abone olcam bu n900 denilen meretle:D:D

oktay2617

Üye
sana n900 un tek eksigini soyleyeyim mi? Ekran dokunmatigi... Yani simdi ki teknoloji ile bi bu yonde boy olcusemiyor... Ama 5800 dokunmatiginden kat kat iyi! Neyse bi kac sevdigim ozelliginden bahsedeyim,birincisi film keyfi... At icine istedigin filmi,oyle converter programlarina gerek yok,direk at filmi ve izle.... Hatta tv ye bagla media player olarak kullan! Kaliteye inanamayacaksin! Su 700mb boyutundaki divx filmllerden 20-30 tane atiyom tele ohhhh :) ikinci en cok sevdigim ozellik ise sosyal madia aglari ile entegreli olmasi... Facebook sohbetim surekli acik,telefonun kendi mesaj bolumunden cevrim ici kisilerle sohbet ediyorsun.. Ucuncu en cok sevdigim ozellik kasmiyo tel! Yenii ayni anda sayisiz program acik olsun,birinden cik otekine gir,yavaslama yok,bellek yetersiz gibi sacma seyler yokk... Fm vericisi cok isime yariyor,tam stabil olmasa bile android yukleniyor,mukemmel otesi bir internet tarayicisina sahip,televizyonuma kumandalik yapiyor,usb bellek okuyor,klavye ve mause baglaniyor,saglam malzemeden yapilmis! Kullandigim tum telefonlarda arka kapak kirilmalari yasardim bu kadar hor kullanmama ragmen sapasaglam... Hersey iyi ama nokia elini cekti bu telden,yani son donemlerini yasiyor artik :(

• Beğen
Tepkiler: MeGy-MysD
katliam_7789

katliam_7789

Üye
zannediyorum ki pişman olmayacam bu teli aldıktan sonra;) 5800 aldım pişman oldum fwlerle felan oynamayı seviyordum ama bi süreden sonra o da sıkmaya başladı...zaten teli herşeyiyle kullanmazsan ne işine yarasın ki;) keşke şu ekran işinede bi çözüm bulsalardı ama artık n900 nokianın üwey evladı galiba:( bi de android meselesi war tabi...kurması kolay mı,stabil mi,herşeyiyle kullanabiliyor muyuz,androidde tel özelliği yok sanırsam...umarım buna yakın bi zamanda bi çare bulurlarda bn kullanırken böle bi eksiğim olmaz:D:D 32 gb dev hafızayı nasıl dolducağımı düşünüyorum da uygulama felan baya yer kaplıyr mu?? yani apple uygulamaları gibi 400 mb 500 mb oyunlar war mı?? ya kısaca bu tel bnm istedikleri mi yapar mı???(h):D

yargıç267

Üye
kardeş benimle bi irtibata geçebilirmisin.n900 paröaları konusunda. telefon numaram 0544 808 27 59 mesaj at ben ararım seni

Ahmetbolat

Ahmetbolat

Üye
ikinci el cihaz arıyorum bulduğum cihazlara nasıl güvenebilirim 2el alırken neye dikkat etmem gerek çok hevesliyim bu cihaza sırf heves için lg optimus almıştım 1.5yıl önce şimdi ise n900'e heves sardım ana 2el olunca insan ister istemez tırsıyo :) nelere dikkat etmem gerek ve 2el piyasasi ne kadr acaba?

Nokia N900

Nokia N900

Üye
Tafsıye ederim, varsın kamerası çalışmasın varsın yüzünde cizgiler oluşsun, gün gelıyor bızde yaşlanıyoruz ve bızımde yüzümüzde cizgıler oluşuyor. bazılarımız botox la veya kremle bu sorunu giderıyor. sana demıyorum kı telefonu botoxla yada kremle, kasayı değiştir yeter :) Hariçinde ondan memnun kalacagına eminim...

sallagitsin_

Üye
Kardeşim adına üzülsemmi yoksa sevinsemmi bilemiyorum fakat sen çareyi çok uzaklarda aramışsın. Eğerki hala elinde bulunuyorsa telefonun usb soketi aynen sende olduğu gibi bendede kopmuştu. Çok pahalı birşey değil parça ve tamiri için ben 15 lira ödedim eskisindende sağlam oldu diyebilirim. Şarkışla / Sivas a gönderme yada gelme şansın varsa sana gerçekten bu işlerin muayeni olan iyi bir abimi tanıtabilir telefonunun tamirini yaptırabilirim. Görüşmek istersen özelden ulaşıp telefon numaranı bırakabilirsin.

- - - Eklendi - - -

Tabi kasdetmiş olduğunu yanlış anlamamış isem. Değiştirmiş olduğum parça aşağıdaki parça hala duruyor ne hikmetse.

d1211 .hizliresim. com/13/x/gdwus. jpg

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeşim adına üzülsemmi yoksa sevinsemmi bilemiyorum fakat sen çareyi çok uzaklarda aramışsın. Eğerki hala elinde bulunuyorsa telefonun usb soketi aynen sende olduğu gibi bendede kopmuştu. Çok pahalı birşey değil parça ve tamiri için ben 15 lira ödedim eskisindende sağlam oldu diyebilirim. Şarkışla / Sivas a gönderme yada gelme şansın varsa sana gerçekten bu işlerin muayeni olan iyi bir abimi tanıtabilir telefonunun tamirini yaptırabilirim. Görüşmek istersen özelden ulaşıp telefon numaranı bırakabilirsin.

- - - Eklendi - - -

Tabi kasdetmiş olduğunu yanlış anlamamış isem. Değiştirmiş olduğum parça aşağıdaki parça hala duruyor ne hikmetse.

d1211 .hizliresim. com/13/x/gdwus. jpg

Merhaba. Hocam benim oralara gelme şansım yok :) Ben Ankaradayım. Paylaştığım fotoğrafa baktım. Senin o USB Soket direk kopmuş. Bende ise USB Soket bacakları ile birlikte koptu. Yani anakart üzerinde lehimli olan yolları ile birlikte. Bu şekilde bu sorunu çözebilirse o üstat sana cihazı göndereyim ücreti neyse hesabına aktarayım. Cihaz hala elimde duruyor bazanın altında kutulu bir vaziyette. Ara sıra pilini takıp maziyi anıyorum :) Elden çıkartmak içinde zaman ayıramadım v.s.

denizci535

denizci535

Üye
Merhaba. Hocam benim oralara gelme şansım yok :) Ben Ankaradayım. Paylaştığım fotoğrafa baktım. Senin o USB Soket direk kopmuş. Bende ise USB Soket bacakları ile birlikte koptu. Yani anakart üzerinde lehimli olan yolları ile birlikte. Bu şekilde bu sorunu çözebilirse o üstat sana cihazı göndereyim ücreti neyse hesabına aktarayım. Cihaz hala elimde duruyor bazanın altında kutulu bir vaziyette. Ara sıra pilini takıp maziyi anıyorum :) Elden çıkartmak içinde zaman ayıramadım v.s.

gazi bende bir tane olacak n900 saglam ortalama bir fiyata satayim 400 emektar duruyor herseyiyle calisiyor.... xperia s kullaniyorum simdilik.... eger istersen satayim... yoksa bekletiyorum arada bende bakiyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt