• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Sandisk 32 gb MicroSD Hafıza kartları 2010da geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sandisk 32 gb MicroSD Hafıza kartları 2010da geliyor
SanDisk, minik bellek kartlarına dünyayı sığdırmaya devam ediyor. İşte yeni kapasite rekoru...

SanDisk, Toshiba ile işbirliği yaparak 32 GB depolama alanı sunan yeni nesil kayıt medyaları duyurdu. Cep telefonlarıyla uyumlu microSD formatındaki kartların 2009'un ikinci yarısında piyasaya çıkması bekleniyor. Kartlar 32-nm tekniğine göre (32nm 32 Gb X3) üretiliyor, diğer kayıt teknikleriyle karşılaştırıldığında üretim maliyetleri daha düşük ve daha az hacim kaplıyorlar

aNL Yorumu: Ben şuanda 8gb micro sd Class6 kullanıyorum çok memnunum şuan için dünyanın en hızlısı. Sandisk en son Class10 çıkardı ama SD de henüz Class10, microSDler yok. Sanırsam Class 10ları 32 gbta görebiliriz

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR, serif55, genmex ve 2 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel haber teşekkürler.

maxibrk

maxibrk

Üye
Sağol abi...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Anl_tr arkadaşım hatırladınmı seninle sandisk 8gb class6 hakkında konuşmuştuk.senden haber bekliyorum.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aklımdasın merak etme çok şanslısın valla ben 70 e almıştım 60 hatta 55 kadar düştü pazr günü izmire dönüyorum gider gitmez hemen senin kartla ilgileniyorum merak etme:oke:
Sen dahil 2 arkadaş daha kart bekliyor;)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler

'Davut

'Davut

Üye
32 gb çok güzel de bu çıkınca 100liradan aşağı fiyata çıkmaz bu için telefonda lazım.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
32 gb çok güzel de bu çıkınca 100liradan aşağı fiyata çıkmaz bu için telefonda lazım.
100 liramı :kop:
keşke 100 lira olsa 2 tane alırım, kafada 180den aşagı olmaz, zaten şuanda 16gb micro sd ler 100 lira civarında;)
Bunu fp2 cihazların hepsi kaldırır arkadaşlar, ama fp1 için kesin bişey diyemem Örnegin N95 16gb tı kaldırıyor ama 32gb tı bilmiyorum..:hmmm

lax123

lax123

Üye
desene Pc yi yanımızda taşıcaz :d

Aziz™

Aziz™

Üye
o kadar büyük hafıza abartılı yahu bize 4 gb yeterde artar çünkü pc var:D

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
32 gb çıkınca çok iyi olacak bence bilgi için sağol

ekc-103

ekc-103

Üye
haber gercekten sevindirici ama 32 gb her telefona da uymaz...

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Isterse 250 gb CIKarsinlar hangi telefon calistircak ki 32 gb her telefonda calismaz

Lacoste

Lacoste

Üye
süperr bişi

mokdak

mokdak

Üye
çok mayak olur böyle bişe

ÖmüR

Üye
Haber İçin Teşekkürler...

blackx

Üye
dostum bende creative xfi 2 16 gb mp4 video player (micro sd kart girişli yükseltilebilir) var 320 tl ye gg den aldım ama erken davranmışım keşke 32 gb lığından alsaymışım diyorum çünkü kapasitesi yeterli gelmiyor ben bu yeni çıkacak 32 gb micro sd lerden alsam bu alet bunu desteklermi acaba ? 16 gb + 32 gb = 48 gb teşekkürler..

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dostum bende creative xfi 2 16 gb mp4 video player (micro sd kart girişli yükseltilebilir) var 320 tl ye gg den aldım ama erken davranmışım keşke 32 gb lığından alsaymışım diyorum çünkü kapasitesi yeterli gelmiyor ben bu yeni çıkacak 32 gb micro sd lerden alsam bu alet bunu desteklermi acaba ? 16 gb + 32 gb = 48 gb teşekkürler..
Büyük ihtimalle destekler ancak 32gb kartı nerden bulacaksınız önemli olan bu.

ve-fa

Üye
yaklaşık 1 aydır 32 gb micro sd kart arıyorum ama hiç biyerde bulamadım, bilen varsa lütfen yazın. (marka farketmez) Teşekkürler

Üst Alt