• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

SanDisk 8Gb MicroSD Class6 MobileUltra Hafıza Kartı İncelemesi-Türkiyede de İlk aNL

Sponsorlu Bağlantılar

futbol123

futbol123

Üye
eline saglık anıl abi nokia n95 16gb ta kaldırıyor

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
çok açk ve net bir incele olmuş teşekkür ederim kardeşim.Aslında P1i mede yazıyor 8 GB bir kart ama inşallah yakın zamanda alabilirim.Bu arada kardeşim o kart okuyucusunun aynısından bende de var.Gayet küçük pratik ve hoş bir kart. GG den 5 TL almıştım.S.E kullanan arkadaşlara tavsiye ederim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel konu olmuş teşekkürler.

rapman

rapman

Üye
güzel anlatım eline sağlık.hemde gerçekten çok kalitelibir kart..benim kart bile 4gb kingston class 4 :)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eline saglık anıl abi nokia n95 16gb ta kaldırıyor
Evet biliyorum :oke: fotosunu bile siteye ben eklemiştim.

çok açk ve net bir incele olmuş teşekkür ederim kardeşim.Aslında P1i mede yazıyor 8 GB bir kart ama inşallah yakın zamanda alabilirim.Bu arada kardeşim o kart okuyucusunun aynısından bende de var.Gayet küçük pratik ve hoş bir kart. GG den 5 TL almıştım.S.E kullanan arkadaşlara tavsiye ederim
O okuyucuları biliyorum, arkadaşıma aldık benimki güzel diye, ancak 8gb kartalarda takılma sorunu yaşadık. Çok iyi degil senin anlaycagın.
Güzel konu olmuş teşekkürler.
Saol Doguşum
güzel anlatım eline sağlık.hemde gerçekten çok kalitelibir kart..benim kart bile 4gb kingston class 4 :)
Teşekkürler..

zibidi39

zibidi39

Üye
bir kerede berbat bı konu ac be kardesım olmazkı bole hay allahım ya

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:good:

Ersin_2634

Üye
(h)

OğuzcanAbi

Üye
nerde bulabiliriz bunu

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
pRime.

pRime.

Üye
bu yararlı bilgi için teşekkürler öğrendiğim iyi oldu

zibidi39

zibidi39

Üye
Aziz™;2375007' Alıntı:
gerçekten almak istiyorsanız Anıl kardeşimizle irtibata geçerseniz size hafıza kartını temin edebilir..

ya bırakın olum anıldan alısverıs yapmayın zaten bu konuyuda boyle teklıfler gelsın dıye actı bende var ıstersen temın edebılırım anılın yarı fıyatına :D

Aziz™

Aziz™

Üye
ticari rekabet..:D

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya bırakın olum anıldan alısverıs yapmayın zaten bu konuyuda boyle teklıfler gelsın dıye actı bende var ıstersen temın edebılırım anılın yarı fıyatına :D
gıcıkmısın olum sen :ehe ZAten satan kişi artık gelmedigini söyledi isateyenlerin işi zor
Aziz™;2413774' Alıntı:
:kop:

ungood20

ungood20

Üye
ürünü bende aramaktayım.
Class 6 kartı zaten hızlıda önemli olan gibi ama deil.
En önemlisi okuyucunun kalitesidir.
Piyasada %99 kalitesiz ve büyük okuyucular.cin malı hepsi am bu oemci süper scan disk.
Hemde flash disk gibi boyut süper..
Pc labsta 4 gb incelenmiş ve bir başka güzel sitede daha incelemesüni okudum cok iyiler.
Sende güzel fotolar koymuşşun.
Alıcak olursam nasıl yol izliycez pm atabilirmisin elinde felan hazır varsa

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Vallahi bravooo. Çok kapsamlı bir inceeme olmuş.

Aziz™

Aziz™

Üye
ürünü bende aramaktayım.
Class 6 kartı zaten hızlıda önemli olan gibi ama deil.
En önemlisi okuyucunun kalitesidir.
Piyasada %99 kalitesiz ve büyük okuyucular.cin malı hepsi am bu oemci süper scan disk.
Hemde flash disk gibi boyut süper..
Pc labsta 4 gb incelenmiş ve bir başka güzel sitede daha incelemesüni okudum cok iyiler.
Sende güzel fotolar koymuşşun.
Alıcak olursam nasıl yol izliycez pm atabilirmisin elinde felan hazır varsa

Anıl arkadaşımıza PM yoluyla sorularını sorabilirsin anlaşırsanız hafıza kartınıda temin edebilir sana..

Üst Alt