Hangi Class 10 32 GB Hafıza kartı ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Class 10 32 GB Hafıza kartı ?
1-) Team :
2-) Kingston :
3-) Samsung : su geçirmez diyor + 24 mb/s
4-) Sandisk : 30 mb/s diyor

Aklım Samsung'a gidiyor,24 mb/s fakat -40 derece ile 85 derece sıcaklık arasında çalışabiliyor su geçirmiyor manyetik alandan etkilenmiyor telefonumun kendiside Samsung v.s v.s

Sandisk ise sadece 30 mb/s demiş

Team ise 20 mb/s demiş ve hata düzeltme ECC diye bir özellik söylemiş

şimdi arkadaşlar bana neden belirterek şu marka iyidir diyin gidip sandisk markadır veya atıyorum kingston markadır demeyin :oke:

fakat şu konu beni class 10'lara karşı biraz soğuttu doğruluk payı varmıdır sizce ? :
eğer varsa class 6 falan bakmayı düşünüyorum :evet: şimdiden :tşk: :)

- - - Eklendi - - -

neden kimse cevap yazmıyor ?

amcalu1

amcalu1

Üye
Iyisini kötüsünü bilmiyorum ama bende 32 gb team in class 10 kartı var cok hızlı cidden ben team öneririm fakat gittigidiyor dan alma hepsiburada dan al

saruman_me

saruman_me

Üye
aynen gittigidiyor çok sakat site hepsiburdan.com daha mantıklı olur..

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
o sorun değil,hangi marka alıyım şimdi ?

DaNq3rB0y2

Üye
team

akondd

akondd

Üye
team

zappinger

Üye
Bence team ama ya samsung kart samsung telefonda cok verimliyse

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
20 mb/s olduğu halde neden team ?

mystiery_

mystiery_

Üye
class 10 kart heryonden iyidir. bende 16gb Lexar class 10 microsdhc kart aldim 40tl ye teknosadan.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
4-) Sandisk : 30 mb/s diyor

buna ısındım sizce nasıl ?

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Sandisk Al

amcalu1

amcalu1

Üye
32 gb lığı ben 49 liraya almıştım indirimden fiyat uygunsa sence güzel kart lakin gittigidiyor dan alma

Placebo-

Placebo-

Üye
Samsung bence. Zor şartlara uyumluluk veri saklayıcılarda önemlidir.

amcalu1

amcalu1

Üye
Benim başım yandı senin de yanmasın diye söylüyorum çin mali dandik bir kart gönderirler 2gb lık kartı 32 gb gösterirler 70 lira verdiğinle kalırsın

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Benim başım yandı senin de yanmasın diye söylüyorum çin mali dandik bir kart gönderirler 2gb lık kartı 32 gb gösterirler 70 lira verdiğinle kalırsın

:hmmm dolandırıldın yani ?

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Pdateknoloji'den S3'e 64'lük aldım sonuçta bir kere alıyoruz.Ama 32'lik lazım dersen oda var 75 TL'ye öneririm, ben Team Class 10 16GB kullandım sandisk verimliliği yok onu söyliyeyim, birde sakın telefonun kendi hafıza kartı diye alıpta sakata gelme benden söylmesi :oke:

Placebo-

Placebo-

Üye
Tekno mağazalardan almalısın o zaman.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Pdateknoloji'den S3'e 64'lük aldım sonuçta bir kere alıyoruz.Ama 32'lik lazım dersen oda var 75 TL'ye öneririm, ben Team Class 10 16GB kullandım sandisk verimliliği yok onu söyliyeyim, birde sakın telefonun kendi hafıza kartı diye alıpta sakata gelme benden söylmesi :oke:

Sandisklerin 30 mb/s veri aktarım hızı var Teamların ise 20 mb/s verimlilik derken neyden bahsettin :) ?

- - - Eklendi - - -

Tekno mağazalardan almalısın o zaman.

oralarda genelde class 4 veya class 6 falan oluyor :evet: Zonguldak gibi bir yerde class 10'u mumla arıyorsunuz :evet: