Samsung S5233A FLASH ATMAK (YAZILIM SİLMEK)

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Yazılımı Beğendinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    216

atilla__1905

Üye
arkadaşlar S5230CEIF5 bu yazılımı yukluyorum çift menu yok

--------------- Ekleme ---------------

çift menulu java yuklenebılen turkçe yazılım hangısı yardımcı olur isenın sevınırım

bu site ılgınız çeker belkı :)

olcykrd

Üye
arkadalar selam telefonumun ekranında problemler var ekran dondu gerçekten 3 tuşuna basıyorum 1 çalışıyo vs yazılımla mı alakalı dır şimdiden teşekkür

servan21

Üye
aRKADASLAR bENIM TELEFONGT5233W TUS KILITLEME TUSU İŞLEVİNİ YAPMIYOR AMA TUSTA BOZUK DEGIL YANI BASTIGINDA EKRAN YANIYOR AMA TUS KILIDINI ACMIYO YAZILIMI SILERSEM OLUR MU CVP BEKLIYORUM

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
eyw saol:kro2:

hassel

Üye
saolsın ustat cok güzel bir anlatım eline ağzına sağlık

realowner

Üye
kullanıyorum arkadas ellerine saglık cok guzel paylasım fakat mesajlarda tr karakter gostermıyor ozellıkle gelen mesajlarda tek eksık bu tr karekterleri tam destekleyen varsa paylasırsanız sevınırım. onun dısında her sey cok guzel daha yenı daha guzel mesajlarını beklıyoruz

realowner

Üye
Bu gün servise gidip; bir b..k yedim kendi kafama göre flash yükledim dedim onlarda iyi halt ettin dediler neyse şaka bir yana garanti kapsamında orjinal yazılımını attırdım cift sekmeli S523AJVIL1 versiyon2 diye bir şey yüklediler oldukça güzel kısaca uzatmaya gerek yok yeni flash yüklemek isteyen arkadaşlara uyarı garantin varsa bırak onlar yapsınlar yada yukarıda verdiğim versiyonu bul ondan sonra macera ara derim bu konuda emegi gecen herkeze teşekkür ederim umarım açıklamam yanlış anlaşılmaz

uqur59

Üye
arkadaşlar ben de yazılım yüklemesi yapıyordum ama yükleme sırasında hata verdi ve bişeylerin silindiği yazdı. sonra bi daha yükleme yapamadım. telefon da açılmıyo. daha doğrusu hiçbişeye tepki vermiyor telefon. bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. ne yapmam gerek. servise mi götüreyim yoksa başka bi yolu falan var mı.

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben de yazılım yüklemesi yapıyordum ama yükleme sırasında hata verdi ve bişeylerin silindiği yazdı. sonra bi daha yükleme yapamadım. telefon da açılmıyo. daha doğrusu hiçbişeye tepki vermiyor telefon. bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. ne yapmam gerek. servise mi götüreyim yoksa başka bi yolu falan var mı.

Servise götür. Çünkü telefonun ölmüş. Hem servisin yazılım atma biçimi burdakin den çok daha farklı. Önerim servise götürmen yönünde

sasawer

Üye
saol kardeş de ben bu yazılımı yapamadım bana yardımcı olursanız

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi

uqur59

Üye
Servise götür. Çünkü telefonun ölmüş. Hem servisin yazılım atma biçimi burdakin den çok daha farklı. Önerim servise götürmen yönünde

saol kardeş. öyle yapcam artık. başka yolu yok. garanti kapsamı dışında mı değerlendirirler acaba.

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş. öyle yapcam artık. başka yolu yok. garanti kapsamı dışında mı değerlendirirler acaba.

Tabii zaten konunun başında da söyledim garanti dışı kalır diye. Ama sen yinede bir şansını dene sakın söyleme yazılım attığını hazır bozulmuş işte. Götür yeniden yüklet :oke:

mbs18

Üye
bn en son verdgın guncellemeyı attım ama ekranım degişmedi sorun neyde acaba ??? 3 kerede attım versiyonu 1 incide sadece truncu ekranda kaldı ilerlemedi.2 cide oldu gbi gne ilerlemedı en sonununda oldu ama gene yanı degısen bşi yok
sorun nerde acaba ? görünüm degişmedi samsung S5233 model telefonum

şebeke gelip gidiyor gıcık oldum ya mösj atamıyorum :(

cellat_6666

Üye
mrb arkadaslar .bende samsung gt s5233A kullanıcısyıyım..telefonun cd'sını kaybettım ve pc ye baglanamıyorumm..cd' setup'ı bulabılırmıyım.bana yardımcı olursanız cok sewınırım ..

paspartum

Üye
Meraba. Benim TElefonum s5233A Ben S5230CEIF5 Versiyonunu Attım TElefona Şimdi Açılmıyor Pembe Bi Ekran GEliyor Öyle KAlıyor TEkrar Tekrar Denedim VErsiyon Atmayı Ama oLmadı LütFen YardımCı oLurmusunuz..

nehalem28

Üye
biryerde yanlış yapıyorsundur

qimoo

qimoo

Üye
mrb arkadaslar .bende samsung gt s5233A kullanıcısyıyım..telefonun cd'sını kaybettım ve pc ye baglanamıyorumm..cd' setup'ı bulabılırmıyım.bana yardımcı olursanız cok sewınırım ..

Samsung New PC Studıoyu diyorsun heralde alttaki linkten indir.

SAINT1

SAINT1

Üye
Peki bu nasıl bişi yaa bütün temalar içinde.
#!

Üst Alt