Samsung S5233A FLASH ATMAK (YAZILIM SİLMEK)

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Yazılımı Beğendinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    216
arda46

arda46

Üye
benim telefonumun orjinalinde samsung gt s5233a yazıyordu açılışta bunu yükledim samsung s5230g yazıyor onu nasıl degiştirebilirim

berkay_zm

berkay_zm

Üye
monteye uyar mı ?

arda46

arda46

Üye
ekran neden yanık gibi gözüküyor (En iyi Türkçe Güncelleme güncellemesidir. ) bu firmwareyi yükledim 5233a benim tel kamera açıyorum köşeleri siyah gözüküyor

serseri asik

Üye
telefondan orjinal yazılımı nasıl pc ye kaydederim?

angelsave

Üye
tşekkürler !!!!

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
*#6984125*#den bi yere girdim debug level yazıyodu high'ı seçtim telefon reboot olcak dedi açıldıgında upload data to pc yazıyo ve başka hiç bişey yapamıyorum:(( yardım edin lütfen

Aynı sorun bendede oldu mecburen firmware yükledim şimdi telefon pert oldu hiç tepki vermiyor:angry:. Bence teknik servise verr, boşa dememişler yaa meraktan ya ....:ehe

akyol47400

Üye
tmm kardeş herşey güzelde yazılım attım ama bu 5230 benim tel 5233a ben eski yazılımı nerden bulacam 5233a nınkini

memorain

Üye
selam arkadaslar : benim telefonun modeli s 5230 , gecenlerde flas atarken bir hata olustu bende yeniden denemk icin kabloyu telden cikartim ama telefon birdaha hic acilmadi bunu nasil cozebilirim yardima ihtiyacim var ... ozel olarak yazarsaniz minnettar olurum simdiden tesekkurler ( [email protected] )

ali veli nuri

Üye
arkadaşlar ne olur yardımcı olun samsung gts 5620 var yanlışlıkla format attım bütün telefon numaralarım gitti nasıl getirebilirim

murtyyyy

Üye
ya kardeşim pin kodumu giremiyorum ?

külveates

Üye
slm arkadaşlar samsung dokunmatik veya diger telefonlara hep bu şekildemi yazılım atılıyor paylaşım ve emege saygı tşklerr:)

Üst Alt