Samsung S5233A ve S5230 Star Türkçe Firmware(Orjinal + Güncel + Ocak 2010 + Açıklamalı kurulum)

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaprlk

Üye
Samsung s530 wifi içinde uygunmu ?

mustafaprlk

Üye
Cevabı Beklemedn Yükledim Yazılımı.. Şimdi Wifi Orjinal Fİrmware yüklesem düzelir heralde değilmi ?

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
beyler bu firmware kurunca telefon garanti dışı kalıyormu ona gröe yükleyeceğim.. korkumdan yüklemiyorum :)

nejdethan

Üye
arkadaşım ya ben dowloand yazısı çıktıktan sonra usb bulmuyo nasıl yapcaz nolur yardım

neslira

neslira

Üye
allah senden razı olsunnnnnn qimo kardeşimmm:D bu telefon haftalardır yatıyodu boşta,telefon kilidini unutmuştum,samsung pc studio aygıtı görüyo ama tanımıyodu,bişiler yapmaya çalıştım bu seferde alet açılış ekranında dondu geri kapanır oldu,,yani çöpe atmak üzereydim...sayende açıldı,tek sorun şuan dil çok farklı ama onuda evden youtube üzerinden verdiğin videodan bakarak yapıcam inşallah...bulunduğum yerde servis mervis hakgetire,bırak servisi data kablosunu bile bulmam bir hafta sürdü köy mübarek burası..çok teşekkürler,emeğine sağlık:D

fango7

Üye
üstad gps ini nasıl kullanabiliriz ücretsiz olarak

anladığım kadarıyla gps i yokmuş :)

--------------- Ekleme ---------------

kamera çalışmıyo bende neden olabilir

W4D3

W4D3

Üye
ben bunu indirdim fakat pc suite den telefon ayarlarını aktarma filan yapamıyorum nasıl olaçakta düzelteçeğim internete de giremiyorum pc den telefon aracılığıyla başka bir pc suite programımı yüklyeyim yoksa direk internet bağlantısı programı varmı...........

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu indirdim fakat pc suite den telefon ayarlarını aktarma filan yapamıyorum nasıl olaçakta düzelteçeğim internete de giremiyorum pc den telefon aracılığıyla başka bir pc suite programımı yüklyeyim yoksa direk internet bağlantısı programı varmı...........

Telefondan internete giremiyosan alttaki ayarları yap :

Kod:
[B]TURKCELL WAP     GPRS AYARLARI
       Menü
          Ayarlar
             Uygulama Ayaraları
                Tarayıcı Profilleri
                   Oluştur
                      İsim Ayarla:Turkcell WAP
                      Taşıyıcı Türü:Paket Veri
                      Erişim Adı:wap
                      Kimlik Denetimi Türü:Normal
                      Kullanıcı Kimliği:gprs
                      Parola:gprs
                      Protokol:HTTP
                      Ana Sayfa URL'si:http://wap.turkcell.com.tr
                      Proxy Adresi:212.252.234.168:8080
                      Gecikme Süresi (sn.):90
                      Gelişmiş Ayarlar
                         Statik IP:İşaretlenmeyecek
                         Statik DNS:İşaretlenmeyecek
                         Trafik Sınıfı:Abone[/B]

W4D3

W4D3

Üye
telefondan internete giriyor pc tanımadığından pc den giremiyorum

Krofessional

bende yükledim ama açılmıyor daha doğrusu hep doenload ekranı çıkıyor 1 dakikadır böle inşallah bişi olmamıştır:allalla:

denisjr

denisjr

Üye
Arkadaşlar benim tel meftaa oldu.. S523AJVIG6 bu versiyonu arıyorum?

W4D3

W4D3

Üye
ya arkadaşlar birşey soraçağım bu firmware ve diğerlerini(sanırım 5 tane bu ,android,win7,....vb) başka sitelerde bulamıyorum bulduklarımda burdan alıntılı zaten siz bu firmware leri nerden buluyorsunuz birde win 7 teması vardı s5233 için onu bulamıyorum haberiniz varmı varsa linki bi zahmet yollayın

luffysan

Üye
usb driverini yükle cd si yokmu sende

OmerSahinOglu

Üye
Hata verdi kapa aç yaptım düzelmedi ve açılmıyor şimdi ne yapmalıyım?

sissemih

Üye
arkadaşım benim ekranda download yazıyor açolmıyor telefon
napacam

casper54xxx

Üye
Arkadaşlım mükkemmel bişi başta wait yazısı gelince kabloyu cektim meğer altta yüklemeye yapıyomus teli bi açtım sonra kırmızı ekran geldi. Sakın kabloyu cekmeyin altta yükleme yapıyo javalar flan yükleniyor 10 numara olmus teşekkürler;)

yekkkk

Üye
Yapıyorum inşallah bir hata çıkmaz :S

--------------- Ekleme ---------------

Yaptım ve oldu. Zoom olayı çok güzel olmuş star'ın kanayan bir yarasıydı :D Epey bir artmış.

guIyabani

guIyabani

Üye
firmware i yükledik ama telefonu samsung pc suite e bağlayınca
5230g bulundu tanınmayan aygıt diyor.
bu hatayı nasıl giderebiliriz?

Üst Alt