Samsung S5233A ve S5230 Star Türkçe Firmware(Orjinal + Güncel + Ocak 2010 + Açıklamalı kurulum)

Sponsorlu Bağlantılar

atel

Üye

Hata usb driverından kaynaklanıyordur.Hata verdiği zaman usbyi çıkarmadan tekrar deneyin.
Tekrar denenmiyor telefon açılmıyor, ses kısma+kapama+kamera kombinasyonu çalışmıyor, usb ile bağlanıp programda port seach ı tıkladığımda port bulamıyor bataryayı çıkarıp bir süre sonra tekrar taktım olmadı.....

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Bak konuyu yeniden düzenledim.Port search sorunu için Samsung New PC Studioyu yükleyince düzeliyor konuda var.Konuya bakarak tekrar kur olacak.

atel

Üye
kardeş telefon açılmadığı için new pc studio telefonu görmüyor.

atel

Üye
kardeş download moduna da gelmiyor telefon ah gelse iş tamam zaten...

saliharslann

Üye
usta benim cep telefonu GT s5230 ve Samsung New PC Studio dan telefonu yedeklemek istiyorum ama bu telefon yedeklemeyi desteklemiyor diyor bu yüzden de bir sonraki aşamaya geçemiyorum bilgilerim silinecek diye nasıl çözebilirim acaba bu sorunu peki ?

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım yedeklemeden kastım telefondaki önemli dosyalar.Yani buda senin telefonundaki resimin , müziğin vs.Bunları New PC Studio olmadan da atabilirsin.

atel

Üye
???

pekkara

Üye
samsung 5230n star olan telefon yüklenince açılırken 5230g olarak değişti yalnız dokunmatik çalışmıyor ne yapmamız lazım dediklerini aynen yaptım yükledim ama telefonu açtığımda sadece tuşlar çalışıyor dokunmatik gitti acil yardım lütfen

stronqblade

Üye
Usta ben bu temayi yaptim . Kaldirmak istersem napicam ?

Xession

Xession

Üye
5233w olurmu?

stronqblade

Üye
orjinaldi benm tel . nerden bulcamki onu ..

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Modem olarak kullanamiyorum telefonu daha (new pc studio) :(

renovation3620

renovation3620

Üye
kardeşim 5233a türkce sürüm linki ölmüş rica etsem yeniler misiniz acıl

Üst Alt