Samsung S3 batarya

Sponsorlu Bağlantılar

vedat1966

vedat1966

Üye
Şuan S3 mü kullanıyorsun batarya ne kullanıyorsun memnunmusun bulunduğum yerde deji batarya için 70 tl istiyorlar internette 38 tl onun içinde kredi kartı lazım bende kart yok maalesef bataryada şişti nolur bilmiyorum
Havale ile alabilirsiniz sanırım. Note 4 için deji batarya almıştım. Çokta memnunum şu an kullanıyorum. Tavsiye ederim.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Aslında üreticilerin bu batarya işini halletmeleri lazım her yerde bulunabilecek orijinal bataryalar olmalı bulamıyorsun sonra sahte çıkıyor al başına bela

• Beğen

burakokan15

Üye
Şuan S3 mü kullanıyorsun batarya ne kullanıyorsun memnunmusun bulunduğum yerde deji batarya için 70 tl istiyorlar internette 38 tl onun içinde kredi kartı lazım bende kart yok maalesef bataryada şişti nolur bilmiyorum

Gitti gidiyordan almıştım yanlış hatırlamıyorsam 50 TL’ye almıştım benimse dejiydi hatta ayni bataryadan note3 telefonundadır almıştım aktif kullanimda 1 sene kadar ömrü var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
bulunduğum yerde deji batarya için 70 tl istiyorlar internette 38 tl
Resmen soygun 2 katına satıyor uyanıklar. Konya merkezden 35 liraya alıp 70 liraya satan kişi esnaf değil fırsatçı olur.
Üretenden bile kat kat fazla para kazanıyor. Maliyede sormuyor bunun alış faturası ne kadar :hmmm Bunlardan mal almayın...

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Havale ile alabilirsiniz sanırım. Note 4 için deji batarya almıştım. Çokta memnunum şu an kullanıyorum. Tavsiye ederim.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
deji batarya kullanmak nasip olmadı bakalım

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Resmen soygun 2 katına satıyor uyanıklar. Konya merkezden 35 liraya alıp 70 liraya satan kişi esnaf değil fırsatçı olur.
Üretenden bile kat kat fazla para kazanıyor. Maliyede sormuyor bunun alış faturası ne kadar :hmmm Bunlardan mal almayın...
Bazen mecbur kalıyorsun işte zehir zıkkım olsun 60 lira vereyim dedim vermedi tabi bende almadım

Symbianist

Symbianist

Üye
Ben de samsung s4 varken deji almıştım ama memnun kalmamıştım. Biraz da şans galiba.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Dejinin performansın çok abartmıyorum öyle %15 daha iyi gibisinden.
Şans faktörünede bağlı olarak orjinal bataryadan bir tık daha iyi veya bir tık daha düşük olabiliyor ama orjinali aratmaz...

• Beğen

burakokan15

Üye
Dejinin performansın çok abartmıyorum öyle %15 daha iyi gibisinden.
Şans faktörünede bağlı olarak orjinal bataryadan bir tık daha iyi veya bir tık daha düşük olabiliyor ama orjinali aratmaz...

Harbiden öyle ilk başlarda çakma alırdım şarjdan çekince 99 olurdu Deji aldım fena değil gittim sırf biktigimdan 80 tl verip servisinden orijinal batarya aldım oda değişen Bi farkı yoktu içim yandı

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ibrahim ok

burakokan15

Üye
Harbiden öyle ilk başlarda çakma alırdım şarjdan çekince 99 olurdu Deji aldım fena değil gittim sırf biktigimdan 80 tl verip servisinden orijinal batarya aldım oda değişen Bi farkı yoktu içim yandı

Resimdeki örnek daha uygun bulunabilir note 3 icin böyle bisey almıştım
Note 3 orijinal batarya 3200 mah
Benim aldığım 9600 mah
Bir günü dolu dolu çıkartıp eve %60 şarj ile gelirdim halada duruyor [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ibrahim ok
PALA.

PALA.

Üye
Resimdeki örnek daha uygun bulunabilir note 3 icin böyle bisey almıştım
Note 3 orijinal batarya 3200 mah
Benim aldığım 9600 mah
Bir günü dolu dolu çıkartıp eve %60 şarj ile gelirdim halada duruyor
Powerbank almaktansa böyle bir arka kapaklı batarya tercih edilebilir...
Peki nasıl sağlamlık yönünden kasada açılma felan yapıyor mu bu ürün.
Ağırlık ve taşınabilirlik açısından nasıl değerlendiriyorsunuz.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
N11 deki Deji batarya yorumlarında bataryanın 2013 yani eski ve bayat olduğunu söylüyor satıcı ise onun tescil tarihi olduğunu ve 2017 yılında imal edildiğini söylüyor diğer taraftan bataryanın 2100 Mah yerine 1775 Mah olduğu yönünde şikayetler var gelde güven şu sahtekarlara

burakokan15

Üye
Powerbank almaktansa böyle bir arka kapaklı batarya tercih edilebilir...
Peki nasıl sağlamlık yönünden kasada açılma felan yapıyor mu bu ürün.
Ağırlık ve taşınabilirlik açısından nasıl değerlendiriyorsunuz.

1 sene kullandım benim gibi şarj psikolojisi olan biri icin sorun olmadı ama telefonun orj bataryalı halinin 2 kati ağırlığında ve 2 kat kalın ama şarj çubuğu çok yavaş eksilince ağırlığı göze batmıyor
Bataryanın kendi kabı var o kaplıyor komple yan çerçeve bile gözükmüyor
Sağlamlık yönünden baya iyi sayılır elimden çok düşürdüm Bi sorun olmadı batarya kabida kalın olduğundan dolayı
Akşam eve gideyim resim atarim

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
1 sene kullandım benim gibi şarj psikolojisi olan biri icin sorun olmadı ama telefonun orj bataryalı halinin 2 kati ağırlığında ve 2 kat kalın ama şarj çubuğu çok yavaş eksilince ağırlığı göze batmıyor
Bataryanın kendi kabı var o kaplıyor komple yan çerçeve bile gözükmüyor
Sağlamlık yönünden baya iyi sayılır elimden çok düşürdüm Bi sorun olmadı batarya kabida kalın olduğundan dolayı
Akşam eve gideyim resim atarim
Resim için zahmet etmeyin, ürünü internette görmüştüm.
Ben sadece kullandığınız ürünle ilgili görüşlerinizi merak etmiştim, sağolun :oke:
2100 Mah yerine 1775 Mah olduğu yönünde şikayetler
Öyle bir ürün gönderirse, doğrudan iade edebilirsiniz... Zira orjinal batarya değerlerinden düşük mah olacağını sanmıyorum.
%15 daha fazla performans iddaası ile çelişir, muhtemelen karışıklık olmuştur. N11 üzerinden satıcıya bunları sorabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok ve burakokan15

Üst Alt