Laptop batarya dolu olduğu halde açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
Laptop batarya dolu olduğu halde açılmıyor
Arkadaşlar dün laptop için yeni batarya aldım bataryayı taktığım zaman şarjı yoktu bende şarj kablosunu takdım sonra bilgisayarı açıtm sonra sağ altta batarya fişe takılı simgesi geldi sonra bir kaç dakika sonra %80 oldu sonra %100 oldu biraz şaşırdım ama sonra şarj kablosunu çektigim sırada bilgisayar kapandı sonra bilgisayar kapalı haldeyken bataryayı takdım sonra şarj kablosunu takdım ama power tuşunu basmadım klavyenin alt tarafında bataryanın şarj oldugunu gösteren ışık yanmaya başladı bende akşam 6 dan sabah 10 kadar şarja bıraktım sonra şarj kablosunu çıkarttım ama gene açılmadı laptop ?? bunun sorunu nedir anlamadım yardım ederseniz çok sevinirim

xqz5

Üye
Dostum sorununu anlamamıştır çoğu kişi biraz karmaşık anlatmışsın:) bataryayı yeni almışsın bilgisayarcıdan almışsn ölü batarya vermiş olabilir. Teknoloji magazasndan aldıysan geri götr zaten 2 dakkada %80 olmaz şarj. Bataryasz tak sarjı bakalm ne olack

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bataryada sıkıntı var gibi

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat
Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
Dostum sorununu anlamamıştır çoğu kişi biraz karmaşık anlatmışsın:) bataryayı yeni almışsın bilgisayarcıdan almışsn ölü batarya vermiş olabilir. Teknoloji magazasndan aldıysan geri götr zaten 2 dakkada %80 olmaz şarj. Bataryasz tak sarjı bakalm ne olack
Bataryada sıkıntı var gibi
Aldığım yere gittim bataryada skıntı varmış teşekkürler yorumlarınız için

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL

Üst Alt