Samsung S3 batarya

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S3 batarya
Arkadaşlar s3 için iyi batarya nerden bulurum bir ay önce batarya aldım yüzde yüz şarj oluyor şarj kablosunu çıkarınca 96 ya düşüyor gece dolduruyorum ışık yeşil oluyor bayagı bir süre öyle şarjda duruyor hiç kullanmadıgım halde sabah baktığımda % 80 e düşmüş şarj grenifiy kullanıyorum hiçbir işe yaramıyor yada batarya çok dandik önerileriniz nedir

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Kullanmadğınız Zamanlarda 3G Hizmetini kapatmayı deneyin. Büyük bir Faydası olacaktır.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Mobil veriyi ihtiyacım olduğunda açıyorum normalde her zaman kapalı yani
Demek İstediğm mobil veri, Değil. Ayarlardan > Mobil Ağlar > Sadedece GSM yapın.
Şu şekilde olacak yanlızca GSM işaretleyin :oke:

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
batarya çok kötüymüş insanlar sahte olunca anca bu kadar olur

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
onunla alakası değil mobil veri kapalı şarj full dolu gece bırakıyorum sabaha yüzde 80 e düşmüş

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
onunla alakası değil mobil veri kapalı şarj fu ll dolu gece bırakıyorum sabaha yüzde 80 e düşmüş
Benim Eskiden Galaxy Trend plus'da dedğiniz gibi oluyordu. Yukarıdaki Dediğimi yaptım Pil'de çok büyük bir değişiklik oldu.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Benim Eskiden Galaxy Trend plus'da dedğiniz gibi oluyordu. Yukarıdaki Dedğimi yaptım Pil'de çok büyük fark oldu.
Tamam haklısın 2g de daha az şar harcıyor ama benim sorun başka bişey internet kapalıyken gece tam dolu bıraktığım batarya sabaha durduğu yerden % 20 şarj harcıyor bu normal değil normalde % 2 yada 3 harcama yapardı

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
Tamam haklısın 2g de daha az şar harcıyor ama benim sorun başka bişey internet kapalıyken gece tam dolu bıraktığım batarya sabaha durduğu yerden % 20 şarj harcıyor bu normal değil normalde % 2 yada 3 harcama yapardı
Gsm-3g-4g şebeke ayarları ile alakalıdır. Mobil verinin açık olmasından ziyade, şebekedeki değişim şarj süresini etkiler...
2 yıl olduysa bataryanın eski performansını kaybetmesi normaldir. Şarjı 1 defaya mahsus tamamen bitirip, kapalı şarj edin.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
batarya alalı iki ay oldu 3g 4g ile alakalı değil gece yatmadan şarj full dolu bırakıyorum mobil veri kapalı halde sabaha % 20 şarj harcıyor sürekli kullanımda ise ful şarj iki saat bile dayanmıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Eğer orijinal batarya değilse bu kadar gitmesi 2 yıldan sonra yinede iyi sonuç çıkartmış bana göre. Telefonu derin uykuya alıp tüm uygulamaları tüm sensörleri de kapatsan yinede sabah baktığında en aşağı %10 gittiğini görebilirsin.
Yapılacak bana göre olabildiğince arkaplanda işlem bırakmamak zaten mobil veriyi gerektiğinde açıyorum demişsin o şekilde yaparak kullanıp yeni bir batarya ile idare etmeye çalışmak.

Edit: 1 ay önce aldığını görmemişim eğer öyleyse o bataryadan umudunu kesip yeni orjinal batarya almak gereklidir.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
batarya çok kötüymüş insanlar sahte olunca anca bu kadar olur
Bu s3 serisinde batarya şişme olayıda çok oluyor.
Orjinal batarya almayacaksanız dejinin bataryalarını araştırabilirsiniz 35-40 lira arasında.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
PALA.

PALA.

Üye
deJi alayım başka yapacak bişey yok
Orjinal bataryalar 100 lira civarındadır ve bir çoğunun tarihi geçmeye yakın, gel gör ki çoğu mağazada 20 liraya satıyorlar.
Dejide 3-5 şarj deşarjdan sonra kendini göstermeye başlıyor. Orjinal almayacaksanız N11 gibi mağazalara bakabilirsiniz.
1 yıl garantisi var, ayrıca 1 haftada memnuniyet garantisi. Orjinal bataryanın ülkemizdeki en iyi alternatifi olarak görünüyor.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal bataryalar 100 lira civarındadır ve bir çoğunun tarihi geçmeye yakın, gel gör ki çoğu mağazada 20 liraya satıyorlar.
Dejide 3-5 şarj deşarjdan sonra kendini göstermeye başlıyor. Orjinal almayacaksanız N11 gibi mağazalara bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim sinan kardeşim orjinal pahalı deji bilmiyorum önerenler var ptt kargo ile ödemeli satış yapıyormu n11 koyde oturuyorum normal kargo gelmez ilçe 60 km

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Eğer orijinal batarya değilse bu kadar gitmesi 2 yıldan sonra yinede iyi sonuç çıkartmış bana göre. Telefonu derin uykuya alıp tüm uygulamaları tüm sensörleri de kapatsan yinede sabah baktığında en aşağı %10 gittiğini görebilirsin.
Yapılacak bana göre olabildiğince arkaplanda işlem bırakmamak zaten mobil veriyi gerektiğinde açıyorum demişsin o şekilde yaparak kullanıp yeni bir batarya ile idare etmeye çalışmak.

Edit: 1 ay önce aldığını görmemişim eğer öyleyse o bataryadan umudunu kesip yeni orjinal batarya almak gereklidir.
orjinal batarya alamam 100 tl çok pahalı telefonun değeri bu para yapacak bişey yok usta Sağol

PALA.

PALA.

Üye
Teşekkür ederim sinan kardeşim orjinal pahalı deji bilmiyorum önerenler var ptt kargo ile ödemeli satış yapıyormu n11 koyde oturuyorum normal kargo gelmez ilçe 60 km
Bende 2 yılı geçmiştir, memnun kalmıştım o zamanlar iletişimlerinden telefonla sorabilirsiniz: 0545 845 44 22 (Konya)
Kendilerine hangi kargo ile nereye teslimat yaptıklarını sorun, anlaşmalı kargo şirketi bunlar içeriğini tam bilmiyorum.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Bende 2 yılı geçmiştir, memnun kalmıştım o zamanlar iletişimlerinden telefonla sorabilirsiniz: 0545 845 44 22
Kendilerine hangi kargo ile nereye teslimat yaptıklarını sorun, anlaşmalı kargo şirketi bunlar içeriğini tam bilmiyorum.
Konya dan satış yapıyorlar zaten...
Teşekkür ederim Sağol sinan inşallah bir kazıkda n11 atmaz

PALA.

PALA.

Üye
Teşekkür ederim Sağol sinan inşallah bir kazıkda n11 atmaz
Hocam siz sağolun, insan oğlunun ne yapacağı belli olmaz. Numarayı arayın sorun mutlaka ilgileniyorlar.
Bana yanlış ürün geldi, değiştirdiler hemen. Konya merkezde bir tanıdığınız varsa, alıp gönderebilir.
Musalla Bağları Mh. Şehit Ahmet Değerli Sk. Dinçtaş Plaza 11/208 Selçuklu Konya

• Beğen

Üst Alt