Samsung S3 batarya

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Hocam siz sağolun, insan oğlunun ne yapacağı belli olmaz. Numarayı arayın sorun mutlaka ilgileniyorlar.
Bana yanlış ürün geldi, değiştirdiler hemen. Konya merkezde bir tanıdığınız varsa, alıp gönderebilir.
Musalla Bağları Mh. Şehit Ahmet Değerli Sk. Dinçtaş Plaza 11/208 Selçuklu Konya
Allah razı olsun sinan kardeşim bakalım inşallah memnun olurum tabi almayı başarabilirsem bende konya lıyım 150 km bizim köye aceleside yok ama iyi oldu öğrenmiş oldum sayende denk gelirse alırım Sağol Varol kardeşim

• Beğen
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Allah razı olsun sinan kardeşim bakalım inşallah memnun olurum tabi almayı başarabilirsem bende konya lıyım 150 km bizim köye aceleside yok ama iyi oldu öğrenmiş oldum sayende denk gelirse alırım Sağol Varol kardeşim
Allah hepimizden razı olsun. Memnun olmazsanız iade edebilirsiniz elektronik işinde herşey olur.
İnşallah memnun kalırsınız.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkür ederim Sağol sinan inşallah bir kazıkda n11 atmaz
Kazık atma olayı birazda maalesef bilinmedik mağazalardan alışveriş ile olmakta. Satıcının profilini inceleyin yorumlara bakın satış rakamlarına bakın, işte bu en püf noktası.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Kazık atma olayı birazda maalesef bilinmedik mağazalardan alışveriş ile olmakta. Satıcının profilini inceleyin yorumlara bakın satış rakamlarına bakın, işte bu en püf noktası.
Doğru diyorsun incelemek lazım ama herkese aynı bataryayı göndermiyor işte karışık iyisi kötüsü oluyor sen iyi memnunum diyorsun diğeri memnun olmuyor birazda şans işi

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Doğru diyorsun incelemek lazım ama herkese aynı bataryayı göndermiyor işte karışık iyisi kötüsü oluyor sen iyi memnunum diyorsun diğeri memnun olmuyor birazda şans işi
Teknolojinin en büyük huyu şans işi oluşu evet doğrudur. Bataryadan kaynaklı sorunlar için bu doğrudur ama alınan yerinde ayrıca önemi çok büyük büyüktür.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Teknolojinin en büyük huyu şans işi oluşu evet doğrudur. Bataryadan kaynaklı sorunlar için bu doğrudur ama alınan yerinde ayrıca önemi çok büyük büyüktür.
Haklısın usta her kuşun eti yenmez derler onun gibi her yerden bilmediğin yerden almamak lazım

PALA.

PALA.

Üye
Çok doğru. Güvenilir satıcı, sattığı ürünü açıkca anlatır ve arkasında durur. İletişim kurmaktan kaçınmaz...
En iyi markalı ürünü bile, mağazanın güven vermeyen satıcısından almamak lazım. Iskarta ve sahte ürün gönderebilir.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Bende 2 yılı geçmiştir, memnun kalmıştım o zamanlar iletişimlerinden telefonla sorabilirsiniz: 0545 845 44 22 (Konya)
Kendilerine hangi kargo ile nereye teslimat yaptıklarını sorun, anlaşmalı kargo şirketi bunlar içeriğini tam bilmiyorum.
Bu gün aradım verdiğin numarayı diji marka batarya satıyorlarmış 32 tl kargo alıcıya aitmiş n11 satış elamanı sanıyordum değilmiş

PALA.

PALA.

Üye
Bu gün aradım verdiğin numarayı diji marka batarya satıyorlarmış 32 tl kargo alıcıya aitmiş n11 satış elamanı sanıyordum değilmiş
N11 değil, normal satıcının numarasıdır.
Diji dediği muhtemelen dejidir.

Sanırım sizin cihaz normal s3 (yani mini model değil.)

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
N11 değil, normal satıcının numarasıdır.
Diji dediği muhtemelen dejidir.

Sanırım sizin cihaz normal s3 (yani mini model değil.)
Ben diji dedim normalde deji batarya telefon s3 mini değil sence deji iyimi

PALA.

PALA.

Üye
Satın alırken cihazınızın tam modelini belirtin çünkü S3 serisinin batarya ebatları farklıdır. Sonra gel-git masrafı olur.
Orjinal batarya ayarın da, yarı fiyatına satılan bir ürün.
Bana sorarsanız orjinal bataryaların yerine tercih edilebilir zaten 14 gün deneme süresi var.
Cihaz için üretilen orjinal bataryalarda depoda - rafta beklerken ömrünü doldurmuş oluyor.
Bu inceleme videosunu inceleyebilirsiniz...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Genelde bu bataryaların 500 şarj-deşarj döngüsünden sonra performansları düşmeye başlar.
Orjinal bataryalarda böyledir. Bu yüzden tam doldurup bitmeye yakın şarj ettiğiniz sürece 2 yıl kullanılabilir.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Satın alırken cihazınızın tam modelini belirtin çünkü S3 serisinin batarya ebatları farklıdır. Sonra gel-git masrafı olur.

Orjinal batarya ayarın da, yarı fiyatına satılan bir ürün.
Bana sorarsanız orjinal bataryaların yerine tercih edilebilir zaten 14 gün deneme süresi var.
Cihaz için üretilen orjinal bataryalarda depoda - rafta beklerken ömrünü doldurmuş oluyor.
Bu inceleme videosunu inceleyebilirsiniz...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Genelde bu bataryaların 500 şarj-deşarj döngüsünden sonra performansları düşmeye başlar.
Orjinal bataryalarda böyledir. Bu yüzden tam doldurup bitmeye yakın şarj ettiğiniz sürece 2 yıl kullanılabilir.
Tamam sinan kardeşim kafama yattı deji alacağım normal s3 olarak belirtirim

PALA.

PALA.

Üye
Tamam sinan kardeşim kafama yattı deji alacağım normal s3 olarak belirtirim
S3 ün piyasada birkaç farklı modeli olması sebebiyle cihaz modeline dikkat edin.
Onlar yanlış gönderirse değiştiriyorlar, eğer siz siparişi yanlış verirseniz masrafa girersiniz.

Burada reklam yapıyor gibi bir algı olmasın, sitesini mutlaka inceleyin
14 gün koşulsuz iade hakkı var ve 1 yılda garantisi var.
Çakma batarya almaktansa 10 - 15 lira fazla verip bunu almak daha mantıklı.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
S3 ün piyasada birkaç farklı modeli olması sebebiyle cihaz modeline dikkat edin.
Onlar yanlış gönderirse değiştiriyorlar, eğer siz siparişi yanlış verirseniz masrafa girersiniz.

Burada reklam yapıyor gibi bir algı olmasın, sitesini mutlaka inceleyin
14 gün koşulsuz iade hakkı var ve 1 yılda garantisi var.
Çakma batarya almaktansa 10 - 15 lira fazla verip bunu almak daha mantıklı.
Yanlış anlayacak durum yok sen bir insan olarak bana batarya konusunda yardımcı oluyorsun Sağol kardeşim Allah razı olsun ilgin uyarıların için Sağol deji hakında farlı forumlardaki yorumları gördüm herkes memnun

• Beğen

burakokan15

Üye
Kardeş bataryan baya kötüymüşüm benim 1 günü çıkarmayan bataryam boşta kalınca 12 gün gitmişti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bataryan baya kötüymüşüm benim 1 günü çıkarmayan bataryam boşta kalınca 12 gün gitmişti

Anlamadım nasıl yani boşta kalınca 12 gün gitti

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Android Linux işletim sistemi olduğu için arka planda devamlı sistem uygulamaları çalışır bu da şarjın bitmesine neden olur.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Android Linux işletim sistemi olduğu için arka planda devamlı sistem uygulamaları çalışır bu da şarjın bitmesine neden olur.
Tamam normalde şarj harcıyor ama gece yatmadan önce tam sarj ediyorum % 100 oluyor sabah kalktıgımda % 80e düşmüş bir ay olmadan batarya şişti demek batarya sahteymiş bunu yapan kişide sahteymiş kendi gibi bir batarya yapmış Allahın tüm laneti onun ve onun gibilerin üzerine olsun

• Beğen
Tepkiler: Zerkalov89

burakokan15

Üye
Anlamadım nasıl yani boşta kalınca 12 gün gitti

Cihazı kullanmadan boşta bırakınca gitti hatta gitmez diye hergun ayarlar pil bölümünün resmini alırdım :) bulursam atarim

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı kullanmadan boşta bırakınca gitti hatta gitmez diye hergun ayarlar pil bölümünün resmini alırdım :) bulursam atarim

Şuan S3 mü kullanıyorsun batarya ne kullanıyorsun memnunmusun bulunduğum yerde deji batarya için 70 tl istiyorlar internette 38 tl onun içinde kredi kartı lazım bende kart yok maalesef bataryada şişti nolur bilmiyorum

Üst Alt