samsung MONTE JTJL2 qwerty klavye için TEMA arkaplan değiştirildi simgeler küçük ve şık yorumlarda!!

Sponsorlu Bağlantılar

sradoo

Üye
Arkadaslar ben daha dun yaptım bu temayı ama begenmedım eskı halıne getırmek ıcın denılenı yaptım fakat degısmedı lutfenn onlıne olan varsa suan yardım beklıorum acıl

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
beyler bilmem başlığı ve açıklamaları okudunuz mu ama bu temaların S5620JTJL2 yazılımına nasıl yükleneceği anlatılmış.... olurda telefonunuzu eski haline getirmek istersenizde internetten S5620JTJL2 yazılımının RC1 ve CSC dosyalarını indirip yada tamamen yazılımı indirip aynı tema yüklermiş gibi yükleyeceksiniz ve orjinal haline dönecek..

başka yazılımların üstüne bu RC1 dosyasını yükleyin ve internetten yazılımınızın CSC dosyasını bulup yükleyiin. CSC dosyası olarak JTJL2 ninkini kullanırsanız telefonunuzda sorunlar olabilir...

deliogz

Üye
kardeş yükledim hoşuma gitti başka neler var :ehe

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
ben yağmur desenli olanı kullanıyorum usta hem o menüdeki kasma hissi en aza indirilmiş hemde arkaplan güzel simgeler küçük mesajlar altta küçük bi simge öyle herkes göremiyor ha bide çok hoş bitane daha var ama ben özenti gibi olduğunu düşündüğüm için kullanmıyorum

dene istersen bi

deliogz

Üye
resim koyabilirmsin zahmet olmazsa :D

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
6. sayfada videosu var şu anda koyamıyorm 6. sayfada en altta iphone teması ama ateş deseni falan var açılışında o :D ya işte sayfalarda dağınık şekilde birsürü var usta canın hangisini isterse altına linkinide koydum :D takıl kafana göre:oke:

deliogz

Üye
o 2.iphone olanı yaptım menü filn oldu ama arkaplan değişmedi

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
onda arkaplan değişmiyor iphone simgeleri var bide yazılar sarı renkte :)

deliogz

Üye
güzel bi iphone teması var mı düzgün öbüründe yazılar ilginç :D

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
o 2 si var hocam 6. sayfadakiler iphone olarak...

deliogz

Üye
senin
RC1 dosyası

ilk temanın arkaplanına yağmur resmini eklebilirmisin yada iphone 4teki arkplanı?

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
usta o resim ekleme sadece birinde oluyor mesela yağmur desenlinin arkasına başka bi resim koyabiliyosun ama arkada resim olmayanlara eklenmiyor onların yazılımı farklı :)

deliogz

Üye
hadi yaa yeni temalar bekliyorum :D

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
yeter usta bukadar zaten fazla kullananıda yok uğraşmıyorum artık yağmur desenli 4ever:yuru

sheithan0000

Üye
bunu nasıl eski haline getircez arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisinizz..??
düzelmiyor ve menü isimleri değişik oldu (mesela radyonun altında hizmete erişilemiyor yazıyor, alarımda ters e war)

aman tanrım

Üye
ya peki bu temayı yaptıktan sonra eski temasına normaline çevirme şansımız var mı ?
:hmmm

----------Eklendi @ 13:56:30 ---------- Yazıldı @ 13:31:25 ----------

çok karışık oldu isimleri falan deişti simgelerle isimler farklı bunu nasıl düzelticem lütfen yardım edin lütfen .:off:

sheithan0000

Üye
aynısı bende oldu ya wi-fi de farklı takvimde farklı bir isim yazıyor
turkcell servise götürdüm yapamadılar ana servise gitmesi lazımmış ve 20-30 tl tutarmış (garanti dışı)

----------Eklendi @ 15:16:57 ---------- Yazıldı @ 14:12:59 ----------

evetttt arkadaşlar çözümü buldum . telefon ilk aldığım güne döndü demo oynlar falan geldi

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
beyler ciddimisiniz başlığı okuma zahmetinde bulundunuz mu?? S5620JTJL2 fw si ile uymludur diye kocaman yazmışım:evet:

eğer cihazınızı eski haline döndürmek istiyorsanız şu anda kullandığınız yazılımın CSC dosyasını bulup yüklemelisiniz... başka bir yazılımın üstüne bu temaları yükleyip yanlış CSC yüklerseniz yazılar ve simgeler birbirine girer lütfen şu işlere başlamadan önce okuyun...

@aman tanrım sana özel mesaj gelmiyor kutunn dolu:oke:

aman tanrım

Üye
ya detaylı bir şekilde bir açıklıyıverin telefon işlerinden fazl çakmıyorum da :ağlarım:

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
ya detaylı bir şekilde bir açıklıyıverin telefon işlerinden fazl çakmıyorum da :ağlarım:

hocam telefonunuzun tuş bölümünü açın ve *#1234# yapıp yazılımınızı öğrenin ama büyük ihtimalle yazılımınız farklı bu yüzden ya yeni yazılım yüklemelisiniz yada yazılımınızın CSC dosyasını bulmalısınız

----------Eklendi @ 16:13:06 ---------- Yazıldı @ 16:10:32 ----------

ayrıca @aman tanrım adlı üye mesaj kutunuz doludur mesaj gönderilemiyor size