samsung MONTE JTJL2 qwerty klavye için TEMA arkaplan değiştirildi simgeler küçük ve şık yorumlarda!!

Sponsorlu Bağlantılar

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
brnsl kardeş benim bu download yazısı bi türlü aktif olmadı dediklerini yaptım. :S telefonu tanıması için ayrıca birşeymi yapmak gerek :S

muko3131_

Üye
dowland etkinleşmiyore nolur yardım edin :megafon::angry:

----------Eklendi @ 21:21:17 ---------- Yazıldı @ 21:19:51 ----------

dowland etkinleşmiyore nolur yardım edin:megafon:

----------Eklendi @ 21:24:32 ---------- Yazıldı @ 21:21:17 ----------

dowland etkinleşmiyor nolur yardım edin şu an telefon dowland modunda bilgisayara bağlı dowlander V5.56 programı açık ama dowland etkinleşmiyor :(

pichqo

pichqo

Üye
ya bende download kısmı neden aktif olmuyor bi yardımcı olabilirmisiniz arkadasLar ?

okralbenim

Üye
Arkadaşlar Dediğiniz Gibi Yapıyorum Ama Telefonu Download Moduna Alıp Usb Ye Taktığımda Download Yazısı Aktif Hale Gelmiyor Lütfen Yardım Edin Pls....:(((((((((

mertysr

Üye
Başka temalar varsa paylaşabilirmisiniz?Bada,Android temaları var.Onlarıda paylaşırsanız sevinirim.

73grkem

73grkem

Üye
rc1 extrator nasıl kullanılıyor bi açıklayın lütfen arkadaşlar bi yardım edin

digiways

Üye
tüm temalar için saol hepsi birbirinden güzel gayet güzel çalışıyorlar tek tek denedim acaba IPHONE teması varmı veya yapabilirmisin şididen teşekkürler

----------Eklendi @ 16:44:44 ---------- Yazıldı @ 16:39:49 ----------

dowland etkinleşmiyore nolur yardım edin :megafon::angry:

----------Eklendi @ 21:21:17 ---------- Yazıldı @ 21:19:51 ----------

dowland etkinleşmiyore nolur yardım edin:megafon:

----------Eklendi @ 21:24:32 ---------- Yazıldı @ 21:21:17 ----------

dowland etkinleşmiyor nolur yardım edin şu an telefon dowland modunda bilgisayara bağlı dowlander V5.56 programı açık ama dowland etkinleşmiyor :(
kabloyu takmadan dene

----------Eklendi @ 16:46:28 ---------- Yazıldı @ 16:44:44 ----------

Kardeş eski fw nin rc1 ve csc dosyalarini bulup indir ve teline kur düzelir ben öyle yaptım :)

tabi bunları yaparken anlatımdakinin aynısını yap inşallah istediğin gibi olur :)
birinci sayfadakileri indir yükle

----------Eklendi @ 17:18:25 ---------- Yazıldı @ 16:46:28 ----------

sayfaların arasında ıphone temasıda buldum saol

monteboy

monteboy

Üye
Arkadaşlar Dediğiniz Gibi Yapıyorum Ama Telefonu Download Moduna Alıp Usb Ye Taktığımda Download Yazısı Aktif Hale Gelmiyor Lütfen Yardım Edin Pls....:(((((((((
Muhtemelen Kies yoktur, o programdan yüklü olmadan görmüyor

trkay23

Üye
samsungun usb driverı yüklü değildir.. onu yükledikten sonra download modu aktif olur..

SamMon123

Üye
iyide bu linklerde multiupload çıkıyor deposit files e tıkladığımda dosya yok ?? başka link yok mu indirme linki ??

_GaL_

Üye
kardeş linkleri bi yeniler misin lütfen yükleyemiyorum :vur

byram26

Üye
valla ben bısey anlamadım ındırmeye calısıyorum ındıremıyorum

- - - Eklendi - - -

yınede elıne saglık kardesım

- - - Eklendi - - -

RC1 VE CSC DOSYALARINI INDIREMIYORUM TELIF HAKKI YOKTUR DOSYA KALDIRILDI DIYOR

denemeuyelik

Üye
BenYapamıorm :(

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
şu linkleri adam gibi upload edipte koysan olmaz mı mesala Dosya.tc Rapidshare hotfile medaifire falan ..

salih2001

Üye
evet beyler samsung monte orjinal qwerty klavyeli yazılım için tema türkçe sadece menü değişiyor telefonunuzun bütün ayarları aynı kalıyor sorunsuz kullanıyorum şimdi yükledim hiçbir problemi yok.. yorumlarda yenileri eklendi özellikle son paylaşılan tema tavsiyemdir

BU TEMALARLA TELEFON GARANTİ DIŞINA ÇIKMAZ VE BU TEMALARI YÜKLEYİNCE TELEFONUNUZDA HİÇBİR DEĞİŞİKLİK OLMAZ AYARLADIĞINIZ ZİL SESİ-NET AYARLARI-EKRAN KORUYUCU VB.. HERŞEY ESKİSİ GİBİ KALIR SADECE MENÜNÜZ DEĞİŞİR

yeni TEMALAR yorumlarda ekleniyor

videoda nasıl yüklendiği gösteriliyor ama ben size detaylı olarak anlatayıım

önce

multiloader v5.56

ve

multiloader v5.62 yi indirecez

birde gerekli

RC1 dosyası

ve

CSC dosyasını indirecez

bu programları indirdikten sonra yükleme işlemine başlayabiliriz

öncelikle multiloader v5.56 programını açıyoruz ve indirdiğimiz RC1 dosyasını şekildeki gibi seçiyoruz

ve telefonumuzu download moduna alıp(telefon kapalıyken ses kısma tuşu ve telefonu açma tuşuna basılı tutarak) bilgisayara usb ile bağlıyoruz ve download yazısı aktif oluyor aktif olduğu zaman downloada basıp yüklüyoruz.

yükledikten sonra telefon kapanıp açılacak açıldıktan sonra telefondaki bütün yazılar görünmüyecek sadece simgeler görülecek şimdide telefonumuza CSC dosyasını yükleyeceğiz fakat bu sefer indirdiğimiz multiloader v5.62 ile yükleyeceğiz

bunun için önce indirdiğimiz multiloader v5.62 programını açıyoruz ve aşağıdaki resimdeki gibi indirdiğimiz CSC dosyasını seçiyoruz

ve yine telefonumuzu kapatıp ses kısma tuşu ve açma tuşuna basarak download moduna alıyoruz aldıktan sonra telefonu bilgisayara usb ile bağlıyoruz ve download aktif olduktan sonra daownload sekmesine basarak yüklemeye başlıyoruz yükleme bittikten sonra telefonunuz kapanıp açılacak ve artık temanızı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz

temayı beğenmeyipte tekrar eski hale dönmesini isterseniz yukardaki işlemlerin aynısını JTJL2 firmwaresinin CSC ve RC1 dosyalarını kullanarak yapabilirsiniz

-------------------------------------------------YENİ---------------------------------------------------------------------

evet arkadaşlar kendi editlediğim arkaplanda yağmur deseni olan JTJL2 ile tam uyumlu temayıda ekliyorum yükleme şekli yukarda anlatılanın aynısı sadece RC1 dosyasını yenisi ile değiştirip yükleyeceksiniz

VİDEOSU

RESİMLERİ

İNDİRME LİNKİ

BU TEMALARLA TELEFON GARANTİ DIŞINA ÇIKMAZ VE BU TEMALARI YÜKLEYİNCE TELEFONUNUZDA HİÇBİR DEĞİŞİKLİK OLMAZ AYARLADIĞINIZ ZİL SESİ-NET AYARLARI-EKRAN KORUYUCU VB.. HERŞEY ESKİSİ GİBİ KALIR SADECE MENÜNÜZ DEĞİŞİR

yeni TEMALAR yorumlarda ekleniyor
kardeşm verdiin bu lınkten dosyalar inmiyor direkmen ilivide baglanıyor nasıl olcakbn bır turlu ındıremedm nasl yapcaz bilgisi olan