samsung MONTE JTJL2 qwerty klavye için TEMA arkaplan değiştirildi simgeler küçük ve şık yorumlarda!!

Sponsorlu Bağlantılar

aman tanrım

Üye
yazılımım S5620JTJC2'ymiş .Bu sizin yazılımı indirme şansım var mı veya bulma? özel mesajda sorun var silinmiyor

----------Eklendi @ 16:17:56 ---------- Yazıldı @ 16:15:53 ----------

ayrıca bu benim yazılımımın csc dosyasını nerden bulucam ?

aman tanrım

Üye
tamam çok sağolun . :) boot nedir

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
dosya :)

aman tanrım

Üye
orda boot'u bulun diyor neredn bulucam onu aradım öyle bir dosya yok.

----------Eklendi @ 16:35:52 ---------- Yazıldı @ 16:35:30 ----------

neyin içinde olacak o boot

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
hocam yazıyor ya jtjl2 klasörünün içindeki boot

scalera

Üye
forumda gordugum kadarıyla çogu kısı qwerty kalvyeye takmıs durumda.bende monte kullanıyorum aldıgımda otomatık olarak qwerty yukluydu fakat kullanması pekte kolay degıl,harfler kucuk oldugu ıcın cok yavas yazıyorsun ben elı ıle baya yazmaya calıstım da o yuzden belkı kalemle daha ıyı sonuc alınır ve daha hızlı yazılır.fakat el ıle yazması pek kolay olmuyor benden tavsıye...bence cokta gereklı bısey deıl bana gore..

dervisaykal

Üye
tşk oldu. peki şimdi bunu nasıl eski haline getirebilirim

a9z0a9z0

Üye
arkadaşlar ben bu temaları denedim ancak artaık menü ye girmiyo telefon menüye girince telefon kendini yeniden başlatıyor

lütfen yardım edermisiniz

telefonun sw ver i s5620CXJE1 csc ver i s5620PLSJE1 NE YAPMALIYIM YARDIM EDİN :(

reccina

reccina

Üye
Aekadaşlar Bu Win Seven modu kurdum ama moddaki menü yabancı onu tr yapmamız varmı acaba

mcdehşet

Üye
kardeş montenin temasını nasıl ilk haline çevircez yaptıma pişman oldum sırf düzeltmek için siteye üye oldum

a9z0a9z0

Üye
kardeş montenin temasını nasıl ilk haline çevircez yaptıma pişman oldum sırf düzeltmek için siteye üye oldum

Kardeş eski fw nin rc1 ve csc dosyalarini bulup indir ve teline kur düzelir ben öyle yaptım :)

tabi bunları yaparken anlatımdakinin aynısını yap inşallah istediğin gibi olur :)

shimarik22

Üye
paylaşımın için çok teşekkür ederm ama ben eski haline çevireceğim beceremiyorum jtcjl dediğin nerde nasıl bulacağım lütfen açıklarmısın acil pm pls :( :( :(

resoman

Üye
Kardeş Bende Yaptığıma Pişman Oldum Menüye Girince Telefon Res Atıyor Lütfn Yardım...

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
beyler s5620JTJL2 yazılımı diye kocaman yazmışım hatta bişey olursa aynı işlemleri yaparak orjinal JTJL2 yazılımının csc ve rc1 dosyalarını yükleyebilirsiniz demişim.... eğer başka fw lere yükleyeceksenizde elinizde csc ve rc1 dosyasının olması gereklidir aksi taktirde geri dönüş için yeni yazılım yüklemelisiniz yeni yazılımda orjinal TR yazılımı olan JTJL2 dir

empereur

Üye
ben koreden galaxy s2 aldım yalnız buradaki galaxy 2 lerden farklı nfc ve televizyon özelliği üzerinde mevcut ama türkçe yukledigimde bunların widgetleri kayıp oldu şimdi onları arıyorum tel.modeli shw-m250k olarak galaxy s2 görünüyor yardımcı olurmusunuz bu
iki widget i bulmama

canavarfb

Üye
Kardeş eski fw nin rc1 ve csc dosyalarini bulup indir ve teline kur düzelir ben öyle yaptım :)

tabi bunları yaparken anlatımdakinin aynısını yap inşallah istediğin gibi olur :)

kardeş ben eski rc1 i falan bulamadım nasıl yapacağım lutfen yardım edermisin ?

----------Eklendi @ 12:02:01 ---------- Yazıldı @ 12:00:34 ----------

ben eski rc1 i fln bulamadım bu temalarıda bayadır kullanıyorum ama artık eski haline geçmek istiyorum yardım edermisiniz lutfen :(

cem2157

Üye
download yazısı aktif olmuyo yardım edecek birileri varmı acaba :(

baranselona

baranselona

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben eski rc1 i falan bulamadım nasıl yapacağım lutfen yardım edermisin ?

----------Eklendi @ 12:02:01 ---------- Yazıldı @ 12:00:34 ----------

ben eski rc1 i fln bulamadım bu temalarıda bayadır kullanıyorum ama artık eski haline geçmek istiyorum yardım edermisiniz lutfen :(

eğer yazılımınızın rc1 ve csc dosyaları internette yoksa S5620JTJL2 yazılımını yükleyin forumda tastekin adlı üyenin detayl JTJL2 FW yükleme konusu var bi zahmet araştırın

download yazısı aktif olmuyo yardım edecek birileri varmı acaba :(

telefon kapalıyken ses kısma tuşu ve telefonu kapat/aç tuşuna basılı tutun açılırken download diye yazı çıkması gerek

saw55

Üye
süper oldu saolun böyle acıklama yaparak anlattığınız için teş..