Samsung gt-s3653w wi-fi telefonu için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

munire58

Üye
kardeşim ben SAMSUNG S3353 kullanıyorum mesajlarımı saklamak istiyorum bilgisayara bağlanabileceğim bi program var mı? nasıl saklayacağım ben mesajlarımı :(

facebook a da giremiyorum youtube falan hiç denemedim zaten.... :(

mehmetgul2

Üye
slm.samsung corby wifi telefonumu 2 aydır kullanıyorum. dosyalarıma bir şifre koydum ama hatırlamıyorum. şifremi nasıl kıracağım? lütfen yardım eder misiniz?

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Kodlar
Eski modeller için : *2767*3855#
Yeni modeller için : *2767*2878#

NOT : Telefon açık fakat içinde simkartı olmayacak.kodu girdikten
sonra telefon açılıp kendi kendine açılacak ve telefonun ekranında simkartı takın deyince işlem bitmiştir...

Formatlama işlemi bittikten sonra ki yeni şifre : 00000000

Alıntıdır

Bir sitede araştırdım ve bunu buldum umarım işine yarar ayrıca bu işlemi yaptıktan sonra rehber siliniyormuş sim karta kopyala numaraları:oke:

hastroloji

hastroloji

Üye
*#56658378# basın."Reset phone password" e tıklayın sorun çözülür.

munire58

Üye
kardeşim ben SAMSUNG S3353 kullanıyorum mesajlarımı saklamak istiyorum bilgisayara bağlanabileceğim bi program var mı? nasıl saklayacağım ben mesajlarımı :(

:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

başkanick

Üye

ya hiç sorma aynı şey bende de var. nerdeyse yolda gördüğüm herkeze sorucam video açabildiniz mi diye. :D şikayet etmiştim . geçenlerde aradılar bilindik tipik şeyler söylediler ama ben gerçekten hiç memnun değilim bu telefondan zaten aldığımdan beridir iki üç gün kullandım sonra bi köşeye bıraktım ben facebook a girebiliyorum fakat video filan halen izleyemedim. samsungtan aradıklarında video konusunda yetkili desteklenmeyen format olduğu için dedi kestirip attı daha sonra google maps ın ücretli olmasını ve uyarı vermeden lira harcamasına ise hiç bişi söyleyemedi neyse zaten bende tabii haklısın filan deyip geçiştirdim ama bir daha samsung mu töbee asla yanına bile yaklaşmam :vur:bann:

munire58

Üye
:) aslında ben memnunum ama smslerım için üzülüyorum

duo

duo

Üye
benim telefon ch@t 335 sorunu optik trackpadinin kendi kendine harket etmesi bu sorun daha çok karanlıkta oluyo telefonu alalı 2 hafta oldu forumda bu sorun ile ilgili herhangi bi şey bulamadım bide şu opera mini 5.2 yi nereden indirdin :D bi link koyarmısın :)

hhaammiitt

Üye
Arkadaşlar şu gt s3653w için ayar kodu bilen varmı bende işe yaramayan birtane var oda lcd test *#0*# birde ne işe yaradığını bilmediğim *#03# var başka kod bilen varsa özellikle ayar kodu lütfen yazsın şimdiden teşekkürler

hastroloji

hastroloji

Üye
benim telefon ch@t 335 sorunu optik trackpadinin kendi kendine harket etmesi bu sorun daha çok karanlıkta oluyo telefonu alalı 2 hafta oldu forumda bu sorun ile ilgili herhangi bi şey bulamadım bide şu opera mini 5.2 yi nereden indirdin :D bi link koyarmısın :)

sadan123

Üye
slm
ya ben telin modeli s3653w
burda 0.facebook.com a girmeye çalısıyorum ama girmıyor neden? internetede bağlanmyor?

zickzackboy

Üye
merhaba. arkadaşımdan bluetoothla kendime oyun atıyorum.Fakat onda çalışan oyun bende çalışmıo

----------Eklendi @ 16:56:40 ---------- Yazıldı @ 16:49:47 ----------

Ha bir sorum daha var. Bilgisayarda telefona bulututla oyun atıyorum. fakat kaydetme başarısız diyor. Hafıza dolu filan demiyor. N'apmam lazım?

yenisezon55

Üye
abi samsunq gt-s3653 telfonum var.. ARKA HOPORLORDEN HÇ BİR SES ÇIKMIYOR ( ARAMA GELİNCE , MÜZİK ÇALARDADA ) BULUETOOTH AÇILMIYOR , KAMERA HATASI VERİYOO NOLDU BU TELFNA YA KAFAYI YİCEM NOLUR YARDIM ET ABİİİ :( 0542 646 31 48 BNM TELEFONUM HERZAMN FORUMA GİREMİYOOM MSJ AT NE YAPMAM GEREKTİQİNİ LÜTFENNN :(((:ağlarım:

invinciblee

Üye
Youtubeye giremiyorum yardm pls

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Sadan123: Sebebi internet bağlantınızın Turkcell-GPRS olmamasından kaynaklanıyor olabilir.0.facebook.com Turkcell üzerinden ücretsiz erişim sağlar.
zickzackboy: Bir ara kablo bulun ve bilgisayarınızdan telefonunuza oyun dosyalarını atın (Other Files Klasörüne).
yenisezon55: Kendine iyi bir tamirci bulursan iyi edersin.
invincibble: youtube a giremiyorum derken?

akee65

Üye
s3653w telefonu kullanıyorum vodafonenin sınırsız internetine üyeyim ama youtubeden video açınca bağlantı başarısız diyor bir çözümü var mi? tsk ederim

bill_

bill_

Üye
saol kardeş

kiliff

kiliff

Üye
:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:vur:vur:vur

----------Eklendi @ 16:33:38 ---------- Yazıldı @ 16:32:57 ----------

benim corby wifi var ama oyun atınca almıyor?

Üst Alt