Samsung gt-s3653w wi-fi telefonu için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

taylan_f

Üye
kardeşim galiba bu işten anlıyorsun sana bir soru sormak istiyorum bundan 1 ay önce felan telefonuma kod giriyordum ve master reset attım telefonuma ve 2 3 gün rahat giden bataryam 1 gün gitmeye başladı bataryamı orjinal bataryayla deiştirdiğim halde sorun hala dewam ediyor servise yolladım yazılım tekrar atıldı yine aynı yani kafaları yemek üzereyim bunun bi çaresi yokmu kardeş yardımcı olursan senden ALLAH razı olsunnnn kimse çözemedi sorunu.....((((((((

cuppa

Üye
gt-s3653w yeni aldım, daha önce samsung'da kullanmadım. kurcalaya kurcalaya bulurumda. nette bulabilcegim teması yok degil mi? birde nasıl pregramlar yükleyebilirim? nerden bulabilirim?

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim galiba bu işten anlıyorsun sana bir soru sormak istiyorum bundan 1 ay önce felan telefonuma kod giriyordum ve master reset attım telefonuma ve 2 3 gün rahat giden bataryam 1 gün gitmeye başladı bataryamı orjinal bataryayla deiştirdiğim halde sorun hala dewam ediyor servise yolladım yazılım tekrar atıldı yine aynı yani kafaları yemek üzereyim bunun bi çaresi yokmu kardeş yardımcı olursan senden ALLAH razı olsunnnn kimse çözemedi sorunu.....((((((((

Kardeşim bu sorununun neden kaynaklandığı hakkında kesin bir fikrim yok ama bana telefonu ilk aldığındaki telefonun durumu ve servisten sonraki durumunu yazarsan belki kesin bir cevap verebilirim.:hmmm

taylan_f

Üye
Kardeşim bu sorununun neden kaynaklandığı hakkında kesin bir fikrim yok ama bana telefonu ilk aldığındaki telefonun durumu ve servisten sonraki durumunu yazarsan belki kesin bir cevap verebilirim.:hmmm

krdeş telefonu ilk aldıgımdan buyana bataryam gayet iyi gidiyordu ama master reset kodunu girdim ve telefonumun bataryası 3 4 gün giderken 1 gün gitmeye başladı ve servise yolladım tekrar yazılım attılar ama değişen bişey yok drum hala aynı bi bilgin varsa yardım edersen sewinirimm.. tşkler...:bye2:

--------------- Ekleme ---------------

krdeş telefonu ilk aldıgımdan buyana bataryam gayet iyi gidiyordu ama master reset kodunu girdim ve telefonumun bataryası 3 4 gün giderken 1 gün gitmeye başladı ve servise yolladım tekrar yazılım attılar ama değişen bişey yok drum hala aynı bi bilgin varsa yardım edersen sewinirimm.. tşkler...:bye2:

ayrıca bataryamıda orjinal sıfır bataryasıyla değiştirdim off kafaları yicemmm:off::off::off::off::off::off::off:

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca bataryamıda orjinal sıfır bataryasıyla değiştirdim off kafaları yicemmm:off::off::off::off::off::off::off:

Kardeşim bayağı bir araştırdım ama bilemiyorum :bilmm:bilmm:bilmm:bilmm yedek telefonumu sattım keşke önceden söyleseydin kodu denerdik :ah:ah:ah

taylan_f

Üye
[sıze="4"]kardeşim bayağı bir araştırdım ama bilemiyorum :bilmm:bilmm:bilmm:bilmm yedek telefonumu sattım keşke önceden söyleseydin kodu denerdik :ah:ah:ah [/sıze]

bende baaya bi araştırdım bi bilgi bulamadm krdeş yinede herrşey için sağolasın;)

mahmut2756

Üye
SLM arkadasım bende samsung gts3653 w kullanıyorum youtubeden video izleyebiliorum ama diger internet sitelerinden izleyemiyorum bide flas player yüklnmesi gereklimi video izleyebilmek için bi tarayıcı var dediler skyfire bu tarayıcı bizim bu samsunga uyarmı yanıtlarsan sevinirim simdiden tsk ederm

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
SLM arkadasım bende samsung gts3653 w kullanıyorum youtubeden video izleyebiliorum ama diger internet sitelerinden izleyemiyorum bide flas player yüklnmesi gereklimi video izleyebilmek için bi tarayıcı var dediler skyfire bu tarayıcı bizim bu samsunga uyarmı yanıtlarsan sevinirim simdiden tsk ederm

Skyfire tarayıcısının orjinal web sitesine girdim gezinirken indireyim dedim fakat skyfire ın bizim ülkemiz için olmadığını gördüm yani indirsende bir işe yaramaz

onuryilmaz78

Üye
Slm bende bi cihaz var ve telefon kilidi unutulmuş ilk ekranda dank die çıkıyo nasıl kırılır bu telefom kilidi şimdiden teşekkürler

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Slm bende bi cihaz var ve telefon kilidi unutulmuş ilk ekranda dank die çıkıyo nasıl kırılır bu telefom kilidi şimdiden teşekkürler

Bir sitede ''*2767*2878#'' böyle bir kod var sim kartı çıkarıp bu kodu girin ve soruunuz çözülür diye bir açıklama yapmış arkadaş bilmem işinize yarar mı fakat şifre kırma programı da var link: rar şifre:
hKnHsYn nasıl kullanıldığını bilmiyorum ama alıntı olduğu için sorumluluk alamam umarım işine yarar :bigstar:

KOD SAMSUNG İÇİN!!!

m12n32

Üye
Bu S3653W DEN BENDE ALDIM AMA EKRAN KALIBRASYONUNU BULAMADIM

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
Merhaba.Benim Hem Kablolu Hem Kablosuz Olan 1 Modemim Var. Wifi İle Arıyorum ve Buluyor.(Telefon). Girmeye Çalışıyorum Kablosuz Ağdan Bağlantımı Tıklıyorum ancak olmuyor.kimlik avı vb.vb. kimlik avı ayarını aç yaptım bu sefer başka seyler geliyor.şimdiden tşkrlr.

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba.Benim Hem Kablolu Hem Kablosuz Olan 1 Modemim Var. Wifi İle Arıyorum ve Buluyor.(Telefon). Girmeye Çalışıyorum Kablosuz Ağdan Bağlantımı Tıklıyorum ancak olmuyor.kimlik avı vb.vb. kimlik avı ayarını aç yaptım bu sefer başka seyler geliyor.şimdiden tşkrlr.

Bilgisayarınızdan modeminize girip telefonun mac adresini modeme tanıttınız mı?Eğer tanıttıysanız bir sorun çıkmaması gerekiyor...

ccelticc

Üye
samsung s5233w firmware varsa link verirseniz sevinirim.5230 un yazılımını attım.telefonum açılmıyor:(

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Elimde link yok :bilmm ama maxicep forumu çok geniş bir forum bulacağına inanıyorum...
samsung s5233w firmware varsa link verirseniz sevinirim.5230 un yazılımını attım.telefonum açılmıyor:(

ccelticc

Üye
aslında pek anlamadığım bir iş.altüst ettim forumu uygun proğramı bulamadım.aynı telefondan elimde bir tane daha var.onun yedeğini alıp kendi telefonuma atabilir miyim?

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Firmware ile ilgili konuları açan arkadaşlarla irtibata geçtiniz mi? Onlar yardımcı olabilirler...
aslında pek anlamadığım bir iş.altüst ettim forumu uygun proğramı bulamadım.aynı telefondan elimde bir tane daha var.onun yedeğini alıp kendi telefonuma atabilir miyim?

başkanick

Üye
telefonu alalı bikaç gün oldu ama kayafı yedim resmen internete bağlanıyorum google filan açılıyor fakat video açmıyor hocam zahmet olmazsa wifi ayarları en baştan nasıl yapmamamız gerektiğini anlatır mısın

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
telefonu alalı bikaç gün oldu ama kayafı yedim resmen internete bağlanıyorum google filan açılıyor fakat video açmıyor hocam zahmet olmazsa wifi ayarları en baştan nasıl yapmamamız gerektiğini anlatır mısın

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim... Hangi siteden video izlemeye çalışıyorsunuz? Sorununuzu daha açık bir şekilde anlatır mısınız?:hmmm

Üst Alt