Samsung gt-s3653w wi-fi telefonu için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

kudret443

Üye
Kardeş samsung gt-s 3653w wifi için arayanın ismini söyleyen program varmı? Varsa ismini söylermisin...:tşk:

3653irem

Üye
yaa bişey sorucam bolt nerden açılıyoo.. bi kaç gündür deniyorum.. ama olmuyo bulamıyorum yardım edin lütfen :hmmm

vahşet

Üye
slmbilader güvenlik
kodunu nasıl kıra bilirim acaba

rombemix7

Üye
kardeş winrar nası çalıştrcm .

Scourge

Scourge

Üye
kardes bu bolt programı s5233w de çalışırmı ?

wins

Üye
f480 video izleme sorunu yardm.ci olurmusunz

hopeuranus

Üye
Selam arkadaşlarSamsung GT s3653w ile ilgili konu açıldığını fark ettim benimde sizlere küçükte olsa faydam olur umarım
4 ay önce aldığım bu telefonu youtube de video izlene bildiğine dair yorumlar makaleler okudum ama nunların büyük bir
çoğunluğu ısrarla ek programlarla yapılabiliniceğine dairdi halbuki kesinlikle bu şekilde değil hemen ayrıntıları paylaşmaya başlıyorum
Öncelikle wifi bağlantıyı anlatı cam menü ayarlar uygulama ayarları internet wifi ile bağlanıcağımız sunucuyu işaretliyoruz
çıkış yapıyoruz internet seçeneğinin altında Medya oynatıcı var giriş yapıyoruz buraya VOD ayarlarınıda aynı internet sunucumuzu seçtğimiz sunucuyla eşleştiriyoruz kople çıktıktan sonra internete balanmak istediğimizde wifi ile bağlatımız gerçekleşicek youtube de rahatlıkla videolarımızı izleyebiliceğiz gprs ile bağlanıcak olursak aynı mantıkla ilerliyoruz menü ayarlar internet
internet seçenekleri gprs seçiyoruz şimdide medya oynatıcıdan VOD ayarlarını aynı şekilde gprs olarak değiştiriyoruz
sorunsuz bir şekilde rahatlıkla videoları izleye biliriz işin mantığı bu

alıntı değildir

- - - Eklendi - - -

*2767*3855# giriyorsun ve bekliyorsunuz telefon yeniden başlatıyor ve herşeyi sıfırlıyor güvenlik kodu da dahil.

Not:bu kodu girmeden önce sim kart ve hafıza kartınızı çıkarttıgınızdan emin olunuz aksi halde bütün bilgileriniz silinebilir.. !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeuranus

- - - Eklendi - - -

*2767*3855# giriyorsun ve bekliyorsunuz telefon yeniden başlatıyor ve herşeyi sıfırlıyor güvenlik kodu da dahil.

Not:bu kodu girmeden önce sim kart ve hafıza kartınızı çıkarttıgınızdan emin olunuz aksi halde bütün bilgileriniz silinebilir.. !

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Selam arkadaşlarSamsung GT s3653w ile ilgili konu açıldığını fark ettim benimde sizlere küçükte olsa faydam olur umarım
4 ay önce aldığım bu telefonu youtube de video izlene bildiğine dair yorumlar makaleler okudum ama nunların büyük bir
çoğunluğu ısrarla ek programlarla yapılabiliniceğine dairdi halbuki kesinlikle bu şekilde değil hemen ayrıntıları paylaşmaya başlıyorum
Öncelikle wifi bağlantıyı anlatı cam menü ayarlar uygulama ayarları internet wifi ile bağlanıcağımız sunucuyu işaretliyoruz
çıkış yapıyoruz internet seçeneğinin altında Medya oynatıcı var giriş yapıyoruz buraya VOD ayarlarınıda aynı internet sunucumuzu seçtğimiz sunucuyla eşleştiriyoruz kople çıktıktan sonra internete balanmak istediğimizde wifi ile bağlatımız gerçekleşicek youtube de rahatlıkla videolarımızı izleyebiliceğiz gprs ile bağlanıcak olursak aynı mantıkla ilerliyoruz menü ayarlar internet
internet seçenekleri gprs seçiyoruz şimdide medya oynatıcıdan VOD ayarlarını aynı şekilde gprs olarak değiştiriyoruz
sorunsuz bir şekilde rahatlıkla videoları izleye biliriz işin mantığı bu

alıntı değildir

ahmet3801

Üye
samsung gt s3653w wifi telefona oyun yüklenirmi

emre81636

Üye
Dostum telefona android tema falan yapmaya çalıştım yapmaz olaydım telefonu açıyorum açılma şeyi doluyor dolduktan sonra baştan tekrar doluyo öyle kalıyo allah aşkına lütfen yardım edin napcam

edit: o sorunu çözdüm daha beter bi sorun var telefon wifi li ama menüde wifi falan yok bu telefonun wifi siz olan modeli gibi menü yardımm

nefrelius

Üye
Kamera başarısız hatası almaktayım.Orjinal firmware yükledim firmware upload ettim yok çözemedim.
WAVE de aynı sorun bir kod ile çözülüyormuş ama bizdeki bu hurda telefon hakkında hiç bilgi yok

eğer bu konuda bana yardımcı olursan cok sevinirim kamerayı acınca kamera başarısız hatası alıyorum %99 virüs bulasti drivere güncellemem lazım ama ne program bilirim ende kodunu bilirim.

Birde wifi eskisi kadar iyi çekmemeye basladı sebebi ne olabilr.

ismail3673

Üye
Ya kardeş bnmde bu cihazdan var.ben tema yapamiyorum.yardim edebilirmsn??

PALAK YILDIZ

Üye
mesajımı yazıyorum fakat yollamaya gelince smsi atamıyorum ayarlarını ne kadar oynadıysam da bir türlü yapamadım

By PERFECT

Üye
arkadaslar ben samsung gt-s3353 wifi kullanıyorum ve sesini yükseltmek istiyorum verilen samsung kodunu giriyorum ama olmuyor ne yapmam lazım

demirlek03

Üye
Selam gts 3653 telefonum var telefoncuya goturdum virüs filan var dediler format attik fakat hala acilip kapaniyor kendi kendine dğier bir telefoncu anakarti gitmiş dedi ne yapabilirim arkadaslar ?

Hasan Hüseyin Çalışkan

Üye
MERHABA BEN TELEFONDAN WİFİ YE BAĞLANIYORUM AMA YOUTUBE DE VİDEO İZLEYEMİYORUM BAĞLANTI KURULDU DİYOR 1- DK SONRA BAĞLANTI KESİL DİYİP VİDEOYU KAPATIYOR AMA SİM KARTTAN İZLEYEBİLİYORUM YARDIMCI OLURMUSUN TLFN (GTS3653W)

Üst Alt