Samsung gt-s3653w wi-fi telefonu için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

swat456

Üye
kardesim tema falan yükleyimmi garanti dışı kalırmı

tarık.ozil

Üye
ne zamndır zippo uygulamasını arıorum bi blgin warmı

gunce1907

Üye
arkadaşlar s3653-wi-fi pc bağlantısı için Kies_1.5.1.10062_42_2 ve pc studio 3'ü indirdim,tlf da bi hareketlenme oluo önce,sora kies'de cihaz uyumlu değil diyo.hiç bi şekilde pc ye kabloyla bağlanamıyorum.çözümünü bilen var mı?

jajaja123

Üye
Güvenlik kilidini unuttum nasıl kırabilirim

kobra_14

Üye
slmlar ben telefonuma acil olarak EZSMS programını yüklücem telefon corby wifi ama ne dosyayı açıyo nede yüklüyo acil olarak yardım etmeniz mümkün mü

xtugayxtarzi

Üye
Arkaşlar ben bir türlü telefonun wap baglantısı ile video izleyemiyorum wifi üzerinden izliyorum wap ile izlemiyorum wap ile 3 sn lik videoyu izleyemiyorum 1gb internet paketim war lütfen yardımcı olun

sinyal0667

Üye
Benim Telefon [h=1]Samsung Corby wifi GT - S3653w telefonumdan 0.facebook' a Giriyordum yazılar normal boyuttu ekranı kaplıyordu ama epeybi süre geçtikten sonra 0.facebook'un yazı Tipleri küçüldü elimle büyütüyorum ama sağ sola gidiyor ekranı kaplamıyor inş. anlamışsınızdır yardım LÜtfen ! Saygılar.[/h]

disempetros

Üye
Selam arkadaşlar, telefonum samsung s5233w.
windows 7 professional yüklü bilgisayarım telefonu usb.den görmüyor. birçok win7 uyumlu usb driver bulup yükledim ama sorun çözülmedi.
hala uğraşıyorum. Neden olabilir çözüm nedir bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

sercan9992

sercan9992

Üye
selamlar benim de starım var ama youtube,facebook ve vidivodo hariç diğer sitelerden video seyredemiyor.star wifiyi destekleyen flash player türü var mı?

ALİ55

Üye
arkadaşlar benim gt-s3653w telefonum var wifi den video izleyebiliyorum ama internet paketi aldıgım halde wifi olmayınca youtubeden video izleyemiyorum bunun nedeni nedir çözümü varmıdır

tranity0771

Üye
Kardesim ßen tam ebuddy girecem

Ebuddy'ye bağlantıda bir problem var diyo

İnternet bağlantısı yok . Java Uygulamaları için atarlarınız etkinleştirilmeli veya daha sonra telrar deneyiniz diyo .

ßen saydım 123 kere denedim gene ßu geliyo ne yapmam lazım .s

TIMSAH VE GOZ

Üye
slm arkadaşım bende internete girdiğim zaman video izleyemiyorum ve wifi ile bağlanamıyorum ne yapmam gerek

acyts16

Üye
slm kardeş bende s3653w var bunun sesini nasıl yükseltebilirim çok azda yardımcı olursan sevinirim

salih47

Üye
Kardeş benim telefona su qirdi de şu an WİFİ çalışmıyor.. açtığımda ''etkinleştirildi'' ama hemen ardından ''kaydetme başarısız'' diyor.. sonra arama yaptıqımda arıyor ama sonra ''tarama başarısız'' diyor ve dolayısıyla internete wifi yoluyla baqlanamıyorum.. lütfen bakın teşekkür ediyorum .s

saat310

Üye
arkadaşlar müzik çalarken mesaj geldiğinde müzik duruyo ve başa alıyo bi yardım edin elimde kalcak telefon:vur ya abi 250 mesajda kapasite doluyor nasıl yapıcaz. Bide ben bunun bilgisayar bağlantı kablosunu bulamadım sarj aleti ucu gibi mi yoksa yokmu gerçekten ama ayarlara girince Pc Suit çıkıyo kutusunda vermediler bağlantı kablosu Samsung gt-s 3653w wifi !

sercan9992

sercan9992

Üye
beyler telefondan video seyredebilmek için sadece adobe flash player mı gerekiyor?skyfire diye bir şey varmış nasıl bi program ayrıntı verir msiniz?

Kinqo

Üye
s.a Arkadaşım Bende gt-s3653w aldım 1. sorununm interneti çok yawaş
2. sorunum beyni çökmek üzere telefonun kendiside çok yawaş
3. sorunum birşey indirmek istediğim zaman %38 40 larda filan kesiliyor 1 mb üzerinde indirmek istediğim zaman hep aynı hatayı veriyor vede internette harbidende çok yavaş
4. sorun ne yaptıysam youtubeyi açamadım yorumları okudum ama olmadı bir türlü

maniactsli

Üye
sa samsung gt s3653w wifi aldım ama internete girmiyo evden wifi yi ara diyorum buluyo interneti bağlan deyince bağlanıyor diyo 1 2 dk sora bağlantı kesildi dio nedir bu sorun modem markası datron şifre felanda yok acil yardım edersen sevinirim

m880

Üye
bugsbunny027 bi format atsan düzelir..

m880

Üye
s3653w wifiye bağlanamıyorum lütfen yardım edin:bye2:

Üst Alt