Samsung gt-s3653w wi-fi telefonu için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

mcrafi

Üye
ownskin diye bir siteden tema yapıyorum fakat benim telefonum (s3653w wi-fi) bu telefon modeli yok bu sitede de nerde bulacağımı söylersen sevinirim:D

c7q7

c7q7

Üye
Tema varmı abi tema varmı S3653'e? Bi tane uygulama, tema bulamadım.

c7q7

c7q7

Üye
Menüyü değiştiren filan o tür temalardan bahsediyorum. Yokmu?

fatih3535

Üye
kardeş yardımına ihityacım var telefonum gt-s5233w telefona kilit koydum ama şimdi hatırlamıyorum kilidi nası çözebilirim yada sıfırlama yokmu bu telefonda ? telefon kapalı şuan açamıyorum açma tuşuna basıyorum şifre istiyor burda * , # ve sayılar var * a falan basınca desteklenmeyen karakter diye bi uyarı çıkıyor nası kırabilirim yada sıfırlayabilirim şifreyi yardım edersen çok sevinirim çok aradım internetten hep bi kod veriyor format kodu diyor ama o kod sadece telefon açıkken kullanılıyo

--------------- Ekleme ---------------

kardeş birşey daha ekleyeyim belki yardımı olur telefon şifre kısmındayken başka telefondan arayınca çok kısa bi dıt sesi gelio ve meşgule atıyo kendi kendine

slothes25

Üye
Merhaba arkadaşım ben izmirden mert bu corbyi alalı 4 ay oldu ilk üç ay hiçbir sorunla karşılasmadım ama son bir aydır bana azap çektiriyor 3 tane sorunum var 1incisi ki bu yeni olmaya başladı bluetooth açıyorum karşımdaki telefondan bir dosya alacam diyelim dosya %50 olduktan sonra telefon dosyayı almamaya başladı 2incisi bir arkadasımdan corby usb kablosu aldım orjinal samsung ürünüydü cd desen zaten orjinal ama gel gelelim programı açıyorum pcde ondan sonra teli pcye bağlıyorum aygıt sürücüsü yüklenemedi hatası alıyorum ve telefonu doğal olarak modem olarak pcden internete bağlanamıyorum 3 üncü sorunum ise havalar soguk olduğundan dolayımıdır nedir dokunmatik çalışmamazlık yapıyor kardeşim bana yardım et kafayı yemek üzereyim kırip atasım geliyor telefonu :(

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum fatih3535 kardeşim kusura bakma yardımcı olamadığım için.

Sevgili slotes kardeşim 1. sorununun çözümü :

Ben böyle bir sorun ile karşılaşmadım ama telefon hafızanı boşaltıp denersen düzelebilir.

2. sorunun çözümü :

Telefonu bilgisayara bağlamak için bilgisayarıda samsung pc studio progamı olması gerek.Eğer yoksa bilgisayara bağlanmak için sana önerebileceğiö yöntem şudur;

Menü-Ayarlar-Telefon Ayarları-PC Bağlantısı 'ndan Samsung PC Stüdyo yerine Medya Oynatıcı'yı seçerek bilgisayardan dosya atabilirsin ya da telefondan...

3. sorununu ben de yaşıyorum arada bir yere dokununca başka bir yere kayıyor ben de anlamadım :D

Ayrıca sorularınıza geç yanıt erdiğim için özür dilerim...

b-a-r-a-n06

Üye
Arkadasım google maps'e giremiyorum

Beklenmeyen istisna
Uygulama bir hataya neden oldu ve dogru calısmatyabilir

java.lang.NoClassdeffounderror:jacax/microedition/location/locationlistener

Yardım

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum kardeşim kusura bakma...

bugsbunny027

Üye
merhaba.. sorunlara çaraolan insan :D benim rehber menüsünde bazen imleç aşağı inmiyor. hani harfleri ilerletme imleci var ya A B C gibi. bazen çalışmıyor. kapatıp acınca düzeliyor ama. nedendir dersin? teşekkür ederim şimdiden.

cnsl_1907

Üye
arkadaslar hepınıze merhaba. bn samsung s3653 telefonu almak ıstyrm sızce nasıl bır telefon bu telefon hakkındakı yorumlarınız nelerdır? s3653 corby ile s3653w wifi corby arasındakı farklr nelerdır arkadaslr ve arkadaslar bıde wifi ile bu telefondan internete nasıl baglanabılrım bnım kendı evımdekı netım kablolu , kablosuza nasıl gırebılrım anlatırsanız sevnrm... lutfen bır cvp yazın

arkadaslar hepınıze merhaba. bn samsung s3653 telefonu almak ıstyrm sızce nasıl bır telefon bu telefon hakkındakı yorumlarınız nelerdır? s3653 corby ile s3653w wifi corby arasındakı farklr nelerdır arkadaslr ve arkadaslar bıde wifi ile bu telefondan internete nasıl baglanabılrım bnım kendı evımdekı netım kablolu , kablosuza nasıl gırebılrım anlatırsanız sevnrm...​

mrhypnaty

Üye
kardeş benim sorunum vardıda.

ben hafıza kartını taktım ama bir hata almıyorum. hafıza kartı gözükmüyor neden olabilir ?

elmeh2006

Üye
gt-s 3653 w için oyun ve temalar bulamadım.senın kullandığın varmı.veya nerden yükleyebilirim

memolix3x1

Üye
Gt-s3653w tel. var bnde 2 aydır kulanıyorum cok az sesii var ses şifresini bilen varmı arkler ltfn söylermisin niz biliyorsanız

• bnde gt-s3652w tel. var cok az sesi var ses açma şifresini biliyosanız yardımcı olurmusunuz

Berk.Ozarslan

Berk.Ozarslan

Üye
Gt-s3653w tel. var bnde 2 aydır kulanıyorum cok az sesii var ses koduni bilen varmı arkler ltfn söylermisin niz biliyorsanız

• bnde gt-s3652w tel. var cok az sesi var ses açma koduni biliyosanız yardımcı olurmusunuz

Ben Samsung GT C3510 Kullanıorm Bende Ses Kodu Oluo Sendede Olabilr Kardeşim
*#0206*8378# (Ses Açma Kodu)

faruk16

Üye
ya bende yeni samsung gt-s3653 w telefon aldım ama seni az çıkıyo özellikle kulaklıktan sesini nasıl açabilirim kodu bilen varmı

koncaxxx

Üye
kaan67800 Bana Kullandığın Programların Hepsini Topladığın Bi Link Verebilirmisin ?

karizma927

karizma927

Üye
Kardeş Telefondan anlıyan adamlar konuşsun herkezde her önüne gelen ben anlıyom demesin her telefon kullanmasının bilen telefondan anlıyom demesin lütfennnn !!!! :off::off::off::off::off::off:

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Bence onun kapatıp açma ile felan alakası yok bendede oluyor bazen ben de çözemedim bugsbuny :D

mrhypnaty kardeşim telefonu ilk aldığımda eski hafıza kartımı takmıştım boyut olarak uyumluydu fakkat nedendir bilmiyorum hafıza kartının takılı olduğuna dair simge gözükmüyordu ben de yeni hafıza kartı aldım ve sorun çözüldü.

memolix3x1 kardeşim lütfen sorununu/sorunlarını buraya yaz ben de yardımcı olayım.Ses artırma kodu

arkadaslar hepınıze merhaba. bn samsung s3653 telefonu almak ıstyrm sızce nasıl bır telefon bu telefon hakkındakı yorumlarınız nelerdır? s3653 corby ile s3653w wifi corby arasındakı farklr nelerdır arkadaslr ve arkadaslar bıde wifi ile bu telefondan internete nasıl baglanabılrım bnım kendı evımdekı netım kablolu , kablosuza nasıl gırebılrım anlatırsanız sevnrm... lutfen bır cvp yazın

arkadaslar hepınıze merhaba. bn samsung s3653 telefonu almak ıstyrm sızce nasıl bır telefon bu telefon hakkındakı yorumlarınız nelerdır? s3653 corby ile s3653w wifi corby arasındakı farklr nelerdır arkadaslr ve arkadaslar bıde wifi ile bu telefondan internete nasıl baglanabılrım bnım kendı evımdekı netım kablolu , kablosuza nasıl gırebılrım anlatırsanız sevnrm...​

Kardeşim bence bu telefon gayet kullanışlı ve ben memnunum fakat sen bu telefon yerine hangi telefonları alabilirsin onları da yazarsan bir karşılaştırma yapabilirim.

Normal corby ile wifi corby arasındaki fark birinin wifi lı olmasıdır.

Kablosuz internete bağlanmak için telefonun 3. menüsünde wifi seçeneğine dokunuyoruz ve wifi ı açıyoruz.Wifi ı açtıktan sonra burada beliren ağ bağlantısına(birden fazla olabilir) dokunuyoruz ve bağlan seçeneğini seçiyoruz ardından telefonumuz bağlanacaktır fakat bu sadece şifresi olmayan bağlantılar için.Ama daha bitmedi!Telefonumuzun 1. menüsünden ayarlar a dokunuyoruz ve oradan uygulama ayarlarını seçiyoruz.Buradan internet e dokunuyoruz ve çıkan seçeneklerden bağlandığımız ağın ismini seçiyoruz ve bağlanma işlemimiz TAMAMEN sona ermiş oluyor.

Kardeş Telefondan anlıyan adamlar konuşsun herkezde her önüne gelen ben anlıyom demesin her telefon kullanmasının bilen telefondan anlıyom demesin lütfennnn !!!! :off::off::off::off::off::off:

Neden böyle bir tavır sergliliyorsun?:nono::nono::nono::nono::nono:

koncaxx kardeşim http://www.maxicep.com/samsung/sams...duvarkagidi-bilgiler-02-02-2011-a-322495.html bu linkte her şey war diyebilirim :)

Ses yükseltme kodunu bulamadım

Üst Alt