Samsung gt-s3653w wi-fi telefonu için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Modemin koduni girip bağlan.Bilgisayardan modeme erişim kontrolden telefonunun mac adresini gir ondan sonra bağlan.:oke:.Ama ben bunu samsung gt-s3653w için söylüyorum çünkü konu bu telefon ile ilgilidir.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...:oke:

bigpeople

Üye
Merhaba öncelikle böyle bir konu açtığınız için teşekkür ederim.benim sorunum telefon çok takılıyor.bazen mesaj yazarken takılıp kalıyor hiç bir şey yapamıyorum.bu sorun telefonun genel bir sorunu mu yoksa benim telefonda mı bir sorun var.şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Şu ana kadar hiç böle bir sorun ile karşılaşmadım ama bu sorunu kimse söylemedi demiyorum.Ben böyle bir sorun yaşamadığım için çözümünü bilemiyorum.Özür dilerim ama yardım edemeyeceğim.

hs-yn41

hs-yn41

Üye
mrblar
facebooktaki videoların çoğu mp4 formatında, bu telefonu alırsak facebooktaki videoların büyük kısmını izleyemeyeceğiz yani öylemi ?
bide facebookta video izleme çoğu telefoun sorunu , bu sorunun çok az veya hiç olmadığı telefon modeli önerirseniz sevinirim

mickroop

Üye
Kardeşim eğer yardımcı olabilirsin çok sevinirim . gt-s3653w telefon aldım evimdeki modeme bağlanıyorum wifiden ama google felan açmaya çalıştıgımda dns başarısız diyip duruyor bazen giriyor bazen girmiyor deli etti resmen beni . Bu sorunu telefondan yada modemden ince bi ayarlamı çözebilirim yoksa teldemi sorun var teli sıfır aldım daha 1 hafta oldu alalı sırf bu sorun yüzünden kafayı yemek üzereyim yardımcı olursan çok sevinirim

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Değerli hs-yn41 kardeşim.Sen sorunsuz telefon falan istiyorsan apple iphone ve benzeri telefon almanı öneririm.Onlarında sorunları wardır tabiki ama facebook a falan bilgisayardaki gibi bağlanıyorsun.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Bence modeme bağlanamamışsın mickroop kardeşim.Modeme bağlandığından emin ol.Aygıtının mac adresini girdin mi?Bana cevap yaz.

vivaboca

Üye
S.a ;

bende bu modelin 0'ını bir kaç gün önce aldım bir kaç sorum olacak ilgilinirsen sevinirim ;

wi-fi ile cafe vb. yerlerde nete girmeye çalışıyorum ancak ; DNS başarısız diyor ya da sayfa hiç açılmıyor yani adres çubugu sürekli hareket halinde boş ekran var.
bir diğer sorum ise google maps ile ilgili oyunları sileyim derken arada yanlışlıkla onuda sildim tekrardan nasıl yükleyebilirim ? Ücretsiz olanı var mıdır ?

Forumarsiv

Üye
Benim sorunum ekrandaki mp3 çalar hep aynı müziği çalıyor. Bunun tekrarlama yerine sürekli farklı müzik çalmasını nasıl sağlayabilirim.

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Değerli vivaboca kardeşim.Cafe vb. yerlerde wi-fi dan internete giremeyebilirsin çünkü oradaki modem bir bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir.O modeme bilgisayardan bağlanıp senin telefonunun MAC ADRESİnin girilmesi gerekmektedir.

Google maps uygulamasını indirebileceğini düşünüyorum fakat internette araştırman gerek sana link veremeyeceğim.:oke:

Kendi müzik listeni oluşturduktan sonra play butonuna(>) dokun ve ard arda şarkılar çalar kardeşim.

vivaboca

Üye
Değerli vivaboca kardeşim.Cafe vb. yerlerde wi-fi dan internete giremeyebilirsin çünkü oradaki modem bir bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir.O modeme bilgisayardan bağlanıp senin telefonunun MAC ADRESİnin girilmesi gerekmektedir.

Google maps uygulamasını indirebileceğini düşünüyorum fakat internette araştırman gerek sana link veremeyeceğim.:oke:

Kendi müzik listeni oluşturduktan sonra play butonuna(>) dokun ve ard arda şarkılar çalar kardeşim.

kardeş nokia 5800 vb. teli olan ark.lar aynı yerlerden bağlanabiliyor sıkıntının telden kaynaklı olduğunu düşünmüştüm , bu arada google maps'i bu forumdan buldum yükledim ancak hata verdi. Yinede teşekkür ederim ilgilendiğin için :)

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
kardeş nokia 5800 vb. teli olan ark.lar aynı yerlerden bağlanabiliyor sıkıntının telden kaynaklı olduğunu düşünmüştüm , bu arada google maps'i bu forumdan buldum yükledim ancak hata verdi. Yinede teşekkür ederim ilgilendiğin için :)

Önemli değil.:bigstar:

taydu34

Üye
slm kardeş ben bu telefonu alalı 2 ay filan oldu şu anlık bir sorunla karşılaşmadım ama bir soru soracam telefona film atıp izleyebilirmiyiz ? birde telefona mp4 formatını yükleyebilirmiyiz :D

fatoş_87

Üye
Telefonun 3 ekranı var buda beni çok sinir ediyor. tek olmazmı. bide mesaj seslerini ayarlayabiliyormuyuz. sesini kapatmak istiyorum. şimdiden teşekkür ederim :)))

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili taydu34 kardeşim ben daha önce telefona film atıp izlemeyi denemedim ama mp4 formatını 3gp ye çevirmek için programlar var.İstersen dene bence başarabilirsin :D.

Telefonun üç ekranı olmasını değiştirebileceğimizi sanmıyorum fatoş_34.Mesajların sesini telefon profillerinden ayarlayabilirsin.Örneğin;
Menü-Ayarlar-Telefon Profilleri-Normal(Yanında >> şeklinde bir simge var ona dokun) sonra sağ üstteki ''Gelen Çağrı'' yerine dokun ve onu ''Yeni Mesaj'' olarak değiştir ordan istediğin ayarları yapabilirsin.:oke:

CrazyMelih

Üye
Konuyu açtğınız için teşekkürler ve bende widget arıyorum bana bulabilirmisin? Ve wi-fi, messajlar felen olursa sewinirim yoksa kendim araştrdığmda daima abuk subuk şeyler çıkıo :S

0nThe0mer

Üye
bende gt s3653 edge var sorunum basit ama ben bulamadım gelen mesajları sim hafızasına kayıt ediyor ben telefon hafızasına veya hafıza kartına kayıt etmek istiyorum yardımcı olursan sevinirim

beykozlu57

beykozlu57

Üye
Merhaba S3653W ya bir firmware denedim olmadı sonra türkçe orjinal firmware'ı aradım bulamadım bende ispanyolca birtane bulup yükledim bundada mesajlarda türkçe karakter kullanamadığım için sorun oluyor. S3653W türkçe firmware elinizde var mı ?

kaan67800

kaan67800

Üye
    Konu Sahibi
Beyjoz54 kardeşim.Bende firmware yok olsaydı verirdim, yardımcı olamadığım için kusura bakma.

handsome8533

Üye
kardeşim dokunmatik panele bastığım zaman nedense telefon başka yere basıyor telefon daha iki aylık.teşekkürler

Üst Alt