Samsung Gt-5603 Facebook Ve youtubedeN VİDEO izleyin 100 de 100 Hiç denemediğinize Eminim..

Sponsorlu Bağlantılar

resat-19

resat-19

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Gt-5603 Facebook Ve youtubedeN VİDEO izleyin 100 de 100 Hiç denemediğinize Eminim..
UYGULAMAYI KALDIRAN BÜTÜN TELEFONLAR İÇİN GEÇERLİDİR ÖNCELİKLİ OLRAK 5603 VE STAR LAR DA DENENMİŞTİR ..
Evet Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Bolt Dİye bir Uygulama vardı ,Bolt 2.31 ama bu programla bile gt-5603 den video izlenmiyordu dahası hiç bir programdan izleyemedim ben ..Opera mini son serisine kadar yükledim izlenmedi bolt kullanıyordum ondada izleyemezken aklıma birşey geldi.. bolt uygulamasının manifest dosyasını değiştirip yapabileceğimi düşündüm ilk ordaki yazıları uygun olacak şekilde ayarladım ekran boyutundada değişiklik olmadı Şu anda Gt 5603 den Hem facebooktan Hemde youtubeden bütün internet tarayıcısındaki videoları rahatlıkla izleyebiliyorum....
-Öncelikle bolt 2.50 çıktı ama bu bizim telefonlarda tam ekran olmadığı için 2.31 i geliştirdim sakına sakın 2.50 uygulamasını güncelle diye yazı çıkar güncellemeyin güncellerseniz tam ekran olmaz uğraşır durursunuz....
-Youtubeden video izlerken bir seçenek Çıkar ona Cancel deyin yoksa video izlemeniz epey uğraşlı bir hal alacak.....
-KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE PROGRAM AÇILDIĞINDA GÜNCELLE FELAN DERSE GÜNCELLEMEYİN EKRAN YARIM OLUR VİDEO İZLEME ÖZELLİĞİ KAYBOLABİLİR...
-YOUTUBDEN VİDEO İZLEMEK İÇİN GİRDĞİNİZDE VİDEODA OYNATMA TUŞUNA BASINCA SİZE BİR SORU SORAR ONA CANCEL DEYİN AKSİ TAKTİRDİ VİDEO İZLEMENİZ ÇOK UĞRAŞLI BİR HAL ALIR DEMEDİ DEMEYİN...
-Facebookta soru fln sormaz Direk izleyebilirsiniz...
-TAM EKRAN VE TAMAMEN DOKUNMATİKTİR KENDİ UPLUADIM
-ben bu telefonu alalı 7 ay oldu ve bu zamana kadar herşeyi denedim son olarak olan birşeyi düzenledim yaptım isterseniz normal 2.31 kurun video izlenmez ama benım programı kurun video izlenir üstelik ikiside 2.31 sürüm iken fark bu :=)
Dipnot:GT-5603 KULLANICILARI KESİNLİKLE UMUTSUZLUĞA KAPILIP İZLENMEZ DEMEYİN 1000%1000 VİDEO İZLENİYOR.....

Arkadaşlar Bu LİNKLER YENİLENMİŞTİR YENİLENME TARİHİ
2 HAZİRAN 2011 11:40'dır Eski Güncelleme Değil rahat rahat bol bol indirin siz benden umudu kesmişken ben sizi gördüm ve 10 tane yeni link ekledim güle güle kullanın bir teşekkürü çok görmeyin

1-)
2-)
3-)
4-)
5-)
6-)
7-)
8-)
9-)
10-)
Çabuk bitiyor..teşekkürlerinizi esirgemeyim emeğe saygı..

Hadi HAYIRLI olsun gereksiz yorum yapma gereği duyanlar Kendine ayrıca konu açıp orada düsüncelerini dile getirebilirler ßen baştan söyleyimde polemik olmasın....:megafon::oke:

--------------- Ekleme ---------------

[sıze=4]ayrıca arkadaşlar bir ekbilgi vermek istedim sadece samsng gt-5603 yazdım ama bu uygulamayı kaldırabilen bütün telefonlar için de geçerlidir....[/sıze]

Konuyu güncel tutalım...arkadaşlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

• Beğen
Tepkiler: ordulu_mucit, welatoom, JavaStar ve 5 diğerleri

free

free

Üye
Montede deneyip yorum yazarim.opera minide de böyle bir imkan yok mu acaba

resat-19

resat-19

Üye
    Konu Sahibi
uğraşılırsa olur ama emın ol bu daha hızlı ve 0 problem

uğraşılırsa olur ama emın ol bu daha iyi 0 problem

uğraşılırsa olur ama emın ol bu daha iyi 0 problem

yalban

Üye
nasıl atacam bunu telefona anlatabilirmisin

kardeş biraz acele edermisin okuldayım sürem bitmek üzere

baranselona

baranselona

Üye
Montede deneyip yorum yazarim.opera minide de böyle bir imkan yok mu acaba

seni bekliyorum usta olursa bende yüklücem eğer faceden video izlenirse monteden çok iyi olur :oke:

resat-19

resat-19

Üye
    Konu Sahibi
seni bekliyorum usta olursa bende yüklücem eğer faceden video izlenirse monteden çok iyi olur :oke:

Kardeş sen dene ben sana garantisini veriyorum ama ilk başta biraz bekletebilir

nasıl atacam bunu telefona anlatabilirmisin

kardeş biraz acele edermisin okuldayım sürem bitmek üzere

Usb kablon varsa telefonu bağla pcye at yada kart okuyucun varsa hafıza kartını tak at çok basit

baranselona

baranselona

Üye
kardeş netim yok yarın deneyecem de yinede emin olalım boş yere turkcell e para vermeyelim ben gnc trkcll oldgm için 1 lira alıyo 50 mb günlük onun için boş yere paralarımız gitmesin:hmmm

resat-19

resat-19

Üye
    Konu Sahibi
kardeş netim yok yarın deneyecem de yinede emin olalım boş yere turkcell e para vermeyelim ben gnc trkcll oldgm için 1 lira alıyo 50 mb günlük onun için boş yere paralarımız gitmesin:hmmm

Üstte yazdıklarımı dikkate al sorunsuz çalısır olmasa bende olmazdı garantili program Gel xd

baranselona

baranselona

Üye
:) tmm saol

berkay_zm

berkay_zm

Üye
arkadaşta da aynı sorun vr

eRo24

Üye
dostum link uçmuş yenilersen seviniriz...

karizma927

karizma927

Üye
samsung star da çalışır mı acaba kardeş bi söylersen !!

free

free

Üye
reşat 19 diğer bolt 2.31 konusundaki linkler bunlar ..

resat-19

resat-19

Üye
    Konu Sahibi
samsung star da çalışır mı acaba kardeş bi söylersen !!
sorunsuz çalışır kardeşim

Linki yeniledim unutmayınki bu normal 2.31 versiyon değil onda video izlenmiyor buda 2.31 ama düzenleme yaptım karsıtırmayınız güncelleme yapmayınız...

dostum link uçmuş yenilersen seviniriz...

Kardeşim linki yeniledim daha birkaç saat önce koymama rağmen link uçmuş :D

reşat 19 diğer bolt 2.31 konusundaki linkler bunlar ..

Saol kardeşim yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkürler...
Önceki Konumdaki bolt ile aynı versiyon (2.31) ama bunun flash özelliği daha güçlü uygulamayı kaldıran bütün tellerde video izlenebiliyor..:P:

M3L!H

M3L!H

Üye
Rapidshare'da " 10 Time Reached" hatası veriyor...

resat-19

resat-19

Üye
    Konu Sahibi
Size bir kaç link daha vereyim her ihtimale karşı;
1-)
2-)
3-)
4-)
5-)
Çabuk bitiyor..teşekkürlerinizi esirgemeyim emeğe saygı..:sarıl:

free