Samsung Galaxy W Gt-i8150 Cm7 Unoffical(build 3)

Sponsorlu Bağlantılar

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W Gt-i8150 Cm7 Unoffical(build 3)

Çalışanlar:

• Arama ve Mesajlaşma
  • Sesler
  • Bluetooth
  • GPS
  • Pusula
  • Yakınlık Sensörü
  • USB Depolama
  • Mobil Data Bağlantısı
  • Fotoğraf Çekme
  • Video Çekme(Harici Kamera Uygulamalarıyla)
  • USB Tethering

Çalışmayanlar:
  • FM Radio

Ekran Görüntüleri:

İndirme Linkleri:

4/8/2012: CM7 Build3:

-Kernel değiştirildi
-Bazı uygulamalar güncellendi
-Yeni açılış ekranı eklendi.
-Bazı hatalar düzeltildi

CM7:
Gapps:

24/7/2012: CM7 Build2:
-Buglar düzeltildi
-Kamera çalışıyor
-Overclock destekli(Cihazınızın hasar görmemesi için 1.4ghz veya daha düşük olarak kullanmanız tavsiye edilir.)

CM7:
Gapps:

23/7/2012 CM7 Build1:

CM7:
Gapps:

Nasıl Yüklenir:

1.İndirdiğiniz CM7 ve Gapps dosyalarını sdcardınıza atın.
2.Recovery moda geçin(CWM Kullanın)
3.Wipe data ve wipe cache ile telefonunuzdaki verileri silin.
4.İnstall zip from sd card ile önce cm7 romunu sonra gappsi yükleyin.
5.Telefonunuzu reboot edin ve açılmasını bekleyin.

Orjinal Konu:

• Beğen
Tepkiler: bertinos

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

gokhantr35

Üye
wifi calismadiktan sobra kamera calissa nolacak

bertinos

bertinos

Üye
Ellerine sağlık :tşk: ama wifi çalışmıyorsa kimse yüklemez bu romu bence sadece evinde wifi olmayanlar yükler :)

samoçam

Üye
Türkçemi ve wifi için bir fix çıkarılcakmı

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Wifi çalışsaydı iyi olacaktı .. :aman2:

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
wifi problemi düzeltildi konuyu şimdi güncelliyorum türkçe dil mevcut

KELGER

KELGER

Üye
ya arkadaşlar wildfire s de cm7 de bile çalışmayan birşey yok koskoca galaxy w de nasıl var anlamadım.
İnşallah yarın wildfire s yi eve bırakıp galaxy w alacam da ondan.

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar wildfire s de cm7 de bile çalışmayan birşey yok koskoca galaxy w de nasıl var anlamadım.
İnşallah yarın wildfire s yi eve bırakıp galaxy w alacam da ondan.

wildfire s ve galaxy w birbirinden donanım olarak farklı cihazlar romlar açısından ikisini bir tutamazsın donanım driverları çok farklı ve cyanogen ekibi galaxy w ya henüz resmi destek vermiyor yani cyanogen kaynağı için herşey 0 dan oluşturuluyor.wildfire s galaxy w ya göre daha eski bir cihaz olduğu için bütün sorunlar halledemiş olabilir.Ama eminim birçok cyanogen desteği alan cihaz bu tür aşamalardan geçti.

KELGER

KELGER

Üye
Cm7 şu an wildfire s de sorunsuz çalışıyor.
Cm9 ise sadece kamera nın Video bölümü çalışmıyor. Onuda yakında hallederler.
Ben yarın galaxy w ye geçecem onada cm9 çıkarırlarsa iyi olur.

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Cm7 şu an wildfire s de sorunsuz çalışıyor.
Cm9 ise sadece kamera nın Video bölümü çalışmıyor. Onuda yakında hallederler.
Ben yarın galaxy w ye geçecem onada cm9 çıkarırlarsa iyi olur.

Forumda bir cm9 romu paylaşımım mevcut sorunları kamera fmradio ve usb modem özelliğinin kullanılamaması.Buradan ulaşabilirsin.

nsren

nsren

Üye
YÜKLEDİM. sorun yok demek isterdim ama var. ekran kaydırması çok kötü durumda. ekran kartı olmayan bilgisayar gibi oluyor.görüntü kırılıyor kaydırma esnasında:hmmm

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
YÜKLEDİM. sorun yok demek isterdim ama var. ekran kaydırması çok kötü durumda. ekran kartı olmayan bilgisayar gibi oluyor.görüntü kırılıyor kaydırma esnasında:hmmm

Açıkçası bende cm7 romundan pek memnun kalmadım stabilite açısından oldukça sorunlu.Ancak cm7 gingerbeard üzerine kurulu olduğu için hataların ve eksiklerin cm9 a göre daha çabuk halledileceğine inanıyorum.

nsren

nsren

Üye
inşallah. senden cm9 hakkında gelişmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. çünkü o çok mükemmle. o iki nhata olmasa tamam. kamera nasıl olsa haladilir.birde şunu soracagım bu modda verdigin gappa dosyasını cm9 ile kulanmak mümkün olur mu. cünkü bu modda google play çalışıyor. yani özetle bunun gapps klasörünü cm9 ile aynı anda falşlasak olur mu. sanırım diğer gapps da sorun var.

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
inşallah. senden cm9 hakkında gelişmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. çünkü o çok mükemmle. o iki nhata olmasa tamam. kamera nasıl olsa haladilir.birde şunu soracagım bu modda verdigin gappa dosyasını cm9 ile kulanmak mümkün olur mu. cünkü bu modda google play çalışıyor. yani özetle bunun gapps klasörünü cm9 ile aynı anda falşlasak olur mu. sanırım diğer gapps da sorun var.

gapps sadece google uygulama paketi olduğu için sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum ancak bunu denemedim.Büyük ihtimalle android 4.0 ile uyum sorunu yapabilir çünkü bu konudaki gapps paketi cm7 için hazırlanmış

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Sürüm Eklendi.

KELGER

KELGER

Üye
ben galaxy w ye cm7 kurmamki cm7 kullanacak olsam wildfire s de kalırdım hemde on da hiç hatasız çalışıyordu.
Benim için önemli olan hatasız Cm9 un çıkması

lazye

lazye

Üye
bri bna anlatması lazm nasl yaplyo dye ama detaylı ve cok anlaşılır biçimde =)

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
bri bna anlatması lazm nasl yaplyo dye ama detaylı ve cok anlaşılır biçimde =)

Bir onceki mesajimda verdiğim linke tiklayarak cm9 konusuna gidiniz ve cm9 romunu yukleyiniz.Konu güncel değildir.Sorunlar icin patch yada yeni surum yayınlamayacaktir.

Üst Alt