Samsung Galaxy Grand Neo (GT-I9060) CyanogenMod (CM) 11 Kitkat Rom

Sponsorlu Bağlantılar

smartmanager51

Üye
ben tele bunu yükledim fakat sim kart okumadı pin kodu gir ekranı geliyor pini giriyorum yeniden başlat diyor yeniden başlat kısmında da geçerli bir sim kart yerleştirilmiş olarak yeniden başlatılana kadar mobil ağ kullanılmayacak diyor nasıl çözerim bunu lütfen yardımcı olursanız sevinirim
ben tele bunu yükledim fakat sim kart okumadı pin kodu gir ekranı geliyor pini giriyorum yeniden başlat diyor yeniden başlat kısmında da geçerli bir sim kart yerleştirilmiş olarak yeniden başlatılana kadar mobil ağ kullanılmayacak diyor nasıl çözerim bunu lütfen yardımcı olursanız sevinirim

ekindural

Üye
bendeki telefon gt-i9060i recoveryi twrpda cwm de girmiyo basılı tutunca hiç bir tepki vermiyo aynızamanda normalde açamıyom bırakınca sadece pili çıkartıp takınca normal açmama izin veriyo
nasıl açabilirim?

atak24

atak24

Üye
Kardeşim odinden stock rom yüklemen lazım yanlış twrpyi yüklemişsin

Slaughter61

Üye
şarz sorunu derken bu sorunu biraz açıklayabilir misinz ?

veysi62

Üye
evet stock rom yapdim telefon eskisi gibi oldum bu cyanogenmod unnofical sürümmüş unoffical sürümler cyanogenmod tarafından hazırlanmayan kullanicilarin portladigi romlardır böyle hatalar olması çok normal hatalarla dolu mesela ses çıkmıyor muzik dinlesen kimi arasan ses yok kendi kendine yeninden başlıyor kamerası bozuk flash ışık yok çok kasıyor ve.b hepsini saymaya zaman yetmez kısacası Samsung Grand Neo i9060 için hiç bir rom yok lütfen bu konu kalksın kimse benim gibi zarar görmesin
merhaba ,
ben de bu romu yükledim ve pişman oldum. ama stock roma dönemiyorum. telefon download mod da açılmıyor. siz nasıl yaptınız yardımcı olabilir misiniz.
teşekkürler.

Galmahar1

Üye
Telefonum bootlader da kalmaya başladı yanlışlıkla hafıza ve os'u sildim napabilirim yardım eder misiniz

Üst Alt