Samsung galaxy s4 menü geçişlerinde takılmalar

Sponsorlu Bağlantılar

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s4 menü geçişlerinde takılmalar
Yaklaşık 3 hafta önce Avea'dan s4 aldım. Telefonumda hiç bir sorun yok ama menü geçişlerinde nadiren de olsa takılmalar yaşanıyor. Apex Launcher yükledim takılmalar azaldı ama bazen oluyor. Size sorum aranızda s3 yada s4 kullanan varmı? Bu durum sizdede oluyor mu? Dahada önemlisi iphone kullananlarda takılma oluyor mu?

• Beğen
Tepkiler: muratvemine

muratvemine

muratvemine

Üye
2 bin tl ver menü geçişleri kassın o da güzel samsung.:kotu:

romaryu

Üye
Samsung'un bugüne kadar yaptığı en iyi telefon Note2 gayet seri ve takılma yok onunda ppi değeri düşük

• Beğen
Tepkiler: omeremre23
gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
Bende s4 kullanıyorum oyle bariz takilma degil ama yazılımsal bir sorun var galiba

• Beğen
Tepkiler: omeremre23
Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Guncelliycez duzelcekk :) inancimizi yitirmeyekk :)

Artles

Artles

Üye
O donanımlı bir cihazin takilma yapmasi imkansiz. Yazilimsal bir sorundur 4.2.2 ile muhtemelen düzelir.

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
cortex47

cortex47

Üye
Samsung'un bugüne kadar yaptığı en iyi telefon Note2 gayet seri ve takılma yok onunda ppi değeri düşük

muhtemelen ondan dolayı takılma yok. her ne kadar güçlü 4 çekirdeğe sahip olsa da s4, fullhd ekranı çalıştırmak kolay olmasa gerek.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
aleranol

aleranol

Üye
Yazılımsal bir sorun mevcut. Yani normal.

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme ile düzelir diyorsunuz yani?

furkann20

furkann20

Üye
arka planda çok program bırakırsan 1.7 gb ram'in 1.5'u dolar ve güç tasarruf modunu da aktif etmişsen kasabilir biraz..

bende s3 kullanıcısıyım 4.2.2 bekliyoruz hala gelmedi, ara sıra kasılmalar olmuyor değil..

hep yeni güncellemeyle adam olmasını bekleriz zaten... hep bi sonraki güncellemeden medet umarız..

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
arka planda çok program bırakırsan 1.7 gb ram'in 1.5'u dolar ve güç tasarruf modunu da aktif etmişsen kasabilir biraz..

bende s3 kullanıcısıyım 4.2.2 bekliyoruz hala gelmedi, ara sıra kasılmalar olmuyor değil..

hep yeni güncellemeyle adam olmasını bekleriz zaten... hep bi sonraki güncellemeden medet umarız..

böyle şeyler normaldir arkadaşlar takılmayın fazla derim çünkü her güzelin mutlaka bir kusuru var :)

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Öyle ama telefona 2400 verince insan kusursuz olsun istiyor tabi :)

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
bende s4 kullanıyorum ama ben gram takılma yok yalanda yok

ANIL

ANIL

Admin
Geçişlerde kasılma yaşamadım ben. Telefonu uzun süre kapatmadan kullanıyorsanız ramden dolayı kasılmalar olabilir. Yeni güncelleme bazı ülkelerde kullanıma sunulda yakında Türkiye için indirilebilir durumda olacaktır. Güncelleme ile arayüz daha akıcı hale gelecek :oke:

furkann20

furkann20

Üye
Geçişlerde kasılma yaşamadım ben. Telefonu uzun süre kapatmadan kullanıyorsanız ramden dolayı kasılmalar olabilir. Yeni güncelleme bazı ülkelerde kullanıma sunulda yakında Türkiye için indirilebilir durumda olacaktır. Güncelleme ile arayüz daha akıcı hale gelecek :oke:

ah güzel kardeşim keşke dediğin gibi olsa; telefon açıldıktan 15 dakika sonra yine aynı miktar ram kullanımına ulaşıyor :)

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum güç tasarruf modunda değil, kullanılan ram 1,27GB/1,82GB Apex launcher yüklü, kullanan bilir apex Touchwiz'den daha hızlı, aslına bakarsak birazda ben takıyorum, kasılma olayı telefonu açıp menüde gezinirken olmuyor. Misal oyunda işlemciler ısındıktan sonra menüye dönünce hemen geçiş hızını test ediyorum ve olursa belki bu şekilde kasılma olabiliyor oda bazen.

TheCower

TheCower

Üye
İşlemci atlamalarında problem yaşıyor ilk güncelleme ile duzeltilir.

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Benim asıl sorum şu; aranızda iphone kullanan var mı? Bazı forumlarda iphone'nun menü geçişlerinde hiç takılmadığı söyleniyor doğru mu? Yoksa ondada oyundan çıktıktan sonra bazen menü geçişlerinde ufak tefek kasma olabilir mi?

Üst Alt