samsung galaxy s4 GT-I9500 fotoğraf sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s4 GT-I9500 fotoğraf sorunu
arkadaşlar telefon samsung galaxy s4 gt-i9500 telefona canon fotoğraf makinesi ile çektiğim fotoları telefonuma atıyorum fakat görüntüyü yakınlaştırdığımda netleşmiyor iphone 6 ya attığımda net görünğyorlar bu sorun kamera ile çekiğim fotoğraflarda da oluşuyor telefonu sıfırladım ancak aynı sorun devam ediyor neyden olabilir
telefon sürümü 5.0.1 yüklü

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normal Bişeymiş Gibi Görünüyor.Bazı Telefonlar Çok Zoom Yapmaz Yapsana Netlemez Başka Program Dene Mağazadan.Belki Onlar Yakınlaştırır.

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Normal Bişeymiş Gibi Görünüyor.Bazı Telefonlar Çok Zoom Yapmaz Yapsana Netlemez Başka Program Dene Mağazadan.Belki Onlar Yakınlaştırır.

Galeriden mi kaynaklanıyor diyorsunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Galeriden mi kaynaklanıyor diyorsunuz?

Mesela Nokia 808de Düşük Mplik Resimlere Atıyorum 1 Mplik Bir Resme Zoom Yapamıyordunuz Cihaz Yaptırmıyordu.Min 4 5 Mp lik Resimleri Yakınlaştırıyodu.1 Mplık Resimler İçin Program Kullanmak Zorunda Kalıyordum.

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Mesela Nokia 808de Düşük Mplik Resimlere Atıyorum 1 Mplik Bir Resme Zoom Yapamıyordunuz Cihaz Yaptırmıyordu.Min 4 5 Mp lik Resimleri Yakınlaştırıyodu.1 Mplık Resimler İçin Program Kullanmak Zorunda Kalıyordum.

Hayır kardeş olayı anlamadınız sanırım. Fotoğrafları başka telefona attığımda çok net ancak bu telefona attığımda duvar kağıdı falan yaptığımda netleşmiyor bulanık oluyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hayır kardeş olayı anlamadınız sanırım. Fotoğrafları başka telefona attığımda çok net ancak bu telefona attığımda duvar kağıdı falan yaptığımda netleşmiyor bulanık oluyor

Peki Orjinal Boyutmu? Whatsappdan Filanmı Atıyorsun Orjinalını At Birde Orjinalını PCde Paintte Aç Yeniden Boyutlandır 2 3 Mplik Bir Resim Yap Tele Atıp Dene Birde Öyle

escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Peki Orjinal Boyutmu? Whatsappdan Filanmı Atıyorsun Orjinalını At Birde Orjinalını PCde Paintte Aç Yeniden Boyutlandır 2 3 Mplik Bir Resim Yap Tele Atıp Dene Birde Öyle

Hocam orijinal boyut canon makine ile çekilmiş 4.5 mb boyutunda atıyorum bilgisayardan usb kablo ile ama sonuç aynı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam orijinal boyut canon makine ile çekilmiş 4.5 mb boyutunda atıyorum bilgisayardan usb kablo ile ama sonuç aynı

İşte S4 Zoom Layarak Alıyordur Resmi.Bende Sana Diyorumki O Resmi Paintte Aç Yeniden Boyutlarıp Mpsini Düşür Kaydet Öyle At Dene Telde

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 de son güncellemeden sonra galeri de bu sorun çıktı. Play store dan başla galeri uygulaması indirip kullanabilirsiniz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangisini tavsiye ediyorsunuz

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
escape72

escape72

Üye
    Konu Sahibi
Şuna bir göz atın: "QuickPic Gallery"

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah kardeş bu uygulamada net oluyor fakat aynı fotoğrafı duvar kağıdı yapınca bulanık oluyor peki biz eski sürüme nasıl dönebiliriz?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Bende de aynı sorun vardı ve çok can sıkıcı bi hal almıştı.sammobile üzerinden rus romu çaktım ardından da root yaptım sıfır hata kullanıyorum

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Sammobileden s4 diye arat. En üstteki rus romu

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Wallaha kardeş ben memnunum.herşeyile çok iyi. Samsungun o hediye programlarıda yok.temiz sade rom

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Dene derim

Üst Alt