Samsung Galaxy S5, kısa pil ömrü.

Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S5 aldım geçen ay. Telefon hem android sürümü hem işlemci hem ekran olarak her isteğimi fazlasıyla karşıladı. Ancak 2. el aldığım için beraberinde sorunda getirdi. Ekranı çıkık olarak geldi, yapıştırttım. Titreşim aygıtı bozuk. Şarj yuvası kapağı kırık. Doğal olarak bataryasıda çok hızlı boşalıyor. 2. el telefon alırken bunları bekliyor muydum bekliyordum ekranının çıkık olması dışında. Fakat bataryasının çabuk bitmesinden çok korkuyordum ve korktuğum oldu. Oyun oynarken yaklaşık 1,5 saatte %70 şarj kaybediyor. Oyun dışında ise bu süre 2-2,5 saate çıkıyor. Gözümü her şarj göstergesine çevirdiğimde %1 azalmış olması beni çok üzüyor. Batarya değiştirme durumumda yok. Pil ömrünü arttırmak için veya dahada kötüye gitmesini engellemek için tavsiyelerinizi bekliyorum...
Mesaj birleştirildi:

Dipnot: Şarjı hızlı bittiği kadarda hızlı şarj oluyor.
Mesaj birleştirildi:

Sd kart yuvasının bozuk olması, hapörlörlerin eskimiş olması gibi sorunlarıda var. Neyseki sensörlerde ve iç donanımında bir sıkıntı yok.
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt