SAMSUNG Galaxy S3 Mini İçin Sorularım Var Ve 3400 mAH 3 kat fazla giden Batarya

Sponsorlu Bağlantılar

hasanistan

hasanistan

Üye
sen durup dururken niye parlıyosun ki şimdi? Her şeyi doğru biliceksin diye bir kural yok sonuçta. Bunu da yanlış biliyormuşsun demek ki. Samsung neden daha fazlasını yapmıyor? Çünkü daha sıkışık mAh değerleri demek daha çok masraf demek. Adam neden uğraşsın ki bununla? Bataryanın şarj kapasitesini telefonla nasıl bağdaştırdın onu anlamadım. Ayriyetten samsung son zamanlarda (s3 le başladı bu olay) yapabildiğinin en iyi bataryayı yaptı. İnce bir bataryaya 2100 mAh sığdırdı. Yan sanayi ürünlerine bile baksan gerçekten yazanlar en fazla 2300 e kadar çıkabildi. Yani senin dediğin gibi telefonun kapasitesi değil sadece yer sıkıntı. Ki samsung yeni 3000 küsür mAh lik batarya çıkardı s3 e. Ama arka kapağı değiştirerek anca kullanılıyor. Oradan görebilirsin yanıldığını...
ben hala görüşümün arkasında duruyorum her telefonun kendi orjinal bataryasının bir mAh değeri vardır ve desteklediği kadar da mAh değeri vardır ben diyorum ki maximum xxx mAh destekler s3 mini ama sen diyorsun ki koskoca aküyü bağlasak onu bile çalıştırır
sana şöyle açıklıyayım bir samsung star max 8 gb hafıza kartını destekler ama sen samsung star a 16 gb lik hafıza kartını takarsan telefon çöker telefonu tasarlayanlar 8 gb ta kadar çökmemesini test etmişler ki bunu söylüyorlar sen 32 gb sd kart kapasiteli bir telefona 64 gb sd kart takarsan o telefon çöker hem ben kimseye durduk yere parlamadım

- - - Eklendi - - -

Dostum kullanmadım ama bir sorun çıkacağını sanmıyorum ... Dediğin ürünleri inceledim Siyah kapaklı ürün 89 tl ye olan Orjinal ürün ve kapaklı :oke: Beyazında orjinali var sanırım 10 Tl fazla ver Orjinal al derim Bir sorun olmaz olsa Samsung kendisi üretmiş yani orjinal ürün ve 2 yıl Başarı elektronik garantisi var beyaz modelindede alabilirsin yani sorun çıkmaz:oke: Memnunda kalırsın bizimkiler için daha samsung orijinal batarya çıkartmadı çıksın beklemeden alıcam bende :D
ben hala görüşümün arkasında duruyorum her telefonun kendi orjinal bataryasının bir mAh değeri vardır ve desteklediği kadar da mAh değeri vardır ben diyorum ki maximum xxx mAh destekler s3 mini ama sen diyorsun ki koskoca aküyü bağlasak onu bile çalıştırır
sana şöyle açıklıyayım bir samsung star max 8 gb hafıza kartını destekler ama sen samsung star a 16 gb lik hafıza kartını takarsan telefon çöker telefonu tasarlayanlar 8 gb ta kadar çökmemesini test etmişler ki bunu söylüyorlar sen 32 gb sd kart kapasiteli bir telefona 64 gb sd kart takarsan o telefon çöker hem ben kimseye durduk yere parlamadım

cardanadam

cardanadam

Üye
Dostum kullanmadım ama bir sorun çıkacağını sanmıyorum ... Dediğin ürünleri inceledim Siyah kapaklı ürün 89 tl ye olan Orjinal ürün ve kapaklı :oke: Beyazında orjinali var sanırım 10 Tl fazla ver Orjinal al derim Bir sorun olmaz olsa Samsung kendisi üretmiş yani orjinal ürün ve 2 yıl Başarı elektronik garantisi var beyaz modelindede alabilirsin yani sorun çıkmaz:oke: Memnunda kalırsın bizimkiler için daha samsung orijinal batarya çıkartmadı çıksın beklemeden alıcam bende :D

eyvallah allah razı olsun birde 79.90 a buldum oda orjinal siyah kapaklı onumu alsam acaba oda başarı garantisinde

furkey

Üye

- - - Eklendi - - -

Yazılımsal birsey ile fiziksel bir bileşeni karıştırma lütfen. O zaman samsung kendi eliyle nasıl yüksek kapasiteli bataryayi çıkardı? Ve bende önceden HTC sensation vardı ve aynı boyuttaki batarya daha geniş kapasiteli olarak aldım ve gayet de orijinal bataryadan performanslıydi. Bu sadece fiziksel bir sınır. Şehir elektriginden (düz mantıkla düşünecek olursan hidroelektrik santralden) enerji cekebiliyorsan her türlü güç kaynağından çekebilirsin. Mantık bu yani

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi

eyvallah allah razı olsun birde 79.90 a buldum oda orjinal siyah kapaklı onumu alsam acaba oda başarı garantisinde

Dostum garantili ve faturalı ise al derim :oke: Ama yinede dikkat et 10 Tl için garantisiz faturasız bir ürün alma telefonunda bir problem çıkarsa faturalı olduktan sonra hakkını ararsın :oke:

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Adamlar 3600 mAh Bataryayı bile çıkartmışlar yav :D Hemde 14 dolar sadece :D Alsammıki acaba :D

cardanadam

cardanadam

Üye
Dostum garantili ve faturalı ise al derim :oke: Ama yinede dikkat et 10 Tl için garantisiz faturasız bir ürün alma telefonunda bir problem çıkarsa faturalı olduktan sonra hakkını ararsın :oke:

teşekkür ederim

- - - Eklendi - - -

Adamlar 3600 mAh Bataryayı bile çıkartmışlar yav :D Hemde 14 dolar sadece :D Alsammıki acaba :D

o bataryanin s2 için olanını buldum ama ne garanti var nede bir güvence resimlerinde sanki merdiven altında üretilmiş gibi görünüyor

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi

teşekkür ederim

- - - Eklendi - - -

o bataryanin s2 için olanını buldum ama ne garanti var nede bir güvence resimlerinde sanki merdiven altında üretilmiş gibi görünüyor

Aynen dostum sanki sahte çin malı üretim gibi duruyor :D Bir arka kapak yapmış adamlar telefonun kalınlığı 3 katına cıkıcak resmen :D Kesin almaya karar verirsem 30-40 tl fazla veririm Türk sitelerinden fatıralı garantili alırım:oke:

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Sorularım hala güncel ve cevaplanmadı yardımcı olursanız sevinirim Hala telefonuma sadece 1 oyun yükleyebildim hafıza doldu hafıza kartına atamıyorum lütfen yardımcı olun:megafon:

yuxexexy

yuxexexy

Üye
3400mah yaklaşık telefon kadar daha Kalınlık olacağından yeni kapak lazım. Bence hiç bozma

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Güncelll

asedas

Üye
Batarya kapasitesi ile telefonun desteklemesi arasında bir bağlantı yok. Sanirim sen aynı genişlikteki sigdirilabilecek batarya hücresi sayısı. Daha geniş bir kapakla akü bile baglayabilirsin :)
bunu neye dayanarak söylüyorsun hiç denenmişmi sonra telefonu yakmayalım bence yanımızda yedek batarya taşımak en mantıklısı olur bence

furkey

Üye
bunu neye dayanarak söylüyorsun hiç denenmişmi sonra telefonu yakmayalım bence yanımızda yedek batarya taşımak en mantıklısı olur bence

telefonu ilk aldığında 8 saat şarj etmesi gerektiğine inanan bir milletiz ondan inanmazsan saçlamam Ama ne ben seni uzun uzun teknik terimlere boğayım ne sen beni yor

hasim38

hasim38

Üye
Kardeşim 4.1.2 zaten var ben onu kullanıyorum

Üst Alt