Samsung Galaxy J5 Prime Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy J5 Prime Root Atma ve TWRP Yükleme
Şuanda ülkemizde 1000 Türk Lirası civarında bir fiyat ile satışta olan Galaxy J5 Prime düşük donanım özellikleri sunmasına karşın uygun fiyat etiketi ile birçok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Eğer sizde Galaxy J5 Prime kullanıyorsanız ve root atarak daha fazla özelliğe erişim sağlamak istiyorsanız bu konuda sizler için hazırladığım Galaxy J5 Prime root atma ve Galaxy J5 Prime twrp yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Bu işlemlerin cihazınızı garanti dışı bırakacağını unutmamanız gerekiyor. Diğer taraftan herhangi bir sorundan dolayı telefonunuza zarar gelirse ben veya maxicep.com sorumlu değildir. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki dosyaların yedeğini almayı unutmayın. tıklayarak odin programını bilgisayarınıza yükleyin.

Samsung Galaxy J5 Prime TWRP Yükleme

tıklayın ve Galaxy J5 Prime twrp dosyasını indirerek bir klasör içerisine atın. Sonra telefonunuzun ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarasına 6-7 defa üst üste basın. Geliştirici seçenekleri menüsüne girerek usb hata ayıklama ve oem kilit açma özelliklerini aktif hale getirin. Telefonunuzu tamamen kapatın. Ses kısma + güç + home bu üç tuşa basılı tutarak telefonu download moduna alın. Uyarı gelirse ses açma tuşuna basın. Sonra kabloyla bilgisayara bağlayın. Odin programını çalıştırın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz TWRP dosyasını seçin ve yükleyin. Star butonuna basarak yüklemeyi başlatın. Yüklemenin ardından telefonunuzu yeniden başlatın ve recovery menüsüne girin. Galaxy J5 Prime twrp yükleme işlemi başarıyla bitmiştir.

Samsung Galaxy J5 Prime Root Atma

Öncelikle Galaxy J5 Prime root dosyasını tıklayarak indirin ve telefonunuzun hafızasına atın. Sonrasında telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + güç + home bu üç tuşa basılı tutarak recovery modunu açın. Yükle kısmına girerek magisk 19.1 dosyasını seçin ve yükleyin. Yükleme işlemi bittikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Galaxy J5 Prime root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: erik80 ve fatihmenteş


fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Emeğine sağlık 😊
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Direniş23

Üye
twrp oldu ancak magic olmadı neden acaba
 


Üst Alt