S4 MİNİ KİTKAT GÜNCELLEMELERİ BAŞLADI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertekin34

mertekin34

Üye
    Konu Sahibi
S4 MİNİ KİTKAT GÜNCELLEMELERİ BAŞLADI
Android 4.4.2 KitKat güncellemesini uzun bir süredir kullanıcılarla buluşturan Samsung bu defa geçtiğimiz yıl duyurduğu Galaxy S4 mini’yi güncelleme kapsamına dahil etti. SamMobile sitesinde yer alan habere göre Hollanda’da Galaxy S4 mini LTE Black Edition (GT-9195) kullanıcıları Kies ve OTA (şebeke) üzerinden Android 4.4.2 güncellemesini almayabaşladı. Güncellemenin kısa süre içerisinde tüm Avrupa’da orijinal Galaxy S4 mini’yi de kapsayacak şekilde yayılması bekleniyor.

Önemli bir performans artışı, stabil bir arayüz, pil ömründe verimlilik, beyaz durum çubuğu simgeleri, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranda tam ekran müzik çalar uygulaması, kablosuz yazıcı desteği ve gelişmiş RAM kullanımı gibi önemli yenilikleri içeren güncelleme ülkemiz için de yayınlandığı takdirde gerekli bilgilendirmeyi yine yapacağız.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
İnşallah en kısa zamanda verir güncellemeyi

• Beğen
Tepkiler: mertekin34
mertekin34

mertekin34

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Mustafa-26
nanotex

nanotex

Üye
Bunu okumadan önce güncellemeleri kontrol ettim, sunucuya bağlanıyor derken pencere kapandı yeni bir pop-up açıldı heyecen yaptım ama sonuç yine aynı :D

mertekin34

mertekin34

Üye
    Konu Sahibi
Bunu okumadan önce güncellemeleri kontrol ettim, sunucuya bağlanıyor derken pencere kapandı yeni bir pop-up açıldı heyecen yaptım ama sonuç yine aynı :D

1 haftaya gelir kardeşim :D

reflex

reflex

Üye
1 haftamı? Güldürmeyin beni 2 haftadan aşağı deyil daha 9190 için güncelleme başlamadı bile ayriyetten xda da yükleyenler var antutu skoru 22000 performansı iyi artmışAma çıkarsa başka bi ülke için odinden direk kurucam mediafire a upload ederim atarım buraya

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Buradan devam edelim : locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt