S4 mini ROM hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

yigitaga32

yigitaga32

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini ROM hakkında
EDİT:

Arkadaşlar bir arkadaşımdan rica etmiştim yanlış anlamış şimdi tam olayı anlatayım ben başlığı düzenlerseniz sevinirim

geçen hafta samsung s4 mini gt-ı9190 telefonuma öylesine bir güncelleme denetimi yaptırayım dedim 4.4.2 kitkat çıkmış onu buldu bende iyi bir şeydir diye yükledim ancak daha sonra müzikçalarda sorun telefonda donma meydana geldi vb.sebeblerden eski sürüme geri dönmek istiyorum buna sanırım "downgrade" deniyor her neyse internetten biraz baktım ve odin 3.10.7 ile sammobile'den telefona uyumlu 4.2.2 firmware indirdim ilk seferimde adını hatırlayamadığım bir hata ile karşılaştım .....2 .....1 şeklinde bir şey idi daha sonra 4.4.2 firmware indirdim hani hiç yoktan telefon öyle kalmasın bunu kullanayım diye ancak gerçekten eski sürüme geri dönmek istiyorum bu sefer farklı tarihli bir başka 4.2.2 indirdim onu denedim onda ise image size too large denilen hata ile karşılaştım (ss atacağım birazdan)
bir yerde eski sürüme dönmek için telefonunuzun rootlu olması lazım diyordu bu şart mı? benim telefon aldığım günki gibi ne custom ne de stock rom kurmadım.
Şimdiden teşekkürler

edit2: ekran görüntüleri

kurulum sonrası

odin(seçenekler autoreboot ve f.r
eset time açık)

Son düzenleme:
yigitaga32

yigitaga32

Üye
    Konu Sahibi
Hort yardım edebilecek arkadaşlar lütfen

Üst Alt