Samsung'un Android 4.4.3 ve 4.4.4 güncellemeleri hakkında yeni bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ne o zaman? :hmmm

reflex

reflex

Üye
Arkadaşlar şuna boş güncelleme demeyin ya adamlar güncellemeyi sadece google in kapattığı açıkları kapamak için değil kendi hata ve vs.. lerini kapamak icin kullaniyo ayrica s3 mini enteresan bisi olmus o aradaBakarsin yeni arayuzu verirler ne dersiniz bu konuda?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S3 mini guncelleme almaz s5 mini cikti zaten.Ve listede S3 olmayip S3 mininin olmasi ayri bi dalga konusu

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve The Shadow
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sammobile a bakın en kolayı

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
LG G2 ye nasil olmaz hayret LGnin bir el atmasi gerek bu duruma

MaxipmaN

Üye
s3 mini amerika versiyonudur buraya gelmez,note2 4.4.2yi mega ve s4 miniden rahat 2 ay önce aldı adı geçmemiş yine sürüm atlaması mı olacak acaba destek bitecek 4.4.4e geçse uzatırlar mı acaba s4mini mega alıp note2 almazsa fena olur :bann:biraz bakındım note2 alır bunu fakat kasıma sarkabilir

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
BurakTura

BurakTura

Üye
s3 mini'ye güncelleme gelipte note2 ye vermemek saçma. eğer s3 mini'ye gelirse note2' gelir sıkıntı yok.

MaxipmaN

Üye
s3 mini'ye güncelleme gelipte note2 ye vermemek saçma. eğer s3 mini'ye gelirse note2' gelir sıkıntı yok.
tutarsız bi haber s3miniye gelirse s3e de gelmeli iki yıl oldu diye sallayacaksa işi yaş samsungun,l veriyolar ya bana sanki kıytırık bi güncellemeyi bile aylarca veremiyolar

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
S3 mini'ye gelirse cidden ağzım açık kalır yani.

by-pegasus

Üye
ohh be demek 4.4.4 gelecek s4 miniye ha yasadik :ehe
tabi o zamana elime baston tutarim ben :Dha unutmadan 4.4.4 te touchwizz kullanirlarmi yoksa sade bisilermi bulurlar

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
ohh be demek 4.4.4 gelecek s4 miniye ha yasadik :ehe
tabi o zamana elime baston tutarim ben :Dha unutmadan 4.4.4 te touchwizz kullanirlarmi yoksa sade bisilermi bulurlar
Touchwiz her zaman olcak :) Baston konusunda haklisin :D :oke:

blackcat67

blackcat67

Üye
Siz samsung'tan güncellememi bekliyorsunuz hemde note 2 ve s4 mini için bırakın hızlı olan telefonunuzu yavaşlatmak için herşeyi yapar güncellemede samsung :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Siz samsung'tan güncellememi bekliyorsunuz hemde note 2 ve s4 mini için bırakın hızlı olan telefonunuzu yavaşlatmak için herşeyi yapar güncellemede samsung :D
O yavaşlatırsa bizde ayar çekeriz sürüm yükselsin yeter ki Androidçi kafasına göre uyarlar ;)

• Beğen
Tepkiler: AHKE

MaxipmaN

Üye
s4 mini 4.4.3 alacak 4.4.4 ne ara geldi :zong:

MaxipmaN

Üye
4.4.3 hiçbiri almaz hepsi direk 4.4.4 alır
Kanadalı şirket Rogers ise Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için Android 4.4.3 güncellemesinin sunulmaya başlandığını bildirdi. Samsung Galaxy Mega, Samsung Galaxy S4 Mini, Samsung Galaxy S3 Mini, ve Samsung Galaxy Note 8.0 gibi modellerin de kısa süre içerisinde güncellenmesi bekleniyor.

buna göre yorumladım fakat 4.4.4e geçmek daha iyi olur tabi

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt