Haber Samsung Galaxy S4 mini plus akıllı telefon listelendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Samsung'dan bir beklentim yok açıkcası en son alacağım markaların başında gelir lakin şunu diyebilirim S6 çıkarmışsın yakın zamanda S6 mini gibi bir model daha çıkaracakken yeniden S4 mini çıkarmanın mantığı nedir geçen senede S3 neo ve sonra + çıkmıştı sanırım özellikleri neredeyse hepsinin aynı kısaca böyle düşünüyorum model çok ama farkları yok.

Ekleme: İos sisteminide sevmiyorum sevmiyorum derken fiyatları nedeniyle yani bir telefon için o kadar para verme taraftarı olmam hiç bir zaman bütçe meselesi tabi birazda.

S6 çıkmış, S6 mini çıkacak diyorsun.
Peki s4 mini ile bahsettiğin modellerin fiyatlarından haberin varmı?
İos örnekti premium cihaz çıkartıp alt segment ile ugrasmiyorlar.

Samsung fiyat konusunda hem alt sınıf hem sınıf için çeşitli ürünler piyasaya sürüyor herkesime hitap ediyor ve yinede size yaranamiyor.
Beklentin ne diyorum beklentini sende bilmiyorsun...
Gerçi 20 tane oyunu aynı anda açan bir cihaz istediğinize eminim :)

tayfn1907

tayfn1907

Üye
Beklentini boşa çıkarayım telefonla oyun oynayan birisi değilim hemde hiç ;) Benim beklentilerimi karşılayan cihazı kullanıyorum zaten, Bunun dışında yaranamıyor diyorsun evet doğru yaranamıyor ben diyorum'ki niye eski model bir telefon yerine yeni bir model çıkarmıyor aynı telefonlara bir iki özellik ekleyip piyasaya sürünce hitap etmiş sayılmıyor bence gereksiz derim ben buna.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Beklentini boşa çıkarayım telefonla oyun oynayan birisi değilim hemde hiç ;) Benim beklentilerimi karşılayan cihazı kullanıyorum zaten, Bunun dışında yaranamıyor diyorsun evet doğru yaranamıyor ben diyorum'ki niye eski model bir telefon yerine yeni bir model çıkarmıyor aynı telefonlara bir iki özellik ekleyip piyasaya sürünce hitap etmiş sayılmıyor bence gereksiz derim ben buna.
Zaten senin için yapılmış bir cihaz değil; )
Herkesin cebinde telefon var illaki bu cihazları alan insanlar varki üretiliyor.
Adamlar yıllardır bu işin içinde çöpe atmak için cihaz uretmiyorlar herhalde :)
Ayrıca s4 mini şu anki şartlarda bile 3-4 sene daha rahat kullanılır. Cihazın neyi eksik onu anlamadım?

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
tayfn1907

tayfn1907

Üye
Zaten senin için yapılmış bir cihaz değil; )
Herkesin cebinde telefon var illaki bu cihazları alan insanlar varki üretiliyor.
Adamlar yıllardır bu işin içinde çöpe atmak için cihaz uretmiyorlar herhalde :)
Ayrıca s4 mini şu anki şartlarda bile 3-4 sene daha rahat kullanılır. Cihazın neyi eksik onu anlamadım?
Ben varolan bir cihazı neden tekrardan piyasaya sürüyor bu yanlış diyorum sen anlamıyorsun ayrıca 3-4 sene imkanı yok kullanamazsın S4 mini kuzenimde vardı 1 sene olmadan takılmalar başlamıştı menü geçişlerinde çok belli oluyordu cihaz eksik değil eski ;)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung orta segmenti boşladığında nasılda hemen zarar etme haberleri geldi. Şimdi bakarsanız orta segmentte yeni seriler kaliteli malzeme ile yapılıyor. Her kesime hitap etmeyen düşer, bunu en yakın zamanda kar veya zarar eden popüler firmalarda anlayabilirsiniz. One Plus cihazların itibar görmesinde ki ana etken fiyatıdır. Araştırın one plus için amiral gemisi katledici gibi tabirler kullanılır.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
hikmet366

hikmet366

Üye
benim istediğim samsung dan nedir Tizen os un iphone gibi performaslı telefonu olsun kapalı kutu olmasın premium cihaz olsun . fiyatı hiç bir zamn düşmesin

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ben varolan bir cihazı neden tekrardan piyasaya sürüyor bu yanlış diyorum sen anlamıyorsun ayrıca 3-4 sene imkanı yok kullanamazsın S4 mini kuzenimde vardı 1 sene olmadan takılmalar başlamıştı menü geçişlerinde çok belli oluyordu cihaz eksik değil eski ;)
O bahsettiğin hayali takılmalar S6 ve S6 edge içinde olduğunu söylüyorlar... bende 3 senedir samsung cihazlarını kullanıyorum ama bahsettiğin takılmalar cihazı kullanmayı bilmeyen kişilerin hayal ürünü bulguları.
Şimdi açıkla o zaman; önümüzdeki 3 sene içinde s4 mini yi kullanırken ne gibi bir engelle karsilasabiliriz günlük kullanımda?
Ve bu donanımla cihazın ismi S6 mini olsaydı hoşunuza mi gidecekti? Belliki bu fiyata bu ürünü çıkarabiliyor ve ismide s4 mini yani yadirganacak ne var bunda?

S4 miniyide 2 yıl kullandım sıfır sıkıntı ile 2 aydirda cihazı abim kullanıyor senin kadar şikayet etmedi cihazdan üstelik cihazı kullanıyor, sen ise kullanmıyorsun farazi yorum yapıyorsun...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
benim istediğim samsung dan nedir Tizen os un iphone gibi performaslı telefonu olsun kapalı kutu olmasın premium cihaz olsun . fiyatı hiç bir zamn düşmesin
Tizen OS cihazları daha avrupa pazarına girmez. Asyada bütçeler daha düşük olduğu için orada daha antrenman yapıyor.

tayfn1907

tayfn1907

Üye
Anlaşıldı iyi bir samsung fanısın sana iyi forumlar.

hikmet366

hikmet366

Üye
Tizen nedir? Androide göre ne gibi üstün özelliklerini farkettin ki tizen istiyorsun?
HTML5 tabanlı işeltim sistemi ama

geliştir mesi samsung a kalmış ne gibi farkları var bilmiyoruz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
HTML5 tabanlı işeltim sistemi ama

geliştir mesi samsung a kalmış ne gibi farkları var bilmiyoruz
Ee o zaman niye tizen istiyorsun?
Bana Android çakması gibi geldi :)

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
birşey diyemiyorum ama tizen nin gelişimine bağlı ve samsung un bunu seçip şeçmemesine bağlı
Videolarını izledim bence heves edilecek bir sistem değil Hazır Android varken niye geliştirilmesi gereken bir sistem için umut bekliyorsun?
Bırak Asya lilar düşünsün :)

hikmet366

hikmet366

Üye
Videolarını izledim bence heves edilecek bir sistem değil Hazır Android varken niye geliştirilmesi gereken bir sistem için umut bekliyorsun?
Bırak Asya lilar düşünsün :)
samsung için bir umut deyi .D yoksa umrumdamı

Emre

Üye
Tizen'de son kullanıcıya ''vay be'' dedirtecek hiçbir şey yok.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Jollada olduğu gibi :)

Üst Alt