Haber Samsung Galaxy S4 mini plus akıllı telefon listelendi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 mini plus akıllı telefon listelendi
Hala çok düşük donanımlı cihaz üretip pahalı satmaya çalışmak nedir anlamıyorum.

Samsung, Galaxy S4 Mini modelinin bazı donanım özelliklerini güncelleyerek satışa sunuyor…

Akıllı telefon pazarının lider ismi Samsung, 13 Ağustos tarihinde yeni üst seviye modelleri Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+’ı resmi olarak duyurmayı planlarken, farklı modellerle de karşımıza gelmeye devam ediyor.

Firmanın oldukça popüler akıllı telefon modellerinden bir tanesi olan Galaxy S4 mini’nin farklı bir versiyonu daha ortaya çıktı. Bu akıllı telefon sunulduğu pazara göre Samsung I9195I Galaxy S4 mini plus, ya da Galaxy S4 mini Value Edition adı ile sunulmakta.

Samsung’un resmi web sitesinde sessiz sedasız listelenen Galaxy S4 mini plus akıllı telefon 4.3″ büyüklüğünde ve 960×540 piksel qHD çözünürlüğünde dokunmatik Super AMOLED ekran ile geliyor. Yonga seti ise 64-bit dört çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon 410 olarak belirlenmiş.

Adreno 306 grafik işlemci ile gelen Galaxy S4 mini plus akıllı telefon 1.5GB sistem belleği içeriyor ve 8MP arka kamera ile geliyor. 1.900mAh batarya içeren akıllı telefon Google Android 4.4 KitKat mobil işletim sistemi üzerinde çalışmakta.

Avrupa’da Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Bulgaristan gibi bazı ülkelerde satışa sunulmuş olan akıllı telefonun fiyatı ise 239€ olurken, bazı perakende satıcılarda 190€’ya kadar bulabilmek mümkün.

Samsung Galaxy S4 mini plus akıllı telefon listelendi - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

hikmet366

hikmet366

Üye
Berbat ben olsam almam

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Yakında S3 plus ta çıkar :D

turancen

turancen

Üye
samsung diyorki: İyice sıvayalım dedik

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Elinde 1.5gb ram fazla kalmış anlamadım. Samsung orta seviye alınmaz zaten bu bir doğa kuralıdır.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:ehe

Polymath

Polymath

Üye
Çöp

by-pegasus

Üye
:ehe adamlarin eli korkak alismis
S4 minide adreno 305
Plusta 306
Ram ayni
Snap 410 olmus
Bide 64 bit

:D adamlar ne cimri ya :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung'un orta segmentteki plus veya neolarında donanım esaslı değilde yeni arayüzleri koyma gibi bir stratejisi var.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Çok laf ediyoruz ama dünyanın en çok cihaz satan firması samsung adamlar böyle böyle satıyor demek ki alıcısı da var :hmmm

Emre

Üye
malzeme kalitesi vasat; aldıktan kısa bir süre sonra köşeler soyulmaya başlıyor. insan ister istemez “ulan bunu plastikten yaptınız, tamam ama bari soyulmayan plastikten yapsaydınız” diyor.

0MG90

0MG90

Üye
Sıva sıva orayı iyice sıva Samesung

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çok laf ediyoruz ama dünyanın en çok cihaz satan firması samsung adamlar böyle böyle satıyor demek ki alıcısı da var :hmmm
Herkese ulaşıyor samsung bak son zamanlarda batacak denen bir firma nasıl simdi kar ediyor, her kesime hitap edeceksin, çünkü sen Apple değilsin ;)

tayfn1907

tayfn1907

Üye
Bu samsung'u anlamak güç gerçekten.

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
tayfn1907

tayfn1907

Üye
Beklentiniz nedir?
İos gibi sadece premium cihaz çıkartması mı?
Samsung'dan bir beklentim yok açıkcası en son alacağım markaların başında gelir lakin şunu diyebilirim S6 çıkarmışsın yakın zamanda S6 mini gibi bir model daha çıkaracakken yeniden S4 mini çıkarmanın mantığı nedir geçen senede S3 neo ve sonra + çıkmıştı sanırım özellikleri neredeyse hepsinin aynı kısaca böyle düşünüyorum model çok ama farkları yok.

Ekleme: İos sisteminide sevmiyorum sevmiyorum derken fiyatları nedeniyle yani bir telefon için o kadar para verme taraftarı olmam hiç bir zaman bütçe meselesi tabi birazda.

Üst Alt