Yardım s3 mininin bu romları telefona ne yapar ?

Sponsorlu Bağlantılar

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
s3 mininin bu romları telefona ne yapar ?
merhabalar arkadaslar ben 8190 kullanıyorum samsung saolsun 8190L-8200 cıkardı acaba bu telefonların yazılımını bnm8190 na kurarsam ne olur ozellikle 8200 ü kurmak istiyom (sordum aralarında hiçbir fark yokmus çekirdek disinda yani bence en fazla 8200 romu+fude kernel atarım rahatca kullanırım dıye dusunuyorum ?? sizce ne olur

byAndroid

byAndroid

Üye
Olmayacagini dusunuyorum buyuk ihtimalle cihaziniz brick olur 8190 romlarina bakin

byAndroid

byAndroid

Üye
Kurtarilir ama neden i8190 rom mu yuklemiyorsun cesitli rom lar mevcut

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
Kurtarilir ama neden i8190 rom mu yuklemiyorsun cesitli rom lar mevcut
bircok romu denedım hatta romları karıstırdım ama farklı birsey denemek isıtıyorum işte stock rom olsun diyorum. 8190 kesmıyor :D virginity ustune chessdroid systemi kurdum kullanıyom sımdı dusun :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Arayuz olarak saf android mi istiyorsunuz performansta cok olur aosp rom falan deneyin

heathrow

heathrow

Üye
Sammobile.com'da romlar var. Her bir telefonun ayrı model numarası var. S4 rom bir tane değil degisik model numaraları var mesela. Hepsi birbirine uysaydı, o şekilde bir ayrım yapmazlardı.

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
Sammobile.com'da romlar var. Her bir telefonun ayrı model numarası var. S4 rom bir tane değil degisik model numaraları var mesela. Hepsi birbirine uysaydı, o şekilde bir ayrım yapmazlardı.
8190xxama1-8190amg4-8190anf3 vsvs diyorsan bunlar peş peşe cıkan yazılımlar .

nuhatd

nuhatd

Üye
Ben denedim kardeş

Başka rom atamiyorsun

Atsan be bircok hata verir

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi

by-pegasus

Üye