Tavsiye S3 Icin Sarj Aleti

Sponsorlu Bağlantılar

jr_arif

jr_arif

Üye
    Konu Sahibi
S3 Icin Sarj Aleti
beyler s3 icin 2 amperlik sarj aleti almaya degermi

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Enerjisi yetmez alma

TheMadness

TheMadness

Üye
Rootlamayacaksan alma çünkü telefon gene 1 amperlik akım alacaktır custom kernelle bu kısıtlama kaldırılabilir.

enterneoll

enterneoll

Üye
Rootlamayacaksan alma çünkü telefon gene 1 amperlik akım alacaktır custom kernelle bu kısıtlama kaldırılabilir.

stock şarj aleti ile 1200mah yapsak bir faydası olur mu ? gerçi olmaz olucağını biliyorum ama belki yanılıyorumdur ?kernel'den 1200mah yaparak

TheMadness

TheMadness

Üye
stock şarj aleti ile 1200mah yapsak bir faydası olur mu ? gerçi olmaz olucağını biliyorum ama belki yanılıyorumdur ?kernel'den 1200mah yaparak
Olmaz max 1A'lık akım sağlıyor şarj aleti

• Beğen
Tepkiler: enterneoll

drake565

Üye
Stock şarj aletini kullan bence zaten 2 saate şarj oluyor

Son düzenleme:
PriZm

PriZm

Üye
2 amperlik adaptör almak yerine kısa kalın kablo takıp kullanmak daha mantıklı bana göre.

Note 2 adaptörü 2.0 amper.Ancak stock kablosu ile telefona gelen güç 800-1000 arası değişiyor.

Evde bulduğum eski bir Kısa ve kalın Nokia kablosu ile güç iletimi 1800 amperden aşağıya düşmüyor.

• Beğen
Tepkiler: Narutodth
Narutodth

Narutodth

Üye
2 amperlik adaptör almak yerine kısa kalın kablo takıp kullanmak daha mantıklı bana göre.

Note 2 adaptörü 2.0 amper.Ancak stock kablosu ile telefona gelen güç 800-1000 arası değişiyor.

Evde bulduğum eski bir Kısa ve kalın Nokia kablosu ile güç iletimi 1800 amperden aşağıya düşmüyor.

kısa usb kablo baglarsam daha hizli sarj olurmu?

restmod

restmod

Üye
Adamlar bosuna 1amper siniri koymamis tele zarar verirsin 1amper idealdir cep telefonu icin

PriZm

PriZm

Üye
Arkadaşlar lütfen bilmeden yazmayın.Komik oluyor.

PriZm

PriZm

Üye

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
SuxQQ

SuxQQ

Üye
Adamlar bosuna 1amper siniri koymamis tele zarar verirsin 1amper idealdir cep telefonu icin

Bizde boşuna mühendis olmadık hocam k.bakmada klasik Türk aklı ile yorum yapmaktan sıkılmadınız. Adamların bir bilgidiği vardır mantığı ile ilerlerseniz bir işte aslolan mantığı asla kavrayamazsınız.