*/*Rüya Gerçek Oldu N79 son FW'de HACK Gerçekleşti(Opda Güncellendi)*/*

Sponsorlu Bağlantılar

Qaraqan

Üye
Rica ederim sen saol
Telefonun HACKlemenin amacı bütün uygulama , oyun vs sorun çıkmadan yükleyebilmen için.
Kardes ama ben telefonu HACKlemeden de sertifikalandirdiktan sonra yukleye biliyorum. o zaman hacklemeye gerek kalmiyo. bir az aciklasan. yani ben zaten sertifikalandirib yukluyorum programlari(sorunsuz)

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
Kardes ama ben telefonu HACKlemeden de sertifikalandirdiktan sonra yukleye biliyorum. o zaman hacklemeye gerek kalmiyo. bir az aciklasan. yani ben zaten sertifikalandirib yukluyorum programlari(sorunsuz)

Şimdi tabiki sertifikaladınmı sorunsuz yüklersin kardeşim.
Hacklemedeki amaç istediğin her şeyi sertifikalamadan kurmayı saglamak.
Bir uygulama indirdin ama unsigned diyelim imzalaman(sertifikalaman) gerekli teline kurabilmen için işte HACK bunu yapıyor yani unsigned biuygulamayı imzalamadan kurabilmen için.
Sertifikaya falan gerek kalmıyor yani.

tuna3543

Üye
çok teşekkürler kardeşim emeğin için. Ben yaptım başvurumu dün 17:30 gibi bugün gelirmi sence ?

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi

tuna3543

Üye
teşekkürler kardeşim hala bekliyorum umarım işe yarıyacakta şimdi dikkatimi çekti ekte 30.019 die bi dosya var telefonun 30.019 mu olması gerekior? çünkü ben bi türlü 30.019 yapamadım yeni sürümü bulamıor :S

bozodaglarda

Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinizi kolay gelsin, teelefonumu yeni aldım siteye yeni üye oldum..Yukarda da arkadaşın dediği gibi her programı yani dosyayı kendiminz manual sertifikalandırsak ve yüklesek,hiç hack olayına girmesek,bu y sertifikalandırdığımız programlar sorunsuz yüklenir ve çalışır mı acaba? Her sis ya da sisx i kendimiz manual cer ve ile sertifikalayım yüklesek yüklenir mi?
Bu hack işine bulaşmadan???İlgli arkadaşlaırın cvplarını bekliyorum .Teşekkür ederim..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
tabiiki eğer cihazına uygun uygulamaları kendi sertifikanla sertifikalandırırsan sorunsuz olarak kullanırsın.ama bazı uygulamaları tam kullanabilmek için sistem dosyalarına erişmek lazım olabiliyor(örneğin kaspersky prosunu f-u-ll yapabilmek için)birde bazı proların dil dosyalarını yükleyebilmek içinde yine hack gerekiyor.

agurol

Üye
emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorumda.helloox2 le heg olayı yapılıyo tek dosyayla n79 versiyon 30.019 sorunsuz.siz bisürü şey tarif etmişsiniz.kısayolu varken neden bu yöndem.aradaki farki söylermisiz.önemli bi fark varsa bunu yapalım.yoksa dediğim gibi tek dosyayla hiç bi sürücüye dokunmadan bu iş hallediliyo.saygılar.

--------------- Ekleme ---------------

sertifika almak şart tabiki.helloox2 yi sretifikalayıp kuruyosunuz.hellooxu çalıştırıp bekliyosunuz.gerekli işlemleri kendisi yapıyo.sonra kaldırıyosunuz teli açıp kapatıyosunuz.rompachere girip gerekli dosyaları aktifleştirdikten sonra işlem tamam.kolay gelsin.

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar öncelikle hepinizi kolay gelsin, teelefonumu yeni aldım siteye yeni üye oldum..Yukarda da arkadaşın dediği gibi her programı yani dosyayı kendiminz manual sertifikalandırsak ve yüklesek,hiç hack olayına girmesek,bu y sertifikalandırdığımız programlar sorunsuz yüklenir ve çalışır mı acaba? Her sis ya da sisx i kendimiz manual cer ve ile sertifikalayım yüklesek yüklenir mi?
Bu hack işine bulaşmadan???İlgli arkadaşlaırın cvplarını bekliyorum .Teşekkür ederim..

Tabiki arkadaşım her uygulamayı ayrı ayrı sertifikalandırırsan HACK olayına gerek kalmaz.

emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorumda.helloox2 le heg olayı yapılıyo tek dosyayla n79 versiyon 30.019 sorunsuz.siz bisürü şey tarif etmişsiniz.kısayolu varken neden bu yöndem.aradaki farki söylermisiz.önemli bi fark varsa bunu yapalım.yoksa dediğim gibi tek dosyayla hiç bi sürücüye dokunmadan bu iş hallediliyo.saygılar.

sertifika almak şart tabiki.helloox2 yi sretifikalayıp kuruyosunuz.hellooxu çalıştırıp bekliyosunuz.gerekli işlemleri kendisi yapıyo.sonra kaldırıyosunuz teli açıp kapatıyosunuz.rompachere girip gerekli dosyaları aktifleştirdikten sonra işlem tamam.kolay gelsin.

HELLOX her telde çalışmıyor arkadaşım ONdan bu yöntemi anlattım YApan hello yla yapsın yapamayan bununla yapsın.

bozodaglarda

Üye
tabiiki eğer cihazına uygun uygulamaları kendi sertifikanla sertifikalandırırsan sorunsuz olarak kullanırsın.ama bazı uygulamaları tam kullanabilmek için sistem dosyalarına erişmek lazım olabiliyor(örneğin kaspersky prosunu f-u-ll yapabilmek için)birde bazı proların dil dosyalarını yükleyebilmek içinde yine hack gerekiyor.

İlginize teşekkür ederim.Bir sorum daha olacak,Zaten X-Plore ile sistem dosyalarına erişmemiz mümkün olmuyor mu acaba?

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
İlginize teşekkür ederim.Bir sorum daha olacak,Zaten X-Plore ile sistem dosyalarına erişmemiz mümkün olmuyor mu acaba?

Xplore ile hackli telefonun sistem dosyalarına ulaşabilirsin. (mesela 'c/sys/bin' gibi)
HACK yapmamışken bunlara ulaşamazsın.:oke:

kagancan

Üye
arkadasim bende opda sitesinden cer ve indirdim anlattigin sekilde ama indirddigim file,ler görüntü olarak cok farkli bos file,ler anlamadim neden acemi oldugumdan belki bir yerde yanlis filan yaptim bir yardimci olursaniz sevinirim birde opda disinda baska bir siteden temin edebilirmiyim simdiden cok tesekkürler:)

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim bende opda sitesinden cer ve indirdim anlattigin sekilde ama indirddigim file,ler görüntü olarak cok farkli bos file,ler anlamadim neden acemi oldugumdan belki bir yerde yanlis filan yaptim bir yardimci olursaniz sevinirim birde opda disinda baska bir siteden temin edebilirmiyim simdiden cok tesekkürler:)

Görüntüleri bu şekilde olacak Arkadaşım.

Ekli dosyalar

aykuttaze

aykuttaze

Üye
arkadşlar n79da bileklik die bi şey war kitapçığnda sıkın filn dio ne o ?:sn:

bileklik ne yani?:bilmem:

cvp verck yok mu yaw:megafon:

n79 sensör ayarlarından kapalı diyorum fakat ileriki zamanlarda tekrar ekranı çevirdiğm zaman ekran dönüyor cvp pleaseeeee...

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
arkadşlar n79da bileklik die bi şey war kitapçığnda sıkın filn dio ne o ?:sn:

bileklik ne yani?:bilmem:

cvp verck yok mu yaw:megafon:

n79 sensör ayarlarından kapalı diyorum fakat ileriki zamanlarda tekrar ekranı çevirdiğm zaman ekran dönüyor cvp pleaseeeee...

Bileklik dediği:
Hani arkadaşım telefona ip takarsınya taşıma için işte o.
Boyuna takmak için uzun olur bileğine takmak içinde kısası vardır işte ondan bahsediyor sordugun şeyde.
Sensör olayıda:
Versiondan kaynaklanan bişi benim telimdede aynı sorun var kapalı olmasına ramen fonksiyon işliyor.

Ekli dosyalar

yusufanıl1

Üye
ben sıteye

ben sıteye üye oldumda sağ tarafta cer dosyası fılan yok :S

aykuttaze

aykuttaze

Üye
sağol kardşm bi de bileklğin olduğu kapağın kısmı brz oynuyo napıym?

ha bi de versyonu 30lu yaprsm bu sorn kalkar mı bnm ki 20li...

ltfn cvp.....:islik

Qaraqan

Üye
Şimdi tabiki sertifikaladınmı sorunsuz yüklersin kardeşim.
Hacklemedeki amaç istediğin her şeyi sertifikalamadan kurmayı saglamak.
Bir uygulama indirdin ama unsigned diyelim imzalaman(sertifikalaman) gerekli teline kurabilmen için işte HACK bunu yapıyor yani unsigned biuygulamayı imzalamadan kurabilmen için.
Sertifikaya falan gerek kalmıyor yani.
Kardes peki telefonumun HACKlendiyini nerden bilicem? yani nerden anliycam?

Tamam kardes. Hackledim. HelloOx ile hacklemeyi denedim hacklenmedi. ama senin onerdiyin gibi yaptim hacklendi. arkadaslar bazi telefonlar HelloOx ile hacklenmiyor. tesekkurler bir daha.

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
Kardes peki telefonumun HACKlendiyini nerden bilicem? yani nerden anliycam?

Tamam kardes. Hackledim. HelloOx ile hacklemeyi denedim hacklenmedi. ama senin onerdiyin gibi yaptim hacklendi. arkadaslar bazi telefonlar HelloOx ile hacklenmiyor. tesekkurler bir daha.

Ben teşekkür ederim
Bazı telefonlar Hellox le HACKlenmiyor diye bu yöntemi anlattım zaten:oke:

ben sıteye

ben sıteye üye oldumda sağ tarafta cer dosyası fılan yok :S

Üye olup sertifika için başvurcaksın.
2 üç gün içinde gelir sertifikan arkadaşım.

sağol kardşm bi de bileklğin olduğu kapağın kısmı brz oynuyo napıym?

ha bi de versyonu 30lu yaprsm bu sorn kalkar mı bnm ki 20li...

ltfn cvp.....:islik

YAnında gelen başka arka kapakları dene arkadaşım Telefonun yanında 2 tane daha fazladan kapak var diğerlerini tak dene bakalım oynıcakmı.

VErsiyon yükseldirsende sorun büyük bir ihtimal cözülmeyebilir ama çözülebilirde Çünkü 30lu versionda da o sorun var galiba yanlış bilmiyosam.

buraq85

buraq85

Üye
dünden beri bekliyrm opda hala onaylamadı böle bi sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlar ?

Üst Alt