*/*Rüya Gerçek Oldu N79 son FW'de HACK Gerçekleşti(Opda Güncellendi)*/*

Sponsorlu Bağlantılar

macman

macman

Üye
ilk sayfada fena kapışma var :D sonunda başardını hacklemeyi bravo :D

ertauren

Üye
Opda kısmını hallettim sonra öteki adımı da hallettim sonra sonrakini de derkene hackledimmm :) helal olsun mhmt çokta harika anlatmışın hele mapdrive açılmazmış gibi görünür dedin dosya yöneticisi ekledin vs. teşekkürler

ygemici

Üye
dediklerinin aynısını yaptım fakat hala cogu program için "desktelenmiyor" diyor..acaba bi yerde yanlışlık mı yaptım..kafayı yiyecem.lütfen birileri yardım etsin..

aykuttaze

aykuttaze

Üye
arkadşlar bu hack yapma nedşr ben bilmiyorum açıklar msnz yardm erdesnz sevnrm:D

--------------- Ekleme ---------------

kmse cvp yazmıo mu ya yardm etck biri yok mu koskoca fırumda :@S:

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
arkadşlar bu hack yapma nedşr ben bilmiyorum açıklar msnz yardm erdesnz sevnrm:D

kmse cvp yazmıo mu ya yardm etck biri yok mu koskoca fırumda :@S:

Hack symbian işletim sistemine sahip olan cihazların (s60 v3) sistem dosyalarına erişme işlemidir.
İmzasız uygulama kurmak için.:oke:

karahanla

Üye
yapılanları aynen uyguladım ama n79 da bazı programlar da sertifika hatası veriyo anlamadım gitti :s

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
yapılanları aynen uyguladım ama n79 da bazı programlar da sertifika hatası veriyo anlamadım gitti :s

Öyle bir sorun ne ben yaşadım nede yakından bildiğim arkadaşlarım yaşadı bilmiyorum belki eksik bir şey yapmışsındır Telin son FW de degildir ondanda olabilir.
Telefonu kapatıp açtıgında tekrardan rompacher e girip open4all ı açman gerek. ondan olabilr.

aykuttaze

aykuttaze

Üye
Hack symbian işletim sistemine sahip olan cihazların (s60 v3) sistem dosyalarına erişme işlemidir.
İmzasız uygulama kurmak için.:oke:

sağol kardeşm mesela hangi uygulamalr için bn yeni aldm n79 u nokia shoptan mayıs ayında üretilmiş sürümü 20.175,53,1 normal programlar yüklenmez mi buna hack yapmadan cvplarını bekliorm kardşm:coold:

thunderbolt1980

thunderbolt1980

Üye
sağol kardeşm mesela hangi uygulamalr için bn yeni aldm n79 u nokia shoptan mayıs ayında üretilmiş sürümü 20.175,53,1 normal programlar yüklenmez mi buna hack yapmadan cvplarını bekliorm kardşm:coold:
Arkadaşım hack işleminden sonra telefonuna uyumlu yani s60v3 sistemi üzerinde çalışan uygulamaları sorunsuz kurabilirsin. Örneğin telefonundaki ofiss uygulaması, N gage oyunları navigasyon yazılımı gibi ücretli uygulamaları kuramazsın. Satın alman gerekir. Ama hacklenen telefonda s60 sisteminde çalışan tüm unsigned (lisanslı ) programları kurabilirsin. sana ne sertifika sorar nede süresi geçmiş uygulama hatası verir. Ama haclemeden de birçok program kurabilirsin bunlar lanmışş signed yada ücretsiz uygulamalar oluyor.. Bende n79 kullanıyorum bu tip telefonları kullananlar sürekli kurcalama ihtiyacı duyar bizaman sonra kurcalayacak birşey kalmaz telefondan sıkılmaya başlarsın. O yüzden yeni uygulamalar şart. Satın almayada can dayanmaz. ...

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi

Sen öncelikle nokia sofware ile telinin yazılımı nı güncelle (30,019)
Hack yapmadan hiçbir bedava uygulamayı teline kuramazsın :oke:

aykuttaze

aykuttaze

Üye
20li sürümle 30lu sürüm arasında bi fark yok muş sanrım direk hack yapablr mym??

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
20li sürümle 30lu sürüm arasında bi fark yok muş sanrım direk hack yapablr mym??

Sen bilirsin ama son FW olması herzaman iyi degilmidir bence son iiidir. Ben son yap hackle baya bigider diye demiştim sana onu.ok

gokankure

Üye
9 sayfa okumuş olmama rağmen hala bir sertifika alacak noktaya gelmedim. bir şekilde şu opda'nın sitesinde, forumda yer alandan farklı sayfalar var. bir arkadaş ingilizcesine girmiş onu da denedim fakat o da çalışmadı. daha sertifika alamamış bir gariban olarak en baştan bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
9 sayfa okumuş olmama rağmen hala bir sertifika alacak noktaya gelmedim. bir şekilde şu opda'nın sitesinde, forumda yer alandan farklı sayfalar var. bir arkadaş ingilizcesine girmiş onu da denedim fakat o da çalışmadı. daha sertifika alamamış bir gariban olarak en baştan bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Arkadaşım birde dene

azrail29

Üye
abi sizin dediginiz gibi yaptım ve sanırım hackledim ama şimdi bluetoote tam calısmıyor laptop telin bluetoote ını görmüyor teli kapayıp acınca görüyor lüfen yardımmmm:(

mapdrivers telde uygulama olarak duracak degilmi benimki duruyor:nono:

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
abi sizin dediginiz gibi yaptım ve sanırım hackledim ama şimdi bluetoote tam calısmıyor laptop telin bluetoote ını görmüyor teli kapayıp acınca görüyor lüfen yardımmmm:(

mapdrivers telde uygulama olarak duracak degilmi benimki duruyor:nono:

Mapdrivers ı kaldıracaksın arkadaşım.
Bluetooth u hiç bir şekilde etkilemesi gereken bişi yok ama neden olmuş bilmiyorum.
Teline hard format at herşeyi sil baştan hackle yada hackleme sen bilirsin ama formatla büyük biihtimal sorunun gider hackten kaynaklanıyorsa eger.

Qaraqan

Üye
Allah senden razi olsun kardes. Artik tum programlari indire biliyorum. Ama bir seyi anlayamadim telefonumu hacklemenin ne onemi var. onceden tesekkurler.

rex_

Üye
E65 te çalışmıyor... yeni versiyon yüklemez olaydım keşke öncede secman bile işimi görüyordu :(

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
Allah senden razi olsun kardes. Artik tum programlari indire biliyorum. Ama bir seyi anlayamadim telefonumu hacklemenin ne onemi var. onceden tesekkurler.

Rica ederim sen saol
Telefonun HACKlemenin amacı bütün uygulama , oyun vs sorun çıkmadan yükleyebilmen için.

Üst Alt