Rpm Edition v3 (C6 v41.0.010) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

wwwcomtr

wwwcomtr

Üye
hitafnalsa ın cfw si navibarı duzgun symbian^belle diye cfw adı bak istersen ordan cekersn dosyalarını onun :)

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5

esqalsiz

esqalsiz

Üye
kardeş dikey mod da 3 e 4 mu yoksa 4 e 4 mu daha kullanışlı karar veremiyor sence hangisi daha iyi

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
hitafnalsa ın cfw si navibarı duzgun symbian^belle diye cfw adı bak istersen ordan cekersn dosyalarını onun :)

Bende Onun Yayınladığı Modu Uyguladım ama Mod Sadece C6 v40'da Bütün Menülerde Symbian Belle Navibar Görünümü Sağlıyormuş. Ama Araştıracağım, Eğer Bulursam Bir Şekilde Bir Çözüm Yeni Bir Symbian Belle Navibar Görünümlü Cfw Yayınlarım. :)

kardeş dikey mod da 3 e 4 mu yoksa 4 e 4 mu daha kullanışlı karar veremiyor sence hangisi daha iyi

Açıkçası Ben 3x4 Kullanıyorum. Ancak 4x4'te Kullanışsız Sayılmaz. Senin Zevkine Kalmış ama Ben 3x4'ü Önerirdim. :)

:D bende başka bişiy sandım kardeşim ya :)

:kop:

Bu Arada Söylemeye Anca Fırsat Buldum, Farketmişsinizdir Belki ama;

*** İndirme Linkleri Eklenmiştir. ***

esqalsiz

esqalsiz

Üye
tamam kardeşim :)

agun35

Üye
Bahsettiğim şey nokianın mesajlaşma programı ovi den indirilen telefondaki e posta yerine geçiyo telefon güncellemesinde de görülüyo güncelleme başarısız der mutlaka inşallah anlata bilmişimdir Saygılar

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğim şey nokianın mesajlaşma programı ovi den indirilen telefondaki e posta yerine geçiyo telefon güncellemesinde de görülüyo güncelleme başarısız der mutlaka inşallah anlata bilmişimdir Saygılar

Evet Anladım :) Kusra Bakma Gerçekten O Programı Hiç Kullanmadığım için Aklıma Gelmedi ve Böyle Bir Sorun Var mı? Yok mu? Bilmiyorum. Bir Test Edeyim... :)

esqalsiz

esqalsiz

Üye
mail for gibi bişiy sanırım ama çok kullanışsız onun yerine windows live i indir kur bütün ayarları yapıyor :-)

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
mail for gibi bişiy sanırım ama çok kullanışsız onun yerine windows live i indir kur bütün ayarları yapıyor :-)

Mail For Exchange Sanırım Tam Adı. Nokia Messaging Diye Bir şey Daha Vardı. Ben 3 Güncelleme Yapıyorum Normalde Müzik Çalar (Fw'de 15.2 Yüklü Geliyor ama Yinede Güncelliyorum :)), Ovi Haritalar, Nokia İnternet Radyo.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
him ne durumda güncelleme :)

agun35

Üye
Evet Anladım :) Kusra Bakma Gerçekten O Programı Hiç Kullanmadığım için Aklıma Gelmedi ve Böyle Bir Sorun Var mı? Yok mu? Bilmiyorum. Bir Test Edeyim... :)

Evet bahsettiğim bu (Nokia Messaging) numarasını bilmiyorum

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
him ne durumda güncelleme :)

Daha Güncelleyemedim. Masaüstü Pc'de Nokia Mağazada Bir Sorun Var Benim. Bir Saat Bağlanıyor Diyor Kalıyor Öyle, Düzelmesi için Format Atmak Gerekiyor Sanırım Pc'ye. Bir Dizüstü Pc Var Onda Yükleyeceğim. O Pc'de ki Nokia Mağazada Sorun Yok. :)

esqalsiz

esqalsiz

Üye
şarj da en fazla kaç günü gördün kardeş

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi

agun35

Üye
Teşekkür ederim kardeşim kolay gelsin

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
şarj da en fazla kaç günü gördün kardeş

Ben Önce Kullanımımı Söyliyim;

Günde Ortalama 3 Saat Müzik Dinliyorum, Toplasan 1 Saat Kadar İnternet Tarayıcıyı Kullanıyorum, Toplasan Bi 4 Saat Kadarda Oyun Oynuyorum (Genelde "Kim 500 Bin İster" 16 Bin'i Geçemedim Çıldıracağım :ehe), Bazen Boş Boş Menüde Dolanıyorum :D, Günde 45 Dk.'lik Kamerayı Kurcalama Seanslarım Oluyor :D (Canım Sıkıldıkça Fotoğraf Çekip Siliyorum İşte :D:D) , Bu Anlattıklarım Çok Fazla Bir Kullanım Alanı Değil Belkide ama Normal Bir Kullanıcı Olduğumu Düşünüyorum :) 1.5 Gün %90 Kesin ama Kesin Olmamakla Birlikte 2 Güne Yakın Gidiyor. :)

Teşekkür ederim kardeşim kolay gelsin

Ben Teşekkür Ederim...

esqalsiz

esqalsiz

Üye
him iyi :D gerçekten

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi

Aslında Aşağıda Söylediğim Modu Bulmadan "Symbian Belle Navibar Ekli" Cfw Yayınlamayacaktım. :) Ama Kullananlar Var Gerçekten. Rpm Edition v2'de Yayınlamıştım Ben İlk Kez 260'a Yakın İndirme Olmuş. :)

Bu Modu Hiçbir Cfw'de Uygulanmış Olarak Görmedim ama SymbianModder Bir Kere Tanıtım Konularından Bir Tanesine Rehber İkonu Ev Ekranında Böyle Olacak Diye Yazmış ama Böyle Bir Cfw Yayınlamamış Sanırım (Ben Görmedim).

Fotoğrafını Göstereyim;

Sağ Tuşa Rehber Alınsa Böyle Düzgün Bir Şekilde Çok Güzel Olur ama Benim Bildiğim Kadarıyla Böyle Bir Paylaşım Yok. :)

esqalsiz

esqalsiz

Üye
ama iyi duruyor yapan var midir acaba

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
him iyi :D gerçekten

:)

- Bu Arada Nokia Suitede "Zaman Dilimi Güncellemesi" Diye Bir Güncelleme Var Görmediyseniz...

Aslında İşlemci Kullanımını ve Ekran Yenileme Hızını (FPS) Biraz düşük Tuttum. Ancak Hız ve Dokunmatik Hassasiyeti Gerçekten Güzel. Yani Benim Çok Hoşuma Gitti Tabi Kişisel Görüş.

İşlemci Hızını ve Ekran Yenileme Hızını En Yüksek Değerlere Getirmek İsteyen ve Benim Şarj Sorunum Yok Günün Büyük Bir Çoğunluğunda Evdeyim Diyen Varsa;

"Private/10202be9/10283344.txt" Dosyasını Açın ve;

0x0 Ekran Yenileme Oranı (FPS) , 0x1 İşlemci Kullanımıdır.

"0x0 int 26" Yerine "0x0 int 35" Hatta "0x0 int 55" Yapabilirsiniz ama Önermiyorum Ben.

"0x1 int 80" Yerine "0x1 int 100" Yapabilirsiniz.

Ayrıca;

"0x3 int 1000" Yerine "0x3 int 0"

"0x4 int 7" Yerine "0x4 int 0" Yapabilirsiniz.

Cfw'de Yüklü Olarak Gelecek Hali Aşağıdaki Gibidir;

cenrep
version 1
[owner]
0x10282845
[defaultmeta]
0
[platsec]
cap_rd=alwayspass
[Main]
0x0 int 26 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x1 int 80 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x2 int 1 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x3 int 1000 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x4 int 7 16777216 cap_rd=alwayspass cap_wr=WriteDeviceData
0x5 int 0 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail

ama iyi duruyor yapan var midir acaba

Bende Bilmiyorum ama DailyMobile'de veya PNHT'de Hiç Rast Gelmedim. Sadece Bir Fotoğraf Şuan için :)

esqalsiz

esqalsiz

Üye
bu zaman dilini güncellemesini anlamadım tele mi yükleniyor ki

Üst Alt