[ROOT] Galaxy S4 Mini I9190 - 4.4.2 Kitkat ROOT + Recovery Menü Yükleme Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

nurullahoruc

nurullahoruc

Üye
set warranty bit kernel galaxy s4 mini çıkıyor ekranda nasıl düzeltebilirim detaylı anlatırsanız sevinirim
set warranty bit kernel galaxy s4 mini çıkıyor ekranda nasıl düzeltebilirim detaylı anlatırsanız sevinirim

baskahmet

baskahmet

Üye
Telefon açılıyorsa o yazıyı takmayın rootdan dolayı. Açılmıyorsa stock rom yükle

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Stock ROM yükleyip root yapmazsanız yazıyı göremezsiniz.

nurullahoruc

nurullahoruc

Üye
bu dosyayı telefonun hafıza kartına mı yuklüyoruz yoksa zipten cıkarım odinlemi yüklüyoruz bana resimle gösterirmisiniz tam yapamadım ben s5 lolilop yükledim pişman oldum yazıları gözükmediği için kitkat sürümü kulanmak istiyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
bu dosyayı telefonun hafıza kartına mı yuklüyoruz yoksa zipten cıkarım odinlemi yüklüyoruz bana resimle gösterirmisiniz tam yapamadım ben s5 lolilop yükledim pişman oldum yazıları gözükmediği için kitkat sürümü kulanmak istiyorum

Zıpten çıkartıp konuda anlattığım gibi yükleyebilirsiniz.
Root yapma ile aynı şekilde yükleniyor.

nurullahoruc

nurullahoruc

Üye
Hocam Yükledimde Ekran Kilidim Gitti Şekil Yüz Tanıma Özeliği görmüyor kapalı gözüküyor menüler şifrele sadece açık

nurullahoruc

nurullahoruc

Üye
Biraz Uğraştım Düzeldi Sağolun

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
şuan bende s4mini 9195 surumu var lte yani en son cmsini buldum indiriyorum fakat sadece cm buldum gaps dosyaları bulamadım burdakılerı kullansam olrmu bide bugun guncelleme gelmış

zlo14

Üye
öncelikle emegine saglık diyrum ve bende yüklemek istiyorum fakat benim telefonum klon ımeı bır sorun teskıl edermı daha once rusya kıt kat yukledıgımde ımeım gıttı ve agda kayıtlı degıl hatası aldım ve ımeı sıkıntım oldu yardımcı olabılırmısınız..

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle emegine saglık diyrum ve bende yüklemek istiyorum fakat benim telefonum klon ımeı bır sorun teskıl edermı daha once rusya kıt kat yukledıgımde ımeım gıttı ve agda kayıtlı degıl hatası aldım ve ımeı sıkıntım oldu yardımcı olabılırmısınız..
Sorun olacağını sanmıyorum yeniden yazılım yüklendiği zaman imei sorunu oluşuyor bildiğim kadarıyla.

zlo14

Üye
Sorun olacağını sanmıyorum yeniden yazılım yüklendiği zaman imei sorunu oluşuyor bildiğim kadarıyla.
acaba bu konuda tam olarak bilgi sahibi olan varmı cunku 4.2.2 bu telefona artık yavas gelen bır sıstem.. yuklemek ıstıyorum fakat ımeımden olursam cok sorun yasıycam lutfen yardım edın bana

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
acaba bu konuda tam olarak bilgi sahibi olan varmı cunku 4.2.2 bu telefona artık yavas gelen bır sıstem.. yuklemek ıstıyorum fakat ımeımden olursam cok sorun yasıycam lutfen yardım edın bana
İmei silecek bir durum Yok yinede sana kalmış cevap gelmesini bekliyebilirsiniz.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim imeı nın gıttığı durumlar oluyor rom sonrası ama getirmek basit arkdaşlar zip dosyaları paylaşmısıtıı 2 kez gittti bende biri s3 diğer s3mini attım zipleri imeı geldı kaldıkı rot sonrası hıç gıtme gıbı bı durum gormedım o zipleri samsung rom bolumunden bulabılrsın yada bahadır abi de varsa atsın sana

gokhan4851

Üye
konu biraz eski olsa da gayet yararlı olmuş. bakınız benim daha şimdi işime yaradı :)
üstelik wipe yapmadığım için hiç bir uygulama vs. silinmeden android kendini güncellemiş gibi oldu. umarım Samsung UK'nın dediğigibi olur da lollipop'da gelir, aynı şekilde güncellerim :)

Bu arada 4.2.2'den daha yeni bir sürüm yükleme şansımız var mı?

Eğer orjinal Türkiye ROM'un üstüne yine orjinal Rusya ROM'u kurarsan IMEI falan gitmez. Hatta telefonunda var olan hiç bir şey gitmez. Sadece android kendini günceller. Normal güncelleme gibi. Zaten kurulum da PC ile işin bitip de telefon kendini yeniden başlattığında demek istediğimi anlarsın :)

EDIT: Mesajı yazdıktan sonra bir bakayım dedim, bakmaz olaydım. Samsung, S4 Mini GT-I9190, GT-I9192 ve GT-I9195 modelleri için Lollipop güncellemesini iptal etmiş. S4 Mini Plus GT-I9192I modeli için ise 4.4.4 gelmiş. Acaba bize de uyar mı? :(

Son düzenleme:
baskahmet

baskahmet

Üye
konu biraz eski olsa da gayet yararlı olmuş. bakınız benim daha şimdi işime yaradı :)
üstelik wipe yapmadığım için hiç bir uygulama vs. silinmeden android kendini güncellemiş gibi oldu. umarım Samsung UK'nın dediğigibi olur da lollipop'da gelir, aynı şekilde güncellerim :)

Bu arada 4.2.2'den daha yeni bir sürüm yükleme şansımız var mı?

Eğer orjinal Türkiye ROM'un üstüne yine orjinal Rusya ROM'u kurarsan IMEI falan gitmez. Hatta telefonunda var olan hiç bir şey gitmez. Sadece android kendini günceller. Normal güncelleme gibi. Zaten kurulum da PC ile işin bitip de telefon kendini yeniden başlattığında demek istediğimi anlarsın :)

EDIT: Mesajı yazdıktan sonra bir bakayım dedim, bakmaz olaydım. Samsung, S4 Mini GT-I9190, GT-I9192 ve GT-I9195 modelleri için Lollipop güncellemesini iptal etmiş. S4 Mini Plus GT-I9192I modeli için ise 4.4.4 gelmiş. Acaba bize de uyar mı? :(
Yok hayır uymaz maalesef

ismail074

Üye
bunda gogle play yok daha bırsuru sey yok cocuk telefonu gıbı oldu hemen eskıye donuyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: amtbone ve baskahmet

amtbone

Üye
Hocam ben de 1 ay once teli gunclellemistim 4.4.2 oldu s4 mini towel root kullandim olmadi ne varsa yaptim ama cihaz tam rootlanmiyor anlatilanlarin hepsini yaptim olmuyor yardim edebilirmisiniz ? Knox u kendim devre disi biraktim odin pass diyor fakat tam rootlanmamis
Ana bant surumu 9190XXUCOD2
kernel 3.4.0-4746842
dpi@SWDD6422 #1
Tue Apr 21 17:36:11 KST 2015
Odin de pda yerine bootloader ise yarar mi ?

Son düzenleme:
TrQyyyy

TrQyyyy

Üye
toshiba laptop a samsung usb drive ı kuramıyorum...

Üst Alt