Galaxy S4 i9500 [ROM] [CM12.1] [5.1.1] [i9500] Official Euphoria-OS-1.1 ( LMY48B ) 06.06.2015

Sponsorlu Bağlantılar

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
[ROM] [CM12.1] [5.1.1] [i9500] Official Euphoria-OS-1.1 ( LMY48B ) 06.06.2015
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ÖZELLİKLER

Ses
-DSP Yöneticisi
Hacim zil sesleri artırılması -Hizmet
Artırılması - zil sesi Hizmetleri

-AOSP Tabanlı
-un Enkript
-disabled Urgan denetimi
-IME Seçici bildirim kontrolü
-Gelişmiş Reboot
-Adb Bildirim kontrolü
Ağ üzerinden -Adb
Geri tuşuna basın -Uzun öldürmek
-CPU Bilgi bindirme
-Status Bar parlaklık kontrolü
-Superuser Inşa
-Show Pil yüzde
-Seçeneği Kilit ekranı taşıyıcı etiketini devre dışı bırakmak için

ARAMA

-İleti Arama
-hızlı Arama
Cevap üzerine -Vibrate

MMS

Malzeme tema -Güncelleme
-Pinch Ve yakınlaştırma konuşma ekranı
-Özel Titreşim desenleri
Cevap -Hızlı
-Delay Mesaj sayacı

ROM =
GAPPS =
Yükleme talimatları:
rom ve gapps dosyasını ındırın tel hafızası yada sd kartta bıryere atın
telır ses acma tusu menu tusu ve acma kapama tusuna basılı tutarak recowery modda acalım
sırası ıle yapın
1 wıpe data / factory reset
2 wıpe cache partıtıon
sonra rom , gapps yukleyıp reboot deyıp kurulumu tamamlayın ılk acılıs 5 dakıka kadar suruyor telas yapmayın adımları dogru ızlersenız basarıya ulasırsınız...

S4 I9500 ICINDIR TARAFIMDAN DENEMISTIR BIR SORUN YOKTUR OLUSA BILECEK TUM SIKINTILAR SIZE AITDIR

Son düzenleme:

Akıncı

Akıncı

Üye
Arama yaparken hicbir sekilde ses gelmiyor yada gitmiyor nasil cozebelirim

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Ben boyle bi sikinti ile karsilasmadim wipe sece neklerini yaptinizmi yaptinizmi eger yaptiysanaiz bole bi sikinti cimamasi gerekiyor romu sifirdan kurumanizi oneririm

Akıncı

Akıncı

Üye
Tekrar kurdum yine ses yok

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Suan o romu kullanmaktayim ve kendi telimden supe ettim hemen arama yaptim ole bi sikinti cikmadi teli kapatip bataryayi cikarip takip yeniden acarmisin bide ole dene

Akıncı

Akıncı

Üye
Suan o romu kullanmaktayim ve kendi telimden supe ettim hemen arama yaptim ole bi sikinti cikmadi teli kapatip bataryayi cikarip takip yeniden acarmisin bide ole dene
yine yok ses ile alakali hic bir sey

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Valla kardes bu sikinti ile karsilasmadigim icin bi cozum sunamayacagim sana dedigim gibi bende bu romu kullaniyorum ve stable ye yakin birom acaba romu indirirken doylalara bizara gelmis ola bilirmi tekrar indirip kurmayi de birde

Akıncı

Akıncı

Üye
Valla kardes bu sikinti ile karsilasmadigim icin bi cozum sunamayacagim sana dedigim gibi bende bu romu kullaniyorum ve stable ye yakin birom acaba romu indirirken doylalara bizara gelmis ola bilirmi tekrar indirip kurmayi de birde
Bir de oyle deneyelim
Yine yok
Baska bildiginiz bir rom var mi

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Bir de oyle deneyelim
Yine yok
Baska bildiginiz bir rom var mi
bu romun yenı surumunu paylasıyorum bırde bunudene kardesım

buyur kardes eger yenı surum de olmaz ıse alttkı romu dene

Son düzenleme:
Akıncı

Akıncı

Üye
bu romun yenı surumunu paylasıyorum bırde bunudene kardesım

buyur kardes eger yenı surum de olmaz ıse alttkı romu dene
Yenibl surumde olmadi bir de bu romu deneyeyim
Yine yok

snapdroid

snapdroid

Üye
Sizin s4 minide otg kablosu destekleniyormu? Benim s3 mini cm12.1 desteklemiyorda. Tüm cm12.1 lerde bu sorun varmı diye sordum. Bunun dışında s3 minide cm12.1 stabil
Pardon yanlis yere cevap yazmisim. Bide s4 de otg destegi varmi

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Sizin s4 minide otg kablosu destekleniyormu? Benim s3 mini cm12.1 desteklemiyorda. Tüm cm12.1 lerde bu sorun varmı diye sordum. Bunun dışında s3 minide cm12.1 stabil
Pardon yanlis yere cevap yazmisim. Bide s4 de otg destegi varmi
stock romlarda desteklemesı lazım yanı orjınal frımware kurup oyle dene cm rom gıbı google edıoten romlarda stıkıntılar doga bılıyor

aaykutt1

Üye
Merhabalar kurduğum bütün cm romlarda şebeke imei rehber gibi hiçbir telefon özelliğini çalıştıramadım. imei yedeğinide yüklemeye çalıştım yine sonuç alamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
eger ımeı klonsa bu sorunlar yasanır klon ımeıler sorun cıkarmakta bu modem
Merhabalar kurduğum bütün cm romlarda şebeke imei rehber gibi hiçbir telefon özelliğini çalıştıramadım. imei yedeğinide yüklemeye çalıştım yine sonuç alamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
KARDESIM senın telde clone ımeı yanı cakma ımeı ver galıba bu ımelerde sıkıntılar doguyor orjınal kayıtlı ımeıler de problem yok
sana modem dosyası verıyorum buyuk ıhtımal ısıne yarar olmassa xda sıtesınde yada google de s4 ı9500 modem dıye arat baska modemlerıde dene
buyur rom yukler gıbı yukle

• Beğen
Tepkiler: aaykutt1

aaykutt1

Üye
eger ımeı klonsa bu sorunlar yasanır klon ımeıler sorun cıkarmakta bu modem

KARDESIM senın telde clone ımeı yanı cakma ımeı ver galıba bu ımelerde sıkıntılar doguyor orjınal kayıtlı ımeıler de problem yok
sana modem dosyası verıyorum buyuk ıhtımal ısıne yarar olmassa xda sıtesınde yada google de s4 ı9500 modem dıye arat baska modemlerıde dene
buyur rom yukler gıbı yukle
Teşekkür ederim. İmei klon değil ve neredeyse bütün modemleri denedim, olmadı birtürlü. Ne yapalım, samsung romlarına devam.

aaykutt1

Üye
Sizin eklediğiniz romu kurdum, 3 tanede modem denedim olmuyor. Sim kart yerleştirin diyor.

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. İmei klon değil ve neredeyse bütün modemleri denedim, olmadı birtürlü. Ne yapalım, samsung romlarına devam.
DAHA ONCE bu sızıntı cın romunu kudunmu dostum eger durduysan bootloader ucmustur bu durumuda tam arastırmadım ama stock romlar harıcı romlarda modem sorunu yaratıyor

aaykutt1

Üye
Neredeyse Xda daki bütün romları kurdum. Bahsettiğin romuda kurmuşumdur muhtemelen. Şu an aurora kullanıyorum cm romlar dışında problem yok. Miui romları hiç denemedim. Bootloader ile ilgili bir çözüm yolu varmı acaba.

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Neredeyse Xda daki bütün romları kurdum. Bahsettiğin romuda kurmuşumdur muhtemelen. Şu an aurora kullanıyorum cm romlar dışında problem yok. Miui romları hiç denemedim. Bootloader ile ilgili bir çözüm yolu varmı acaba.
kardes bıde bu modemı dene bunu odın ıle yuklemen gerekıyor
olmassa ozaman bakarız

aaykutt1

Üye
Hocam odin bu dosyayı görmüyor. Uzantısını değıştirip denedim, yüklemedi.